0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kompaktinė pudra

Kompaktinė pudra yra makiažo produktas, kuris dažnai naudojamas po makiažo pagrindu (pvz., makiažo pagrindu arba teksturiniu kremu) ant veido, siekiant suteikti odai matinį paviršių, sumažinti blizgesį ir patikslinti makiažą. Ji paprastai būna talpi kompaktinėje dėžutėje su veidrodžiu ir švelniais šepetėliais arba kempinėle.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Kompaktinė pudra 

Tikrai ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai labai dažnai mielai kišenėje turi kompaktinę pudrą, kuri padeda ne tik panaikinti odos nelygumus, tačiau taip pat ir blizgesį, kuris dažniausiai aktyviausias vasaros metu. Mūsų prekybos vietoje siūlomos kompaktinės pudros yra labai įvairios, tad esame tikri, kad rasite tokias, kurios atitinka Jūsų veido odą ir tuo pačiu dera ne tik spalva, tačiau taip pat ir savo savybėmis.

Kompaktinės pudros pasirinkimas

Domina kompaktinė pudra? Esate ten, kur ir reikia, kadangi siūlome labai daug skirtingų kosmetikos gaminių, kurie turėtų Jums patikti. Nežinote, kuris labiausiai tinka Jums? Žemiau pateikiame kelis aspektus, kurie gali padėti kiek pagreitinti paieškas.

  • Svarbiausia, žinoma, yra rinktis pagal atspalvį. Mūsų prekybos vietoje tonų yra labai daug, tad tinkama ras ir ta, kuri yra labai šviesi, ir ta, kuri yra tamsi. Svarbu, kad kompaktinė pudra būtų tinkamo atspalvio, kadangi tik tokiu atveju veidas ir kaklas bus tokio paties atspalvio, atrodys gražiai.
  • Taip pat kinta ir jos pateikimas. Tai yra, kompaktinė pudra gali būti įdėta į vizualiai labai gražią pakuotę arba būti kiek paprastesnė. Šiuo metu yra labai mėgstamos tokios, kurios yra su veidrodėliu ir specialia kempine, kuri padeda padengti pudra odą. Tuomet, viskas, ko reikia - vienoje vietoje ir pasigražinti galite bet kada.
  • Kinta ir gamintojai. Mūsų prekybos vietoje siūlomi tik tie, kurie yra vertinami, patikrinti, kurių kokybė - pati geriausia ir atitiks Jūsų poreikius.
  • Galima detaliau domėtis gaminio sudėtis, kuri taip pat lemia ir siekiamą rezultatą. Juk kompaktinė pudra gali ne tik maskuoti, tačiau taip pat ir gydyti odą. Šiuo metu labai mėgstamos itin ekologiškos pudros, kuriose yra daug mineralų. Jos gali suteikti odai daugiau drėgmės ir glotnumo, gali padėti išgyti aknę.

Jeigu nežinote, kuri kompaktinė pudra Jums tinka labiausiai - visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus klausimus bei padės Jums džiaugtis norimu rezultatu.

Kompaktinė pudra - naudojimas

Radus tinkamą pudrą - belieka ją naudoti taip, kaip reikia, kad padengimas būtų kokybiškas. Geriausia yra dėti ant labai gerai sudrėkintos odos, kadangi tokiu atveju spalva pasidengia tolygiai. Taip pat gali būti dengiama ir ant kremine pudra padengtos odos. Svarbiausia tepti sukamaisiais judesiais, žinoma, per daug nespausti.

Taip pat reikia nepamiršti, kad daugiau - tikrai ne visada geriau. Apskritai reikia saiko, kadangi tik tokiu atveju paslėpus odos nelygumus bus galima pasidžiaugti, kad bus išlaikomas natūralumas. Visus metus - nuo vasaros iki žiemos. O pagal sezoną gali tekti keisti ir naudojamą pudrą, kadangi gali reikti ir vis kitokio jos atspalvio.

Suteikite sau galimybę kasdien atrodyti taip, kad meilė sau būtų pati didžiausia.