0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kremas su cinku

Veido kremas su cinku yra produktas, kuris yra praturtintas cinko mineralu, kuris yra žinomas dėl savo antibakterinių ir uždegimą mažinančių savybių. Šis kremas yra puiki pasirinktis tiems, kurie turi problemišką odą su linkusiu pasireikšti spuogais ar raudonėjimu. Cinkas padeda mažinti bakterijų skaičių odos paviršiuje ir mažina uždegiminių reakcijų galimybę. Be to, jis taip pat reguliuoja riebalų gamybą odos liaukose, padedamas išlaikyti odą švarią ir sveiką. Dėl šių savybių veido kremas su cinku dažnai rekomenduojamas tiems, kurie kovoja su spuogais ar kitomis odos problemomis.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Veido kremas su cinku 

Šiuo metu kremų pasiūla rinkoje yra labai plati. Nepriklausomai nuo savo veido odos tikrai galite rasti tokią priemonę, kuri labiausiai Jums tinka. Ypač vertinamas veido kremas su cinku, kuris pamaitina odą bei suteikia jai daugiau žvilgesio, ypač pasitarnauja tiems ir toms, kurių oda yra labai sausa ir praradusi žvilgesį.

Veido kremas su cinku – kiekvienam 

Gana didelis privalumas, kad veido kremas su cinku tinka visiems nepriklausomai nuo to, kokia yra jų oda. Tai yra geras pasirinkimas ir tokiu atveju, kai oda yra labai sausa ir tokiu atveju, kai ji yra riebi. Taip pat tai yra geras pasirinkimas tiems, kurių oda yra su spuogais, tiems, kurie turi aknę. Cinkas prisideda prie jos išgijimo. Jeigu norite, kad laiko ženklai, tai yra raukšlės, taip pat matytųsi kuo mažiau, Jums pasitarnauja šis kremas, kurio galimybės šiuo metu yra labai plačios bei įvairios, tad rinktis reikia ir pagal kitas kremo sudedamąsias dalis.