0
0 Krepšelis (Tuščias)

Skystas plaukų lakas

Skystas plaukų lakas paprastai būna lengvas ir nesunkus, todėl puikiai tinka tiems, kas nori išlaikyti natūralią plaukų tekstūrą, tačiau tuo pačiu nori, kad plaukai išliktų tvarkingi. Be to, jis lengvai nuplaunamas ir nesulipina plaukų, todėl tinka kasdieniam naudojimui.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 2 prekės

Rikiavimas

Skystas lakas plaukams

Norite suformuoti šukuoseną, kuri ne tik gražiai atrodytų, bet ir laikytųsi gana ilgą laiko tarpą? Tokiu atveju Jums yra būtinas skystas plaukų lakas, kuris tikrai daro stebuklus. Jis gali fiksuoti bet kokias šukuosenas, kurios sėkmingai atsilaikys ne tik prieš veją, tačiau ir didelę drėgmę.

Formavimo galimybės

Tiesa, skystas plaukų lakas dažnai reikalauja šiek tiek daugiau atidumo jį tepant nei sausas. Gali tekti išbandyti kelis kartus, kol galiausiai tinkamai įgusite. Svarbiausia – ne per didelis jo kiekis. Taigi, geriau formuoti plaukus su mažesniu kiekiu ir kai matysite, kad reikia papildomos fiksacijos, galima pasiimti daugiau.

Skystas plaukų lakas internetu

Mums svarbu, kad Jūs galėtumėte formuoti tokias šukuosenas, kokios Jums labiausiai patinka. Dėl to siūlome labai daug įvairių lakų. Jie skiriasi ne tik savo tekstūra, tačiau ir poveikiu, fiksavimo intensyvumu. Galiausiai, skystas plaukų lakas taip pat gali pasižymėti ir maitinančiomis savybėmis, tad rinkitės tokius, kuriuose yra kuo daugiau Jūsų plaukams reikalingų vitaminų.