0
0 Krepšelis (Tuščias)

Antakių dažai

Antakių dažai naudojami jei norite padaryti antakius tamsesnius arba paryškinti jų formą. Dažnai naudojami skysti, kreminiai arba miltelių formos antakių dažai, kuriuos galima pasirinkti pagal savo spalvą ir norimą intensyvumą. Antakių dažų naudojimas gali suteikti akcentą veido bruožams ir sukurti tvarkingą, gražią antakių liniją. Tačiau svarbu pasirinkti tinkamą atspalvį, kad antakiai atrodytų natūraliai, o ne pernelyg ryškūs arba netinkamos spalvos. Taip pat, svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir laikytis priežiūros rekomendacijų, kad būtų išvengta galimų alerginių reakcijų ar kitų nepageidaujamų poveikių.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Ilgalaikiai antakių dažai

Gražūs antakiai yra tarsi veido simetrijos įrėminimas. Sakoma, kad susitvarkius antakius veidas tampa kur kas gražesnis, tad svarbu, kad būtų parinkta ne tik tinkama forma, tačiau ir spalva. Džiugu, kad šiuo metu siūlomi antakių dažai gali būti labai įvairių spalvų, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai patinka: nuo šviesių iki tamsių ir t.t.

Antakių dažų pasirinkimas

Ilgalaikiai antakių dažai, kuriuos galite rasti pas mus, yra labai įvairūs. Nuolat pildome savo katalogą, plečiame prekes, kad kiekvienas klientas ir klientė rastų tokius dažus, kurie jam bei jai labiausiai tinka visomis prasmėmis. Nežinote, kokie Jums labiausiai tinka? Žemiau pateikiame aspektus, kuriuos pirmiausia siūlome įvertinti renkantis.

  1. Pirmiausia siūlome nuspręsti, kokios spalvos antakių dažai Jums labiausiai tinka. Rasite ir juodus, kurie yra labai tamsūs bei sodrūs, taip pat ir rudus, kurie gali būti šviesesnis arba tamsesnis pagal poreikius. Galima rasti itin šviesius dažus, kurie dažniausiai tinka šviesaus gymio blondinėms, kurios nenori kardinaliai skirtingos spalvos nei yra plaukai. Tačiau dažyti antakius verta net ir tokiu atveju, kai norisi šviesių, kadangi dažnai suteikia daugiau sodrumo bei elegancijos, paryškina linkius, kurie ir įformina veidą. Taip pat siūlome netradicinių spalvų dažus, kurie yra skirti įvairioms šventėms, karnavalams. Tokie dažai dažniausiai yra trumpalaikiai, po pirmo plovimo su specialiais valikliais bus galima pašalinti nenorimą atspalvį.
  2. Renkantis dažus taip pat įvertinkite ir tai, kiek laiko jie laikysis. Nuo tokių, kurie laikosi gana ilgai ir gamintojas teigia, kad bus galima bent jau dvi savaites ir net ilgiau nesukti galvos dėl antakių ryškumo, iki tokių dažų, kurie dažniausiai yra ne tokie sodrūs, ryškūs ir ne taip ilgai laikosi. Tuomet plaukelius reikia dažyti dažniau, tačiau tokie svarbūs tokių antakių dažų privalumas, kad jie dažniausiai yra visiškai natūralūs, tai yra, gaminti iš augalų.
  3. Taigi kinta ir dažų sudėtis. Šiuo metu labai mėgstami chna dažai, kurie yra ekologiški, neturi jokio poveikio žmogaus odai. Taip pat tokių antakių dažų privalumas, kad nudažomas plaukelis, o ne oda.
  4. Taip pat įvertinkite, kad kinta ir gamintojas. Mes prekiaujame tik tokių gamintojų dažais, kurie yra pripažinti dermatologų kaip saugūs, kuriuos galima naudoti reguliariai ir nebus ne tik gadinamas plaukas, tačiau taip pat ir sausinama oda aplink antakius.
  5. Susipažinkite ir su dažų tepimo instrukcija. Nuo tokių, kurie yra tepami su šepetėliu, tad reikalauja kruopštumo, iki tokių dažų, kurie yra kur kas paprasčiau uždedami ant antakio linijos, galima džiaugtis, kad plaukelių dažymas namuose nebus varginantis darbas.

Jeigu nežinote, kurie antakių dažai Jums labiausiai tinka, visada galite tartis su mūsų specialistais, kurie atsakys į klausimus bei padės rasti priemones leisiančias ir namuose Jums tobulai pasirūpinti savo antakiais. Juk viskas prasideda nuo tobulų dažų, o juos galite įsigyti pas mus.

Kaip tinkamai dažyti antakius?

Priklausomai nuo Jūsų pasirinktų dažų taip pat kinta ir dažymo metodika. Kartu su dažais taip pat gausite detalią instrukciją, kurioje žingsnis po žingsnio yra paaiškinama, kaip reikia dažyti antakius. Būtinai laikykitės instrukcijos. Taip pat nepamirškite, kad svarbiausia yra dažyti antakių plaukelius, o ne odą. Dėl to reikia labai kruopščiai tepti dažus, geriausia, su specialiais šepetėliais, kurie padeda be jokio vargo išgauti norimą formą. Taip pat geriausia prieš dažant yra antakius išpešioti. Vėliau, kai plaukeliai bus nudažyti, galima atlikti papildoma pešiojimą, kurio metu bus šalinami itin trumpi plaukeliai.

Kiek kainuoja antakių dažai?

Mes galime jums pasiūlyti ne tik labai daug įvarių dažų, tačiau ir konkurencingas kainas, kurios, tikimės, kad patenkins ir Jūsų asmeninius, ir Jūsų piniginės poreikius. Jeigu norite, kad ilgalaikiai antakių dažai Jums kainuotų pigiau, siūlome sekti akcijas. Jos mūsų prekybos vietoje taip pat yra gana dažnos. Sumokėsite mažiau, tačiau būsite ramūs, kad radote tokius dažus, kurie ne tik tobulai Jums tiks savo spalva, tačiau ir ilgai laikysis, tad antakiai atrodys puikiai, nereikės jų kasdien ryškinti su specialiais pieštukais.

Ar verta antakių dažus pirkti internetu?

Daugelis bijo pirkti antakių dažus internetu, kadangi baiminasi, kad gali nerasti to, kas geriausiai tinka jų veidui. Vis dėlto bijoti nereikia, kadangi ar perkant fizinėse prekybos vietose, ar internetu efektas bus matomas tik tada, kai dažai bus išbandomi. Dėl to svarbu kuo detaliau susipažinti su konkretaus gaminio cheminiais parametrais, įvertinti juos, išbandyti dažus ir tada nuspręsti, ar jie Jums tinka. Tikrai gali tekti skirti laiko ir išbandyti net kelis gaminius, kol galiausiai rasti dažai Jums bus tinkami. Tačiau radus galėsite būti rami, kad pagaliau Jūsų antakiai visada atrodys puikiai, tik reikės juos kitais paryškinti su Jums tinkamais, konkrečiais dažais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Tai priklauso nuo antakių dažų tipo ir kokybės. Dažniausiai antakių dažai išlieka nuo kelių valandų iki kelių dienų.
O ilgalaikiai antakių dažai gali išlikti net iki 8 savaičių. Tačiau tai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip odos riebalų kiekis, odos tipas, priežiūros būdas ir kt. Svarbu laikytis instrukcijų, atlikti alerginį testą ir tinkamai prižiūrėti antakius, kad ilgalaikiai antakių dažai išliktų kuo ilgiau ir būtų gražiai išlaikyta jų spalva.

Taip, jei naudojami netinkamai arba neturite pakankamai žinių apie antakių dažų poveikį, antakių dažai gali būti kenksmingi odai. Tačiau jei laikomasi rekomendacijų ir naudojama aukštos kokybės produktas, antakių dažai turėtų būti saugūs ir neturėtų turėti neigiamo poveikio odai.

Taip, rekomenduojama atlikti alerginį testą bent jau 48 valandas prieš naudojant antakių dažus. Norėdami tai padaryti ant mažo odos ploto antakių srityje reikia užtepti nedidelę kiekį dažų ir palaukti. Jei per šį laiką nėra jokių alerginių reakcijų, tokių kaip paraudimas, niežėjimas ar patinimas, galite naudoti antakių dažus.