0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kvepalai vaikams

Mūsų siūlomi kvepalai vaikams tikrai patenkins kiekvieno ir kiekvienos poreikius. Siūlome labai daug pačių įvairiausių aromatų, kurie suteiks vaikui galimybę kasdien atlikti kvepalų debesies ritualą. O juk tai yra puiki galimybė savimi rūpintis ir tuo pačiu save lepinti.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Kvepalai vaikams 

Vaikai mėgdžioja suaugusius, tad visiškai natūralu, kad gana ankstyvame amžiuje jie pradeda norėti naudoti kvepalus. Galimybė kasdien kvepėti  - patinka daugeliui. Juk tokiu atveju vaikučiai lygiai taip pat kuria savo stilių. O ir apskritai yra sakoma, kad kvepalai vaikams turi būti pati pirma kosmetikos priemonė, kurią verta nupirkti. Tai gali būti puiki dovana gimtadienio arba Kalėdų proga.

Kuo ypatingi kvepalai vaikams?

Ekologiški kvepalai vaikams dažniausiai yra pagaminti aliejaus pagrindu, juose nėra alkoholio, kuris įprastai yra dedamas į kvepalus. Tokiu atveju kvepalai tampa ne tik draugiški jautriai vaiko odai, tačiau apskritai tinkami tiems, kuriuos dažnai kankina įvairios alergijos. taigi, galite būti ramus, kad vaikas kasdien naudos kvepalus. Jie neturės jam jokio neigiamo poveikio. Kaip tik - rezultatas bus pats geriausias, kadangi vaikutis dažniausiai jaučiasi labiau suaugęs, pasitiki savimi ir drąsiai rodo aplinkiniams, kokius nuostabius aromatus jus gali kasdien ant savęs purkšti.

Kvepalų vaikams pasirinkimas

Kaip ir renkantis kvepalus suaugusiems, taip ir vaikams - esminis dalykas yra jų aromatas. Taigi, šiuo atveju reikia gerai pažinti vaiką, kuris gaus kvepalus. Tokiu atveju bus kur kas paprasčiau jam rasti tinkamą aromatą. Vaikams dažniausiai patinka tokie kvapai, kurie yra saldūs bei ryškūs. Tai gali būti net ir saldainių aromato kvepalai. Arba tokie, kurie kvepia gėlėmis ar gamta. Visada geriausia yra tartis su vaiku, kuris gali išsakyti savo poreikius.