0
0 Krepšelis (Tuščias)

Akių pieštukai

Domina akių pieštukai? Esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų siūlomas prekių asortimentas yra labai platus, tad kiekvienas ras tokius, kurie jai arba jam labiausiai tinka. Rasite tik žinomiausių gamintojų pieštukus, kurie leis Jums ir namuose sukurti profesionalų makiažą. Svarbiausia, kad ne tik per šventes, tačiau ir kasdienai. Sekite akcijas bei įsigykite akių pieštukus pigiau, geriausiomis kainomis.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Akių pieštukai

Paryškinti savo žvilgsnį šiuo metu galima labai įvairiomis kosmetikos priemonėmis. Kiekviena gali rasti tokias, kurios jai labiausiai patinka ir tinka. Dažniausiai gera kokybė neatsiejama nuo tinkamų priemonių pasirinkimo, kurios yra… labai paprastos, tačiau išties ir efektingos. Tokie yra ir akių pieštukai, kurie daugeliui moterų - visada po ranka.

Akių pieštukai yra labai įvairūs

Akių pieštukai, kuriuos galite pas mus rasti, yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Dažniausiai pirmiausia pasirenkame pagal spalvos lygį. Vertinimo aspektas - logiškas. Nors juodi dažniausiai yra laikomi klasika, tačiau mūsų siūlomų pieštukų spalvų paletė yra labai plati, tad rasite ir tokiu atveju, kai Jums reikia žalio, ir auksinio, rudo - bet kokio… Taip pat pieštukai dažniausiai klasifikuojami pagal kietumą. Jeigu bus tepama apatinė akies dalis - dažniausiai siūlomi minkštesni. O kai reikia išgauti nepriekaištinga “katės akies” liniją - tokiu atveju geriausia yra rinktis kietesnius.