0
0 Krepšelis (Tuščias)

Purškiami plaukų dažai

Purškiami plaukų dažai yra produktai, kurie leidžia lengvai ir patogiai pakeisti plaukų spalvą arba sukurti įdomius atslapvių akcentus plaukuose. Šie dažai paprastai pakuojami purškimo buteliukuose, kurie leidžia lygiai ir vienodai paskirstyti dažus ant plaukų paviršiaus. Purškiami plaukų dažai dažnai naudojami norint laikinai pakeisti plaukų spalvą, sukurti plaukų šukuosenoms, šventėms ar teminėms progoms.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 6 prekės

Rikiavimas

Purškiami plaukų dažai 

Pasipuošti kelioms dienoms galima vos pakeitus plaukų spalvą. Tam puikiai tinka plaukų dažai, kurie yra greitai nuplaunami. Geriausiai pasiteisina ir lengviausiai naudojami yra purškiami plaukų dažai, kurie tolygiai padengia plauką ir padeda išgauti norimą jo spalvą. Mūsų asortimente siūlomų tokių plaukų dažų pasiūla yra labai plati, tad bus patenkinantys kiekvieno poreikiai.

Rinkitės Jums tinkamą spalvą

Purškiami plaukų dažai itin geras pasirinkimas, kai reikia ne naujos plaukų spalvos, tačiau paryškinti tą, kuri jau yra arba papildomai padengti plaukų šaknis, kad spalva išliktų tolygiai. Purškiami plaukų dažai šaknims yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori maksimaliai saugoti savo plaukus, tad dažo tik šaknis, o ne visą plauką. Žinoma, reikia atsakingai rinktis spalvas, žiūrėti, kad jos būtų panašios, tokios pačios. Bus galima reguliariai, geriausia kiekvieną mėnesį, atgaivinti savo plaukus dažant šaknis, tačiau ne visus plaukus. Taip bus galima išvengti plaukų blukimo, sausumo, „nuovargio“ efekto.

Purškiami plaukų dažai internetu

Mūsų kataloge siūlomi purškiami plaukų dažai yra labai įvairūs, tad tikrai rasite tokios spalvos ir tokios sudėties, kuri jums tinkamiausia. Daugelis renkasi ekologiškus plaukų dažus, kurių sudėtyje yra tik tvarūs ir žmogaus plaukams draugiški komponentai. Rinkitės, žinoma, pagal norimą spalvą, taip pat galite plačiau domėtis gamintojais bei atsiliepimais, kurie sklando apie vieno arba kito gamintojo produkciją. Kadangi mes bendradarbiaujame tik su tais, kurių gaminiai yra sertifikuoti bei geros kokybės, galite būti tikri, kad rasite tai, ko reikia Jūsų  plaukams. Nuo sodriausių spalvų iki maitinančiųjų dažų savybių, patogaus naudojimo. Visa tai Jums gali pasiūlyti purškiami plaukų dažai, kurių katalogą aktyviai plečiame taip stengdamiesi klientams pasiūlyti tai, ko jiems reikia.