0
0 Krepšelis (Tuščias)

Plaukų lakas su blizgučiais

Plaukų lakas su blizgučiais yra papildytas mikroskopiniais blizgučiais arba šviesią spalvą reflektuojančiomis dalelėmis, kurios suteikia plaukams švytėjimo efektą, padidindamos jų spalvą ir suteikdamos plaukams gražų blizgesį. Tai puiki priemonė, norint 'sutvirtinti' ir išlaikyti plaukų šukuoseną, bet tuo pačiu suteikiant jiems išskirtinio stiliaus ir blizgesio.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Plaukų lakas su blizgučiais 

Kai norisi vakarėlio metu džiaugtis nuostabia šukuosena, kuri ne tik traukia dėmesį, tačiau taip pat ir ilgai laikosi, tokia vakaro pabaigoje, kokia ir buvo pačioje pradžioje, tokiu atveju būtinas plaukų lakas su blizgučiais, kuris daro stebuklus.

Toms, kurios nori įspūdingos šukuosenos

Jeigu norisi vakarėlio metu būti pažyba, vietoje paprasto lako siūlome rinktis tokį, kuris yra su blizgučiais. Visgi, tai yra ne tik puošimo priemonė, tačiau taip pat ir fiksatorius, kuris padės išlaikyti visą vakarą ir dar ilgiau Jūsų nuostabią šukuoseną. Taigi, purškiami blizgučiai plaukam neturi jokio pašalinio neigiamo poveikio, tai yra, jie neblogina lako fiksacijos, jis lygiai taip pat puikiai atlieka jam skirtą darbą.

Įsigykite internetu

Plaukų lakas su blizgučiais – puikus pasirinkimas kiekvienai, kuri nori, kad paprastos formavimo priemonės turėtų daugiau galimybių. Tiesa, mūsų asortimente ir toks lakas yra labai įvairus, tad žiūrėkite, koks Jums labiausiai tinka priklausomai nuo fiksavimo intensyvumo ir baigiant pačiais blizgučiais, kurių atspalviai taip pat gali būti labai įvairūs.

Dažniausiai užduodami klausimai

Plaukų lakas su blizgučiais skiriasi nuo įprasto plaukų lako tuo, kad jame yra specialių blizgučių ar šviesą atspindinčių dalelių, kurios suteikia plaukams blizgesį ir spindesį. Įprastas plaukų lakas paprastai naudojamas tam, kad fiksuotų plaukus ir suteiktų jiems tvirtumą, tačiau jame nėra tokios akivaizdžios blizgesio savybės kaip Plaukų lakuose su blizgučiais. Šie lakai yra idealus pasirinkimas, norint suteikti plaukams ypatingą švytėjimą ir elegantišką išvaizdą, ypač ypatingomis progomis.