0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų šviesinimo priemonės

Plaukų šviesinimo priemonės yra produktai, skirti suteikti plaukams šviesesnę spalvą arba išryškinti natūralius aukso arba šviesios atspalvio tonus. Plaukų šviesinimo priemonės dažniausiai veikia chemiškai, pašalinant esamą plaukų pigmentą ir leidžiant naujai spalvai įsiskverbti į plaukų šaknis. Priklausomai nuo norimo rezultato, galima pasirinkti įvairius stiprumo ir spalvos šviesinimo produktus, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į teisingą jų naudojimą ir laikymąsi gamintojo nurodymų, siekiant išlaikyti plaukų sveikatą ir kokybiškus rezultatus. 

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Plaukų šviesinimo priemonės 

Norintys šviesių plaukų turėtų į savo kasdieninę plaukų priežiūros SPA įtraukti ir labai įvairias priemones, kurios gali padėti pašalinti tą daugelio nemėgstamą geltoną pigmentą ir tuo pačiu suteikti plaukams daugiau spindesio, pilkesnės spalvos elegancijos.  Tam geriausiai tinka plaukų šviesinimo priemonės, kurios yra labai įvairios, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokias, kurios padeda pasiekti norimą efektą ir tuo pačiu negadina plauko.

Kokios yra plaukų šviesinimo priemonės?

Plaukų šviesumui sukurti yra labai daug ir labai įvairių priemonių. Jų poveikis, kaip ir naudojimas, yra labai skirtingas.

  • Retesniam naudojimui, kai reikia plauką balinti, geriausiai tinka plaukų šviesinimo milteliai. Jie padeda paruošti plauką dažymui.
  • Taip pat galimi ir kremai, kurie kaip ir kaukės, gali būti naudojami reguliariai.
  • Išbandykite šampūnus, kurie dažniausiai turi pilkinamąjį poveikį. Juos naudoti galima bent jau 3 kartus per savaitę. Daugeliui tai yra – kiekvienas plovimas.

Gali tekti išbandyti net kelias priemones, kol galiausiai bus rasta labiausiai tinkama. Svarbiausia žiūrėti, kad tokios priemonės ne tik šviesintų, tačiau taip pat ir pamaitintų plauką. Daugelis jų turi įvairių aliejų bei vitaminų, kurie greta šviesinimo taip pat padeda pamaitinti plauką, suteikti jam daugiau elastingumo bei drėgmės. Taip pat siūlome išbandyti tokias priemones, kuriose yra kuo daugiau natūralių komponentų. Tokių, kurie pamaitins ir net atgaivins Jūsų plaukus, suteiks jiems gražią, šviesią spalvą, paryškins ją.