0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų vaškas, želė, gelis

Plaukų formavimui labiausiai tinkamos priemonės yra plaukų vaškas, plaukų gelis ir plaukų želė. Nors gali atrodyti, kad visos priemonės yra gana panašios ir tuo pačiu jų tikslas yra toks pat, tačiau išties - jos kiek skirtingos, kadangi kinta tekstūra bei sudedamosios dalys.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 8 prekės

Rikiavimas

Plaukų vaškas, želė ir gelis

Plaukų formavimo priemonės suteikia galimybę sukurti norimą šukuoseną. Svarbiausia - namuose ir pačiam. Žinoma, reikia laiko, kol galiausiai pavyks džiaugtis svajonių šukuosena, tačiau su tinkamomis priemonėmis - viskas yra įmanoma. 

Plaukų vaškas

Plaukų vaškas yra viena populiariausių priemonių, kuri gali padėti sukurti išties gana sudėtingas šukuosenas. Mėgstamas ne tik moterų, tačiau taip pat ir vyrų. Ypač tų, kurie turi trumpus plaukus, tad galima sukurti ir norimas šukuosenas greitai ir paprastai, svarbiausia - su gera fiksacija, tad tinka visai dienai. Plaukų vaškas gali būti ne tik tepamas, kaip daugelis galvoja, tačiau taip pat ir purškiamas, taip pat jis gali būti matinis (labiau mėgstamas kasdienai) ir tuo pačiu blizgus (tobulas pasirinkimas vakarėlių metu). Svarbu tai, kad vaškas ne tik padeda išgauti šukuoseną, tačiau taip pat ir maitina plaukus. Tik reikia rinktis tokius gaminius, kuriuose yra kuo daugiau maitinančių ingredientų.

Plaukų gelis

Plaukų gelis savo tekstūra labai panašus į plaukų vašką. Dažniausiai būna tepamas, tačiau kinta jo tekstūros sodrumas.  Vėlgi, gelis gali būti naudojamas ne tik kaip plaukų formavimo, tačiau taip pat ir kaip maitinanti priemonė. Svarbiausia, kad kinta jo fiksacijos lygis, tad rinktis reikia pagal tai, kokio ilgio yra Jūsų plaukai ir kokią šukuoseną norisi sukurti.

Plaukų želė

Viena seniausiai naudojamų plaukų formavimo priemonių yra želė. Itin mėgstama moterų arba vyrų, kurie turi garbanotus plaukus. Paprasčiausiai su želė galima paryškinti garbanas, taip pat jas suvaldyti. Dažniausiai garbanoti plaukai yra gana nepaklusnūs, jie veliasi, tad garbanos neatrodo gražiai, jos yra sulipusios. Štai plaukų želė gali padėti atskirti jas, taip pabrėžti kiekvienos linijas bei struktūrą, išgauti efektingą rezultatą, svarbiausia - suteikti apimties. Dėl plaukų želės garbanos atrodo kur kas tvarkingesnės. Kadangi daugelis želės gaminių yra su maitinančiais “ingredientais”, priemonė gali būti naudojama kasdien.

Plaukų vaškas, želė, gelis - tik pas mus

Jeigu ir Jums atrodo, kad plaukų formavimui želė, gelis ir vaškas yra geriausias pasirinkimas, esate ten, kur reikia. Siūlome plačią šių gaminių pasiūlą, prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija. Visi gaminiai yra sertifikuoti, geros kokybės, ženklinti CE sertifikatu, tad visiškai saugūs. Jeigu norite plaukų formavimo priemones įsigyti pigiau, sekite mūsų pasiūlymus. Siūlome pirkti ne tik su akcijomis, nuolaidomis, tačiau taip pat ir mokant už dvi prekes gauti tris bei kitas galimybes.

Net ir pačios gražiausios šukuosenos gali būti daromos namuose. Svarbiausia - tinkamos priemonės, kurios padės darbus atlikti ne tik greitai, tačiau ir preciziškai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Plaukų vašką, želę ar gelį išplauti iš plaukų paprastai reikia naudoti šiltą vandenį ir švelnų šampūną. Štai kaip tai padaryti:

  • Praplaukite plaukus šiltu vandeniu. Užtikrinkite, kad plaukai būtų visiškai sudrėkinti.
  • Paimkite nedidelį kiekį švelnaus šampūno ir sudrėkintus plaukus pradėkite šampūnuoti, kaip paprastai. Masažuokite galvos odą ir plaukus, kad gerai išvalytumėte produktą.
  • Toliau plaukų šampūną kruopščiai išskalaukite šiltu vandeniu. Kartokite šį žingsnį, jei reikia, kol visiškai pašalinsite plaukų vašką, želę ar gelį.
  • Jei pastebite, kad visiškai pašalinti produktą iš plaukų nepavyksta, pabandykite panaudoti kitą šampūną arba koreguokite šampūnų kiekį ir pakartokite plaukų plovimą.
  • Kai plaukai yra visiškai švarūs ir produktas išplautas, galite naudoti kondicionierių arba plaukų kaukę, jei to norite.

Svarbu naudoti šiltą, bet ne per karštą vandenį, kad nepakenktumėte plaukams ar galvos odai. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad švelnus šampūnas padės išvalyti produktą iš plaukų be pernelyg didelio sudirginimo.