0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kolageno kaukės veidui

Kolageno kaukės veidui yra specialios kaukės, kurios prisotintos kolageno, kuris yra svarbus baltymas mūsų odos sveikatai. Šios kaukės veikia drėkinančiai ir maitinančiai, padeda pagerinti odos elastingumą, sumažinti raukšles ir suteikti veidui jaunatvišką išvaizdą. Jos taip pat gali padėti atkurti odos barjerą, pagerinti odos tekstūrą ir spalvą bei suteikti odai sveiką ir švytinčią išvaizdą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Kolageno kaukės veidui

Nuostabi, elastinga ir lygi veido oda yra pasiekiama tinkamiausių priemonių pagalba. Daugelis iki šiol klaidingai galvoja, kad sustabdyti laiko požymius ant veido galima tik su chirurgų pagalba. Tai nėra tiesa. Efektyvios kaukės – vienas geriausių pasirinkimų ne tik kiekvienai moteriai, tačiau taip pat ir kiekvienam vyrui. Ypač mėgstamos kolageno kaukės veidui, kurios padeda sustabdyti bėgantį laiką bei jo ženklus veide.

Kaukės – maitina ir drėkina 

Kolageno kaukės veidui yra pripildytos ne tik šia medžiaga, kuri gali padėti sumažinti bet kokią raukšlių daroma įtaką, tačiau taip pat ir kitais vitaminais, kurie lygiai taip pat maksimaliai drėkina odą, pamaitina ją, tad veidas tampa gražesnis ir jaunatviškesnis. Geriausia tokias kaukes pradėti naudoti kuo anksčiau, kadangi tuomet poveikis bus geresnis, nebus matomi veido senėjimo procesai.

Kolageno kaukės veidui yra labai įvairios, tad esame tikri, kad nebus sunku rasti variantą, kuris labiausiai tinka Jums. Tik reikia daugiau dėmesio skirti sudėčiai, taip pat rinktis pagal galimą poveikį.