0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 9 prekės

Rikiavimas

Nanogen

Šis prekinis ženklas yra kilęs iš JAV. Tai yra plaukų ekspertai, kurie gamina būtent plaukams skirtas priemones. Jie siekia, kad jų produktus perkantys žmonės būtų patenkinti ir pasitikintys savimi. Juk kiekvieno prekinio ženklo tikslas suteikti pirkėjams patį geriausią produktą ir užtikrinti priemonių veiksmingumą. Šis ženklas yra užtikrintas savo kuriamų produktų veiksmingumu ir užtikrina geriausius rezultatus.

Nanogen plaukų priežiūros priemonės

Tai prekinis ženklas, kuris siekia palengvinti plaukų priežiūrą bei pagerinti jų išvaizdą. Jie ypač specializuojasi ties plaukų apimties didinimu turintiems plonus, prigludusius plaukus. Jų prekių asortimente galima rasti apimtį suteikiančius šampūnus, kondicionierius ir net purškiklius. Šias plaukų priežiūros priemones jie gamina ne tik moterims, bet ir vyrams. Su šiomis priemonėmis Nanogen užtikrina, kad plaukai bus ne tik švarūs, bet ir pakelti nuo šaknų, purūs ir atrodys storesni.

Nanogen šampūnai

Šie Nanogen šampūnai paprastai turitam tikrų sudedamųjų dalių, kuriossuteikia plaukams daugiau apimties ir struktūros. Į šampūnus įeina kolagenas, kuris stiprina plaukus, suteikia jiems storio, taip pat dažnai sudėtyje naudojamas ir biotinas. Šis prekinis ženklas užtikrina aukštos kokybė produktus, kurie pasižymi dideliu veiksmingumu.