0
0 Krepšelis (Tuščias)

Kvepalai vyrams

Norėdami išryškinti savo vyriškumą ir pasirodyti įspūdingai, pasirinkite aukštos kokybės vyriškus kvepalus. Kvepalai ne tik prideda žavesio ir pasitikėjimo, bet ir suteikia jums puikų būdą išreikšti savo unikalų stilių. Dažnai vyriški kvepalai pasižymi gaiviomis, aromatiškomis ar medžio natomis, kurios suteikia švarų, gaivų ir išskirtinai vyrišką kvapą.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 23 prekės

Rikiavimas
 • Vyriški kvepalai

  Kvepalai gali būti pats gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas. Nereikia nei prabangių drabužių, nei pačių gražiausių aksesuarų - kvepalai gali papuošti jus kasdien. Svarbiausia tik rasti tokius, kurie siejasi su prabanga, kurie nėra pigaus aromato šalininkai, tokius, kurie geriausiai dera prie Jūsų asmenybės. Tai yra įmanoma ir mūsų prekybos vietoje rasite daug variantų, tad kuris nori tikrai jums tiks.

  Kadangi radus savo aromatą - kvepalai galės jus džiuginti daugelį metų - rinktis reikia atsakingai. Kartais tenka išbandyti kelis kvapus, kol rastas aromatas yra tikrai Jūsų. Mūsų tikslas yra ne tik populiariausi kvepalai vyrams, tačiau tokie, kurie labiausiai tinka, kurie individualiai dera prie Jūsų asmenybės, puošia jus ir net suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

  Kaip pasirinkti vyriškus kvepalus?

  Geriausi kvepalai vyrams yra tie, kurie jiems labiausiai tinka. Taigi, kad ir kokios yra mados - svarbiausia yra kiekvieno vyro poreikiai. Nors patys kvepalų “dėvėtojai” neturėtų labai ryškiai justi aromatų, kuriais kvėpinasi, tačiau pauosčius buteliuką, žinoma, kad kvepalai turi kelti tik pačias geriausias emocijas. Kai kurie vyrai renkasi aromatus, kurie yra patvirtinti laiko, kuris dažniausiai vadinami klasika. Tai dažniausiai yra Calvin Klein kvapai, taip pat ir Hugo Boss. Tiems, kurie nori kažko įmantresnio, galbūt kiek saldesnio - puikiai tiks Paco Rabanne ir jų garsus “Milijonas”, kuris pelnė žmonių širdis visame pasaulyje.

  Renkantis aromatus reikia suprasti, kad jums gali tikti tikrai ne tik vienas kvapas. Dėl to geriausia namuose turėti kuo daugiau skirtingų kvepalų, kurie jums patinka ir kurie gali būti keičiami pagal tos dienos nuotaiką. Žinoma, tuo pačiu kvepalus galima keisti ir pagal sezoną. Dažniausiai vasaros metu skoningiausiai kvepia tokie aromatai, kurie yra lengvesni, kurie saldesni, kai tuo tarpu žiemos metu dažniausiai mėgstami tokie, kurie yra sunkesni, galbūt sodresni ir po savęs paliekantys ilgą šleifą.

  Renkantis kvepalus, kaip jau minėjome, reikia daugiau dėmesio skirti gamintojams, kadangi jų yra labai daug, tačiau tikrai ne visi vienodai siūlo tokią pačią kokybę ir tuo pačiu tokio tipo aromatus, kurie jums patinka. Kokie prekiniai vardai yra siūlomi pas mus? Jums turėtų patikti visame pasaulyje puikiai žinomi Artemis, Captain Fawcett, Dapper Dan, Percy Nobleman, The Bluebeards Revenge, VIVI bei daugelis kitų. Aktyviai pildome savo katalogą, kad galėtumėte pasiūlyti kuo daugiau variantų ir kiekvienas vyras rastų tokio gamintojo aromatus, kurie jam labiausiai patinka.

  Vyriškų kvepalų tipas

  Kvepalai vyrams gali būti detaliau klasifikuojami pagal tai - koks yra jų tipas, kokia rūšis. Dažniausiai priklausomai nuo rūšies juose yra komponuojamos ir labai skirtingi tipo medžiagos, ingredientai, kurie dažniausiai kinta savo aromato saldumu ir tuo pačiu išsilaikymo periodu. Dažniausiai išskiriamos kelios kvepalų rūšys. Jas pateiksime žemiau.

  • Odekolonas dažniausiai vadinama primityviais kvepalais. Jis dažniausiai yra naudojamas po skutimosi. Ne tik dėl to, kad kvepia, tačiau tam tikra prasme ir dėl to, kad dezinfekuoja. Dažniausiai tokio tipo kvepalai laikosi tik kelias valandas ir jų kvapas yra aštrus, tačiau greitai išsisklaido.
  • Kita opcija yra tualetinis vanduo. Dažniausiai ne toks dorus kaip pirmuoju atveju, tačiau ir laikosi kur kas trumpiau. Kadangi dažniausiai tualetinis vanduo yra gana lengvas, tad jis geriausiai tinka vasaros metu, kai reikia kažko labai lengvo ir paprasto. Džiugu, kad galima rasti labai įvairiausių aromatų tualetinį vandenį, tad kiekvieno poreikiai tikrai turėtų būti patenkinami. Taip pat tokio tipo gaminiuose dažniausiai alkoholio kiekis yra gana mažas.
  • Dar vienas variantas yra parfumuotas vanduo. Tai jau kiek ilgiau išsilaikantis aromatas, kuris dažniausiai laikosi apie 8 valandas. Žinoma, ir šiuo atveju variantų yra kur kas daugiau. Ne tik aromato išsilaikymo laiko tarpu, tačiau ir pačiais kvapais, kurie gali būti labai įvairūs.
  • Galiausiai, patys tikriausi kvepalai vyrams, kurie gali laikytis iki paros ir ilgiau. Nors dažniausiai kvepalus siūloma piršti ant odos, kadangi tik ant šilumos gali tinkamai skleistis aromatas, tačiau kai kurie purškia ant drabužių, kadangi tokiu atveju dažniausiai kvepalai laikosi kur kas ilgiau. Taigi, tai yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi daugiau investuoti į kvepalus, tačiau taip pat tikimasi, kad jie tarnaus ilgiau. Taip ir yra. Geros kokybės kvepalai galiausiai kainuoja pigiau.

  Geriausia savo namuose turėti kelių skirtingų tipų kvepalus, kad jie galėtų būti keičiami pagal poreikius. Tačiau visus juos turi vienyti tai, kad aromatas privalo būti geros kokybės, taip pat, kad jis patiktų Jums. Taigi, kaip jau minėjome, svarbiausia yra ne mados, tačiau Jūsų poreikiai bei suvokimas - koks aromatas yra vertas Jūsų dėmesio ir koks turėtų puošti jus kasdien.

  Kvepalai vyrams pagal natas

  Susipažinus su tipai - taip pat turėtumėte daugiau dėmesio skirti ir natoms, kurios nurodo - koks bus aromatas, kaip jis skleisis ir kaip maišymasis padės išgauti tokį kvapą, kuris patinka uoslei. Kvepalai yra kuriami iš daugelio įvairiausių natų sluoksnių. Kiekvienas jų yra kategorizuojami į vieną iš trijų tipų: viršutinės, vidurinės bei bazinės.

  Viršutinės natos sudaro patį pirmą įspūdį. Tai dažniausiai yra odekolono arba tualetinio vandens natos, kurios yra lengvos ir veikia tik tol, kol išsisklaido. Vidutinės natos sklinda tik tokiu atveju, kai minėtos viršutinės jau išsisklaido. Dažniausiai jos yra sudėtingesnės, skalsesnės ir tuo pačiu sodresnės. Jau tai padeda pasiekti gilesnius aromatų gilius. Galiausiai, bazinės natos. Jos yra kuriamos įtraukiant pačius sudėtingiausius komponentus, dalis, kurios ir padeda odai tinkamai išlaikyti aromatą.

  Dažniausiai naudojamos natos yra šios:

  • Gėlių natos, kurios suteikia gaivumo bei elegancijos.
  • Citrusinės natos, kurios dažniausiai siejamos su gaivumu, vasara.
  • Muskuso natos, kurios vadinamos prieskoninėmis natomis. Tinkamos tokiu atveju, kai reikia seksualaus aromato.
  • Medienos natos dažniausiai siejamos su vyriškumu bei klasika.
  • Vandens natos taip pat dažniausiai siejasi su gaivumu, kartais ir švarumu.

  Tinkamai suderintos natos džiugina tokiais kvepalais, kuriuos norisi užuosti kasdien. Dėl to mums svarbu kokybė. Savo prekybos vietoje siūlome tik geriausių gamintojų ir sodriausios kokybės aromatus, kurie tikrai patiks kiekvienam. 

  Kvepalai vyrams internetu

  Rasti savo kvapą nėra paprasta, tačiau galiausiai radus - galėsite visada, kasdien puoštis aromatais, kurie patinka ir Jums, ir kitiems. Siūlome tik geriausių gamintojų aromatus, kurie patiks net ir patiems išrankiausiems. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius mūsų katalogo papildymus - siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Jame ne tik rašome apie naujausius pasiūlymus, tačiau taip pat ir informuojame apie akcijas, nuolaidas, kurios leis norimus kvepalus įsigyti pigiau. O kai kaina mažesnė, tačiau kokybė tokia pat gera kaip visada -  dažniausiai pirkėjai yra patenkinti. O mums tai ir yra svarbiausia.

  Suteikite sau galimybę kasdien kvepėti taip, kaip labiausiai norisi. Esate verti geriausio ir mums svarbu, kad galime Jums tai pasiūlyti. Net ir aromatas puošia. Išbandykite kvepalus.