0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Lytis
Filtras

Rastos 34 prekės

Rikiavimas
 • Marvis

  Marvis yra dantų pastos prekės ženklas iš Italijos,žinomas dėl savo unikalių skonių ir retro dizaino. Jį sukūrė Ludovico Martelli Florencijoje. Marvis dantų pasta buvo pirmą kartą pristatyta 1958 metais ir nuo tada pelnė didelį populiarumą dėl aukštos kokybės ingredientų ir stilingo dizaino.

  Marvis burnos higienos priemonės ir dantų pastos

  Įdomu tai, jog šis ženklas siūlo ne tik pagarsėjusias dantų pastas, bet ir įvairius burnos skalavimo skysčius, taip pat dantų šepetėlius. Jie užtikrina aukščiausią šių priemonių kokybę, gerą skonį ir ir dar geresnį rezultatą. 

  Šio prekinio ženklodantų pasta yra įvairių skonių, įskaitant klasikinę mėtą, cinamoną, jazminą, imbierą ir daugiau. Prekės ženklas siekia suteikti gaivinantį ir ilgalaikį skonio ir gaivos pojūtį. Šios pastos pasižymi puikiomis savybėmis, nes ne tik suteikia gaivą ir skonį, tačiau ir nepriekaištingai išvalo visus dantis nepalikdamos jokių nešvarumų.

  Dažniausiai užduodami klausimai 

  Ar Marvis dantų pasta tinkama jautrioms dantenoms?

  Jei turite jautrias dantenas, būtų geriausia pasitarti su odontologu arba burnos higienos specialistu, kad pasiūlytų tinkamiausią dantų pastos variantą.

  Be to, Marvis taip pat turi specialią dantų pastą, kuri skirta jautrioms dantenoms. Tai gali būti tinkama alternatyva, nes tokios pastos paprastai yra švelnesnės ir mažiau dirginančios