0
0 Krepšelis (Tuščias)

Parfumuotas vanduo vyrams (EDP)

Parfumuotas vanduo vyrams yra aukštos kokybės kvapų produktas, kuris dažnai turi intensyvesnį aromatą nei kitos kvepalų formos. Šis kvapų tipas paprastai turi ilgesnį išliekamumą ant odos ir yra daug koncentruotesnis nei tualetinis vanduo ar odekolonas. Parfumuoti vandenys vyrams gaminami naudojant įvairius kvapų akordus, kurie suteikia jums galimybę rinktis nuo subtilių ir švelnių aromatų iki galingų ir žvarbių kvapų, kad galėtumėte išreikšti savo unikalų stilių ir asmenybę. Šie kvepalai dažnai yra puiki pasirinkimo galimybė ypatingoms progoms ar kasdieniam naudojimui, kad galėtumėte jaustis pasitikinčiu savimi ir patraukliu.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 3 prekės

Rikiavimas

Parfumuotas vanduo vyrams (EDP) 

Kai norisi kasdien kvepėti skaniai, tačiau ne investuoti daug pinigų į kvapus - tokiu atveju parfumuotas vanduo vyrams yra pats geriausias pasirinkimas. Dar kitaip jis yra žinomas kaip EDP vyrams. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori gaivos ir švaros jausmo. Tinkamas naudojimui kasdien, tad belieka tik rasti tokį aromatą, kuris Jums kelia geriausias emocijas ir kuriuo norisi puoštis kasdien.

EDP kvepalai vyrams

Parfumuotas vanduo vyrams yra labai įvairus, tad svarbiausia yra rinktis ne pagal madas, tačiau pagal tai - koks aromatas vyrui labiausiai patinka. Dažnai patys populiariausi yra tie, kurie gana gaivūs. Tokiu atveju galima džiaugtis, kad kasdien vyras kvepės maloniai, taip, kaip daugeliui patinka. Tačiau kai norisi kažko kitokio ir unikalaus - geras pasirinkimas yra EDP vanduo, kuris - saldus ir skalsus. Apskritai aromatų yra tikrai gana daug, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam kelia geriausias emocijas ir kuriais norisi puoštis kasdien.

Mitas, kad parfumuotas vanduo vyrams internetu laikosi labai trumpai. Kvepalų koncentracija juose siekia apie 10-20 procentų, tad gali aromatas puikiai laikysis visą dieną. Svarbiausia yra purkšti ne ant drabužių, tačiau ant žmogaus odos. Tokiu atveju ne tik aromatas laikysis ilgai, tačiau taip pat ir tinkamai atsiskleis. Tik ant odos, kai šiluma yra skleidžiama - aromatas bus geros kokybės ir tiksliai toks, koks ir turi būti.

EDP kvepalai vyrams internetu

Parfumuotas vanduo vyrams (EDP), kurį galite rasti pas mus, yra labai įvairus. Siūlydami labai plačią pasiūlą tikimės, kad kiekvienas vyras ras tokius gaminius, kurie jam labiausiai tinka. Arba moteris ieškos savo vyrui, nes tai gali būti labai puiki dovana. Taip pat savo gaminiams taikome dideles akcijas. Tokiu atveju ne tik EDP kvepalai, tačiau ir visa kita produkcija Jums kainuos pigiau, tačiau bus geros kokybės. Sekite akcijas, nuolaidas, sutaupykite, tačiau kasdien leiskite sau atrodyti taip, kaip labiausiai norisi. Ir aromatas - viena iš stiliaus kūrimo smulkmenų, kuris leis jums labiau pasitikėti savimi.