0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kalėdinės dovanos

Mūsų siūlomos praktiškos Kalėdinės dovanos yra tik pačios geriausios kokybės, kadangi bendradarbiaujame tik su tais gamintojais, kurie yra vertinami bei pripažįstami rinkoje. Tai yra GMT BEAUTY, Vivi, Marvis, Noah ir kiti gamintojai.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 45 prekės

Rikiavimas
 • Kalėdinės dovanos moterims

  Kalėdos daugeliui žmonių yra pati gražiausia metų šventė, tad visiškai normalu, kad jos metu norisi nudžiuginti savo mylimuosius. Svarbiausia jiems dovanoti ne tik gražius žodžius, tačiau taip pat ir praktiškas dovanas. O kas gi gali būti geriau nei kosmetikos rinkiniai, kurie atitinka tam tikro žmogaus poreikius. Mūsų prekybos vietoje siūlomos Kalėdinės dovanos moterims yra labai įvairios, tad esame tikri, kad rasite tokias, kurios labiausiai tiks konkrečiam gavėjui.

  Kalėdinės dovanos pasirinkimas

  Kalėdinės dovanos moterims turėtų būti pasirenkamos itin atsakingai. Juk norisi rasti tokias, kurios ne tik praktiškos, tačiau ir tikrai bus naudojamos. Siūlome rinkinius, kurie leis damai po ilgos darbo dienos atsipalaiduoti bei džiaugtis dėmesio sau, kurio yra verta kiekviena. Norėdami patenkinti labai skirtingų moterų poreikius - galime pradžiuginti ir labai įvairiomis dovanomis. Svarbiausia, žinoma, kad ji labiausiai patiktų tai moteriai, kuri ją gaus, o ne patiems dovanotojams.

  • Puikios Kalėdinės dovanos merginai siejasi su savo kūno priežiūra. Tokiu atveju geriausia yra dovanoti higieninę kosmetiką, kuri tuo pačiu leis savo namuose susikurti norimą SPA. Tai dažniausiai yra komplektas, kuriame - dušo želė, muilas bei kitos priemonės leidžiančios jums būnant duše arba vonioje patirti kuo daugiau malonumo.
  • Galimos dovanos, kurios yra skirtos ne kūno, tačiau būtent plaukų priežiūros ritualams. Svarbu rinktis rinkinius, kurie, žinote, kad konkrečiai merginai patiks arba tokius, kurie atitinka jos plaukų tipą. Nuo tokių rinkinių, kurie labiausiai siūlomi garbanėms iki tokių, kurie dažniausiai tinka moterims, kurių plaukai yra dažyti.
  • Jeigu ieškote tobulos Kalėdinės dovanos mamai - tokiu atveju siūlome jai padovanoti rinkinius, kurie yra skirti veido odos priežiūrai. Dažniausiai tokie rinkiniai yra sukomponuoti taip, kad juose siūlomi kremai, serumai bei kitos kosmetikos priemonės būtų skirtos tam tikro amžiaus moterims. Tokioms, kurios jau kovoja su raukšlėmis. Taigi, tai yra puiki dovana tokiu atveju, kai norisi padėti mamai sustabdyti laiką.
  • Originalios Kalėdinės dovanos apima ne tik pačius kosmetikos gaminius, tačiau ir priemones, įrankius, kurie leis Jums įteikti praktišką ir tikrai ilgai naudojamą dovaną. Tai gali būti nagų priežiūros priemonės arba elektronika, kuri skirta veido plaukelių šalinimui. Svarbiausia yra įvertinti galimus moters poreikius. Tuomet ir rasti jai tinkamą dovaną tikrai nebus sunku.

  Kalėdinės dovanos moterims pas mus

  Kuo daugiau variantų bus palyginta - tuo didesnė tikimybė, kad rasite tokias Kalėdines dovanas, kurios tikrai tiks ir patiks kiekvienai. Aktyviai plečiame savo katalogą, kad kiekvienas dovanos ieškotojas rastų tokį rinkinį, kuris galimai labiausiai tiks gavėjui. Atminkite, kad pasirūpinti Kalėdinėmis dovanomis reikia iš kuo anksčiau. Tai galimybė ramiai laukti gražiausios metų šventės ir susikoncentruoti ties buvimu kartu, o ne ties švente. Tiesa, mūsų siūlomos Kalėdinės dovanos yra tinkamos ne tik moterims: mamoms, tetoms, močiutėms, dukroms, tačiau taip pat ir vyrams. Jūsų patogumui dovanos yra klasifikuojamos pagal tai, kokiai lyčiai jos labiausiai tinka, tačiau tai yra tik rekomendacijas, tad rinkitės tą variantą, kuris jums atrodo praktiškesnis ir geriau atitinka poreikius. Aktyviai pildome katalogą, kad kiekvienas ir kiekviena, kuris ieško tobulos dovanos, ją galėtų rasti pas mus. Juk nėra nieko nuostabiau, kaip parodyti mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbus. O įteikus praktišką dovaną - tai padaryti yra paprasta bei patogu.

  Kalėdos - viena gražiausių metų švenčių, tad minėkite jas ne tik smagiai, mylimų žmonių apsuptyje, tačiau ir su skoningomis dovanomis.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Jeigu bijote, kad iki Kalėdų liko tik kelios dienos ir nespėsite sulaukti užsakytų dovanų - nuraminsime. Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas, nebent prekės aprašyme nurodyti kitokie pristatymo terminai ar sąlygos. 

  Taip pat primename jei užsakinėjate prekes prieš pat kalėdų sezoną, drąsiai galite pridėti 1-2 d.d. prie normalių pristatymo terminų, nes tuo metu kurjeriai dažniausiai veluoją.

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi rinkiniai - geriausiomis kainomis. Galime pasidžiaugti, kad kainas pateikiame itin konkurencingas. O jeigu norite sutaupyti dar daugiau - visada skatiname susisiekti su mūsų konsultantais, kurie galbūt pasiūlys Jums skirtas kainas, kurios taikomos perkant didesnius prekių kiekius. Galiausiai, taip pat aktyviai skelbiame akcijas. Tai yra dar viena puiki galimybė sutaupyti.

  Jums pasirašius sąskaitoje – faktūroje arba siuntos pristatymo dokumente yra laikoma, kad siunta yra perduota, pakuotė ir prekės priimtos pilna apimtimi. Nebandytas prekes galima grąžinti per 14 dienų.

  Mes bendradarbiaujame tik su tais prekiniais ženklais, kurie yra įvardijami kaip patys geriausi ir kurių kokybė yra vertinama naudotojų. Tai yra: Nailmatic KIDS, Nanogen, NERA, Noah, Nõberu, The Bluebeards Revenge, Percy Nobleman ir daugelis kitų.