0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido šveitikliai

Veido šveitikliai yra specialūs produktai, skirti odos giliam valymui ir atnaujinimui. Šie produktai paprastai turi švelnų, tačiau veiksmingą tekstūrą, kuri padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, nešvarumus ir perteklinį sebumą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 6 prekės

Rikiavimas

Veido šveitikliai 

Reguliarus odos šveitimas yra būtinas, kadangi jis gali padėti odai tapti ne tik kur kas gražesne, tačiau taip pat ir jaunatviškesne. Paprasčiausiai šveitimo metu yra pašalinamos negyvosios odos ląstelės, kurios sendina odą, prisideda prie aktyvesnio raukšlių didėjimo. Svarbu yra naudoti tokius šveitiklius, kurie geriausiai tinka gana jautriai veido odai. Mūsų kataloge jų yra gana daug, tad reikia kuo detaliau įvertinti sudėtį bei poveikį, kokio tikimasi.

Veido šveitiklio pasirinkimas

Veido šveitikliai dažnai padeda ne tik pašalinti kosmetikos likučius bei negyvąsias odos ląsteles, tačiau taip pat ir papildomai pamaitinti odą, ją sudrėkinti. Žinoma, poveikį, vieną arba kitą, gali užtikrinti tam tikros medžiagos, kurios yra komponuojamos produkte. Pavyzdžiui, šiuo metu veido šveitikliai gali būti net ir su hialurono rūgštimi. Taigi pasiekiama didžiausia kokybė, efektas, kuris leidžia džiaugtis nuostabiai atrodančia, net švytinčia veido oda. Taip pat dažnai tokiose priemonėse derinama ir daug įvairiausių vitaminų, kurie irgi pamaitina odą.

Kaip naudoti veido šveitiklį?

Užsakyti veido šveitikliai ateis greitai, tad bus galima greitai išbandyti jų galimybes. Naudokite pagal gamintojo pateiktas gaires. Dažniausiai rekomenduojama odą šveisti kartą per savaitę. Šveitimo metu svarbiausia priemonės per daug nespausti į odą. Taip pat nešveisti vietos greta akių, neliesti paakių odos, kai kurie siūlo šveitiklio nenaudoti ir lūpoms. Po visko reikia nuplauti šveičiamąją priemonę ir sudrėkinti odą, pamaitinti ją. Geriausia yra rinktis to paties gamintojo maitinamąsias priemones (jeigu jis tokias siūlo). Tikėtina, kad efektas bus didesnis.

Veido šveitikliai pas mus yra labai įvairūs, tad susipažinkite su pasiūla bei raskite tokius produktus, kurie leis Jums sustabdyti laiką ir visada išsaugoti gražią, jaunatvišką bei elastingą veido odą.