0
0 Krepšelis (Tuščias)

Burnos skalavimo skysčiai

Norint būti ramiu, kad Jūsų šypsena visada bus sveika ir graži - svarbu įgyti tinkamas burnos ertmės priežiūros priemones, kurios naudojamas kasdien leis išvengti nemalonių  apsilankymų pas odontologą. Dažniausiai kaip svarbiausios burnos ertmės priežiūros priemonės yra minimi šepetukai ir pastos. Greta jų daugiau dėmesio turėtų sulaukti ir burnos skalavimo skysčiai. Be jų tinkamai pašalinti nešvarumus, kurie gali sukelti uždegimus, bus labai sunku. Ir geriausia yra naudoti skysčius po kiekvieno valgio, o ne tik ryte bei vakare.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 5 prekės

Rikiavimas

Burnos skalavimo skysčiai 

Norint turėti gražius ir sveikus dantis, žinoma, kad reikia jiems skirti reguliarų dėmesį. Nors genetika tikrai taip pat daro didelę įtaką, tačiau nepamirškite, kad kuo daugiau dėmesio savo burnos ertmei pavyks skirti - tuo ji bus gražesnė ir sveikesnė.

Viena svarbiausių burnos ertmės priežiūros priemonių yra skalavimo skysčiai. Burnos skalavimo skystis - tai yra priemonė, kuri gali padėti pašalinti bakterijas iš sunkiai pasiekiamų vietų. Reikia atsiminti, kad tai yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Po kiekvieno dantų valymo, o gal ir dienos metu, po valgio, pasinaudoti šia efektyvia priemone yra paprasčiausiai būtina.

Burnos skalavimo skysčiai - pasirinkimas

Geriausias burnos skalavimo skystis yra tas, kuris tinkamiausias Jūsų higienos poreikiams ir tuo pačiu konkrečiai Jūsų situacijai. Mūsų prekybos vietoje siūloma skysčių pasiūla yra labai plati, tad esame tikri, kad rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Žemiau pateikiame aspektus, kurie gali kiek pagreitinti paieškas.

  • Burnos skalavimo skystis nuo uždegimo - tai jau yra gydomoji priemonė, kurią dažniausiai skiria specialistai. Dažniausiai tokiuose skysčiuose yra nemažas kiekis alkoholio, tad reikia nepamiršti, kad jis dažniausiai nėra rekomenduojamos moterims, kurios yra nėščios arba kurios žindo. Tokia priemonė puikiai tinka po dantų rovimo, taip pat ir po burnos higienos, kitais atvejais, kai reikia papildomo dezinfekanto.
  • Dar vienas atskiro dėmesio vertas yra ir burnos skalavimo skystis su chlorheksidinu. Jis taip pat pasižymi labai geromis dezinfekavimo priemonėmis, tad dažniausiai siūlomas tiems, kuriems yra reikalinga didesnė nei įprastai higiena. Ypač tinka tiems, kurie dėvi breketus arba plokštelę. Juk jos tarpeliuose kaupiasi nešvarumai, maisto likučiai, kurie gali sukelti įvairius uždegimus.
  • Galimas ir burnos skalavimo skystis be alkoholio. Kaip jau minėjome - ne visi burnos skalavimo skysčiai yra tinkamai moterims, kurios žindo arba laukiasi. Svarbu, kad jos vartotų gaminius leidžiančius pasiekti norimą efektą, tačiau nekeltų jokios grėsmės. Specialiai be alkoholio kurti skysčiai tinka tokiu atveju. Taip pat jie dažniausiai yra rekomenduojami ir vaikams.
  • Skiriasi ir pateikimas. Nors dažniausiai yra skysti, geriami, kurie dažniausiai normuojami su kartu pateiktu buteliuko kamšteliu, tačiau kita opcija yra purškiami. Pastarieji - burnos gaivikliai, tačiau lygiai taip pat gali dezinfekuoti. Patogu, kad jie dažniausiai mažo tūrio, tad visada galima turėti po ranka.
  • Galima įsigyti ne tik pavienius skysčius, tačiau taip pat ir rinkinius, kuriuose dažniausiai sukomponuota visas, ko reikia, kad Jūsų šypsena būtų sveika ir graži. Ten Jūsų laukia minėtas burnos skalavimo skystis, taip pat ir purškiami burnos gaivikliai, gali būti pridedamas dantų šepetukas ir t.t. Tokie komplektai - tikrai labai funkcionali ir praktiška dovana.

Rinkitės tokį, kuris labiausiai tinka Jūsų atveju. Ir svarbiausia yra ne tik įsigyti, tačiau taip pat ir naudoti. odontologai teigia, kad ši priemonė yra ne tik kad svarbi, tačiau net ir gal svarbesnė nei šepetėlis su pasta. Paprasčiausiai skystis pasiekia ir atokias burnos ertmės vietas, tad puikiai dezinfekuoja.

Burnos skalavimo skysčiai internetu pigiau

Jeigu Jus domina geros kokybės burnos skalavimo skysčiai - esate ten, kur ir reikia. Mūsų siūloma skysčių pasiūla yra tokia plati, kad kiekvienas ras tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Siūlome ne tik itin plačią pasiūlą, tačiau taip pat ir geriausias kainas. O jeigu norisi sutaupyti - visada skatiname sekti akcijas, kurios pas mus yra lygiai tokios pat dažnos.

Graži šypsena gali suteikti žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Taip pat ir malonumo, kuris lydės einant pas odontologus. Juk šios sferos specialistai labiausiai džiugina tuomet, kai apsilankius pas juos išgirstame, kad dantys yra sveiki. O tokius turėti gali kiekvienas, tik reikia savimi rūpintis. O viskas prasideda nuo tinkamų priežiūros priemonių ir reguliaraus jų naudojimo.