0
0 Krepšelis (Tuščias)

Barzdos priežiūros priemonės

Rūpintis barzdos priežiūra gali būti nelengva, todėl labai svarbu pasirinkti jai tinkamas barzdos priežiūros priemones. Vyrams barzda tokia pat svarbi kaip moterims makiažas, niekas negali paneigti fakto jog barzda gali stipriai pakeisti vyro įvaizdį, stilių ir net vizualiai koreguoti veido formą bei bruožus.

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 383 prekės

Rikiavimas
 • Barzdos priežiūros priemonės

  Graži, sutvarkyta barzda gali būti kiekvieno vyro pasididžiavimas. Mitas, kad barzda gerai auga tik tiems, kurie yra apdovanoti genetika. Net ir tie, kuriems dažniausiai barzda neauga labai greitai, gali turėti ilgą bei vešlią, tik tokiu atveju reikia daugiau dėmesio skirti priemonėms, kurios puoselėja veido plaukus.

  Mūsų prekybos vietoje siūlomos barzdos priežiūros priemonės yra labai įvairios. Tikimės, kad tai padės rasti tokias, kurios geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir, žinoma, tinka Jūsų barzdai.

  Ar barzda yra gražu?

  Kiekvieno žmogaus estetinis suvokimas apie išvaizdą yra labai asmeniškas. Natūralu, kad ir barzda vieniems gali patikti labiau, o kitiems neatrodo labai geras veido “atributas”. Vis dėlto svarbiausia, kad kiekvienas vyras gali pats nuspręsti, nori jos ar ne. Nors XXI amžiuje barzdos poreikis išaugo kartu su augančia hipsterių kartą, tačiau jau daug metų šis veido papuošimas laikomas vyriškumo simboliu.

  Ypač senais laikais kilmingieji ir didikai, tie, kurie norėjo parodyti savo galią, augino barzdas. Net buvo sakoma, kad kuo ilgesnė, tuo geriau. Nors tuo metu barzdos priežiūros rinkinys nebuvo toks profesionalus, kokiu galima džiaugtis šiuo metu, tačiau apskritai nuostabu yra tai, kad imant įvairias gamtos “dovanas” buvo ieškoma veido plaukelių puoselėjimo metodų. Nepriklausomai nuo amžių sandūros ir periodų, barzda buvo laikoma pagarbumo ir karališkumo simboliu, tad net ir gyvenantys prasčiau siekė ją puoselėti, auginti ne tik ilgą, bet ir vešlią. O eidami į karą dažniausiai stengėsi barzdas skusti, kadangi jos buvo tinkamas griebimo “įrankis”.

  Barzdos priežiūros rinkinys

  Dažniausiai nusprendę auginti barzdą vyrai nežino, nuo ko pradėti. Visada geriausia pirkti komplektus, specialius rinkinius, kuriuose yra visi svarbiausi komponentai, kurie gali padėti Jūsų barzdai atrodyti puikiai. Mes taip pat siūlome rinkinius, pavienes priemones, kurios padės kasdien tinkamai pasirūpinti savo veido plaukeliais. O kas yra svarbiausia?

  1. Pirmiausia būtina barzdos formavimo mašinėlė, geriausia, kai ji yra su įvairiais antgaliais. Žinoma, patys pirmi barzdos formavimo bandymai ne visada bus sėkmingi ir rezultatas gali būti ne toks, kokio tikitės. Tačiau laikui bėgant pavyks įgudus išties išskusti labai gražius raštus, kurie padės Jums atrodyti puikiai ir džiaugtis nuostabia barzda be specialisto pagalbos.
  2. Kartu siūlomos ir barzdos šukos. Jos lygiai taip pat būtinos. Kai kurie barzdą šukuoja su galvos plaukų šukomis arba paprasčiausiai pirštais. Galima, tačiau dažniausiai gaunamas rezultatas yra ne toks geras kokio tikimasi. O netinkamai prižiūrima barzda gali net veltis. Paskui ją tinkamai iššukuoti bus labai sunku.
  3. Barzdos lepinimui taip pat siūlome reguliariai naudoti aliejus. Nors svarbiausia jų funkcijas yra drėkinimas, tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kad aliejus labai maloniai kvepia. Taigi galite nenaudoti jokių papildomų kvepalų, kadangi nuo barzdos sklindantis aliejaus kvapas sukurs apie jus natūralią, skoningą aurą.
  4. Papildomai visada po ranka turi būti barzdos šampūnas. Kaip dažnai reikia plauti barzdą, atsakyti sunku, kadangi tai priklauso nuo jos ilgio, šukavimo dažnumo, kitų aspektų. Vis dėlto dažniausiai bent jau kartą per savaitę verta. Tokiu atveju barzda atrodys puikiai, matysis, kad ji yra tinkamai prižiūrima.
  5. Kartu su šampūnu siūlome įsigyti ir kondicionierius. Lygiai taip, kaip reikia lepinti galvos plaukus su įvairiomis priemonėmis, taip pat ir veido. 
  6. Norintys, kad jų barzda visada atrodytų puikiai, turėtų išbandyti ir kitas puoselėjimo bei formavimo priemones, kaip balzamas, augimą skatinančios priemonės ir t.t.

  Pirmą kartą susikomplektuoti barzdos priežiūros priemones gali atrodyti gana sunku, kadangi pasirinkimas yra labai platus. Tačiau su laiku bus matoma, kurios priemonės pasiteisina labiau, tad ir nuosavo barzdos SPA puoselėjimas namuose taps kur kas paprastesnis.

  Kasdieninė barzdos priežiūros rutina

  Svarbiausia yra pasirūpinti priemonėmis, kurios padės tinkamai prižiūrėti savo barzdą. Tikrai nereikia pirmo pirkimo metu įsigyti viską, ką siūlo rinka. Dažnai reikia laiko, bandymų, kurių metu eksperimentai padeda pamatyti - kas labiausiai tinka Jums. Visgi, yra kelios smulkmenos, kurios gali padėti Jūsų barzdai atrodyti puikiai kasdien. Pirmiausia - šukavimas. Kaip jau minėjome - tam reikia specialių šukų, kurios yra pritaikytos būtent barzdos plaukams. Šukuoti reikia kasdien, kadangi dažniausiai plaukeliai yra gana sausi, o dėl to bus linkę veltis. Deja, kai susivelia - belieka tik kirpti kaltūnus. Taip pat pasikartosime, kad reguliariai verta naudoti specialius aliejus, kurie maitina. Lygiai taip pat jie gali atskirti plaukelius. Kai kurie aliejus naudoja po plovimo, o kiti kasdien. Galiausiai, jeigu Jūsų šukuosenoje atsiranda sulipimų, gumulėlių ir kitų susipainiojimų, svarbiausia juos sutvarkyti čia ir dabar. Tiesiog kuo ilgiau yra laukiama, tuo didesnė tikimybė, kad barzda ne tik neatrodys gražiai, tačiau ir teks skirti plaukelius, kad būtų galima ją iššukuoti.

  Barzdos priežiūros priemonės internetu pigiau

  Mūsų prekybos vietoje siūlomas barzdos priežiūros rinkinys ir pavienės priemonės yra labai įvairios. Asortimentą aktyviai pildome, kadangi suprantame, jog kiekvienas klientas gali turėti savus poreikius, tad reikia, kad jis rastų tokias priemones, kurios labiausiai tinka jam. O kai kurie jas renkasi ne tik pagal tai, kokias tiksliai funkcijas konkrečios barzdos priežiūros priemonės atlieka, tačiau ir pagal jų kvapą, kitas smulkmenas.

  Taip pat savo prekėms siūlome akcijas bei nuolaidas. Tai leis įsigyti, ko ieškote, pigiau, tačiau geros kokybės. Bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, siūlome įsigyti tik sertifikuotas prekes, kurios yra patikrintos dermatologų, tad galite būti tikras, kad jis gali būti naudojamos net ir tokioje jautrioje, veido zonoje.

  Daugelis vyrų sutiktų, kad graži barzda gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. O svarbiausia, kad tokią barzdą, kuri traukia aplinkinių žvilgsnius, gali turėti kiekvienas. Reikia tik noro, tinkamų priemonių, šiek tiek laiko ir didesnės meilės sau.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Barzdos šampūnas ir kondicionierius gali būti naudojami nuo pat pradžių, kai tik pradėjote auginti barzdą. Šie produktai padės išlaikyti barzdą švarią, drėgną ir sveiką, taip pat minkštins plaukus ir palengvins barzdos priežiūros procesą.

  Techniškai galite naudoti plaukų šampūną ir kondicionierių vietoje barzdos priežiūros produktų. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad plaukų šampūnai ir kondicionieriai gali turėti skirtingą formulę ir sudėtį, pritaikytą plaukų poreikiams, o ne barzdai. Todėl geriausia rinktis specifinius barzdos priežiūros produktus, kurie suteiks geriausią rezultatą ir priežiūrą Jūsų barzdai.