0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnas be druskų

Šampūnas be druskų ir parabenų yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori, kad jų plaukai bei galvos oda išliktų gražūs. Svarbiausia – naudoti reguliariai ir tuo pačiu investuoti į gerą gaminio kokybę. Mūsų siūlomi šampūnai yra naudojami profesionalų, kurie juos perka savo kirpykloms bei grožio salonams. Tačiau dėl mažos kainos – prieinami kiekvienam. Taigi, džiaugtis nuostabiais plaukais tokiu atveju, kai jie prižiūrimi tik namuose – tikrai yra įmanoma.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Šampūnas be druskų 

Renkantis tinkamiausią šampūną Jūsų plaukams ir Jūsų galvos odai reikia kuo daugiau dėmesio skirti sudedamosioms produkto dalims. Šiuo metu daug dėmesio sulaukia šampūnai be sulfatų ir druskų, kurie yra gana natūralūs, juose esantys komponentai teigiamai veikia plaukus, neturi žalingo poveikio, kurį gali „atnešti“ druskos, sulfatai bei alkoholis.

Šampūno pasirinkimas

Žinoma, šampūnas be druskų taip pat gali būti labai įvairus, tad renkantis reikia kuo daugiau dėmesio skirti pačio gaminio sudėčiai ir kokiems plaukams jis labiausiai tinka. Kai kurie geriausiai pasiteisina tokiu atveju, kai plaukas yra labai sausas. Taip jį papildomai drėkina. Tuo tarpu kiti geriausiai tinka tokiu atveju, kai plaukas yra labai riebus. Taip pat šampūnas be druskų gali būti skirtas garbanotiems plaukams ir taip paryškinti garbanas arba tiesiems, taip pat tokiems, kurie yra dažyti ir t.t. Svarbu rinktis variantą, kuris geriausiai tinka Jūsų plaukų bei galvos odos atveju.