0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido tonikai

Veido tonikai naudojami tam, kad atstatytų veido odos pH balansą, kuris gali būti sutrikdytas po valymo, taip pat tonikai gali padėti pašalinti likusius nešvarumus ir užkimšusius poras, kurie nebuvo nuvalyti valant veidą. Taip pat tonikai gali padėti pagerinti odos tekstūrą ir spalvą, sušvelninti odą, atsikratyti riebalų pertekliaus ir pagerinti odos drėkinimą. Veido tonikai yra vandens arba alkoholio pagrindo druskos rūgščių ir kitų veido odos priežiūros ingredientų mišiniai, kurie naudojami po valymo ir prieš drėkinant odą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 10 prekės

Rikiavimas
 • Kokybiški veido tonikai

  Veido tonikai yra bene dažniausiai iš odos priežiūros rutinos išstumiama priemonė. Vis dar gajus įsitikinimas, kad pakanka naudoti veido prausiklį ir kremą.

  Kasdienis dėmesys savo veido odai yra būtinas. Ir tikrai ne tik tokiu atveju, kai Jums jau yra 50+ metų. Kuo anksčiau pradedama tinkamai rūpintis savo veido oda, tuo ilgesnį laiko tarpą jį išlieka graži, gaivi, su kuo mažiau raukšlelių ir elastinga. Priemonių, kurios padės Jums tinkamai pasirūpinti savo veido oda yra gana daug. Svarbiausia rasti tinkamas ir jas nuolat naudoti.

  Viena jų yra veido tonikas. Jis turi būti naudojami kasdien. Pagrindinė toniko funkcija yra atkurti ir palaikyti tinkamą odos pH ir taip užtikrinti, kad oda nebus nei per riebi, nei per daug sausa. O taip pat ir nuostabiai atrodys. 

  Rinkitės veido tonikus be alkoholio

  Mūsų prekybos vietoje siūlomų tonikų pasiūla yra labai plati. Tikimės, kad rasite tokius, kurie geriausiai tinka Jūsų odai. Daugelis ieškodami tonikų bei kitų kasdieninių odos priežiūros priemonių labai daug dėmesio skiria sudėčiai, kuri padeda geriau įvertinti, ko galima tikėtis. Štai itin mėgstamos priemonės, kuriose nėra alkoholio. Lygiai tokie patys ir tonikai. Jie gali būti su šiuo komponentu arba be jo. Tonikai be alkoholio dažniausiai yra kur kas švelnesni, tinka tuomet, kai reikia drėkinti gana jautrią veido odą. Tai yra priemonė, kurią galima naudoti kasdien, tačiau nebus kaip nors neigiamai paveiktas odos pH. Priešingai – jis bus tinkamai subalansuotas.

  Kaip pasirinkti veido toniką?

  Alkoholio vertinimo aspektas yra tik vienas iš daugelio, kuris apgalvojamas lyginant produkciją. Štai vertinkite ne tiks sudėtis, tačiau taip pat ir kokiam veido tipui konkreti priemonė yra tinkama. Kremai, serumai ir lygiai taip pat tonikai dažniausiai yra klasifikuojami pagal tai, kokiam veidui tinka: nuo sauso iki riebaus. Veido tonikas, kuris yra skirtas mišriai odai, padeda subalansuoti pH ir taip tarsi suvienodinti skirtingas odos zonas. Toks, kuris yra skirtas sausai odai, žinoma, maksimaliai drėkinantis. O toks, kuris yra kurtas riebiai odai, dažniausiai padeda subalansuoti sebumo gamybą ir taip ilgainiui oda tampa nebe tokia riebi.

  Renkantis tonikus taip pat žiūrėkite, koks yra jų naudojimo pobūdis. Nuo tepamų, kurie yra pasirenkami dažniausiai, kadangi tokių pasiūla rinkoje yra pati plačiausia, iki purškiamų kaip putos, kurie dažniausiai nudžiugina patogiu naudojimu. Galiausiai susipažinkite su mūsų gamintojais, kurie yra labai įvairūs. Bendradarbiaujame tik su tais, kurie yra vertinami bei laikomi patys geriausi.

  Kaip naudoti veido toniką?

  Veido toniką rekomenduojama naudoti po valymo ir prieš kitus odos priežiūros produktus. Norint naudoti veido toniką, būtina:

  1. Nusiplaukti veidą ir palaukti, kol jis išdžius.
  2. Į druskos rūgšties tirpalą sudrėkinkite medvilnės diskelį arba tam skirtą skudurėlį.
  3. Švelniai nusausinkite veido odą medvilnės diskeliu arba skudurėliu, paspaudę jį ant odos.
  4. Užtepkitės nedidelį kiekį toniko ant sudrėkinto medvilnės diskelio arba skudurėlio.
  5. Švelniai patepkite veido odą toniku, pradedant nuo vidurinės dalies ir judant link išorinės.
  6. Palaukite kelias minutes, kol tonikas absorbuosis, ir tada naudokite savo įprastą drėkinamąjį kremą.

  Svarbu nepamiršti, kad kiekvienas veido tonikas gali turėti savo naudojimo instrukcijas, todėl prieš naudojimą rekomenduojama perskaityti gamintojo nurodymus. Taip pat svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir būklę, kad pasirinktumėte tinkamą toniką ir tinkamą naudojimo dažnumą.

  Veido tonikai - pirkite internetu pigiau

  Ieškote veido toniko? Esame tikri, kad pas mus rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Įvertinkite pasiūlą, sekite akcijas bei įsigykite veido tonikus pigiau. O jeigu nežinote, kuri priemonė Jums labiausiai tinka, visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės rasti Jums labiausiai tinkamas priemones ir leis kasdien pasirūpinti savo veido oda be jokio vargo. Esate to verti ir mes Jums tai galime pasiūlyti.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Veido tonikas rekomenduojamas naudoti po veido valymo ir prieš naudojant kitus odos priežiūros produktus. Tai padeda atkurti odos pH balansą, pašalinti likusius nešvarumus ir užkimšusias poras, pagerinti odos tekstūrą ir spalvą, sušvelninti odą, atsikratyti riebalų pertekliaus ir pagerinti odos drėkinimą. Tačiau svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir būklę. Paprastai veido toniką galima naudoti ir ryte, ir vakare.

  Veido tonikų pasirinkimas yra labai platus, todėl sunku pasakyti, kad vienas ar keli yra geriausi. Tai priklauso nuo odos tipo ir būklės, taip pat nuo asmeninių pageidavimų. Kiekvienam žmogui gali tiktis skirtingi veido tonikai, tačiau rekomenduojama pasirinkti tokius, kurie yra:

  • Sudaryti iš natūralių ingredientų - glicerino, alavijo ekstrakto, rožių vandens ar ramunėlių ekstrakto. Tokių tonikų naudojimas gali būti švelnesnis odai.
  • Be alkoholio - Alkoholis gali išdžiovinti odą ir sukelti sudirginimą, todėl odos tipams, linkusiems į išsausėjimą ar sudirginimą, rekomenduojama vengti tonikų, turinčių alkoholio.
  • pH balansuotas - geri tonikai turėtų padėti atkurti odos pH balansą po valymo ir taip paruošti ją drėkinimui.
  • Rekomenduojami odos tipui - kai kurie tonikai yra skirti konkrečiam odos tipui, pavyzdžiui, riebiai ar jautriai odai. Tokie tonikai gali būti efektyvesni ir švelnesni, nes jie yra pritaikyti konkrečiai odos būklei.

  Kadangi odos tipai yra skirtingi, geriausia pasitarti su savo dermatologu ar kosmetologu ir pasirinkti toniką, kuris tinkamiausias būtent Jūsų odai.

  Taip, veido tonikai gali sukelti odos sudirginimą ar kitas problemas, ypač jei jie netinkamai naudojami ar yra netinkamai parinkti konkrečiai odai. Kai kurie veido tonikai gali būti pernelyg stiprūs ar turėti agresyvų ingredientų, kurie gali sukelti sudirginimą, niežulį, deginimą ar kitus nemalonius pojūčius. Be to, netinkamai naudojant tonikus, pvz., per dažnai ar per intensyviai, tai taip pat gali sukelti odos problemas.

  Kai kurie žmonės gali būti alergiški tam tikriems tonikų ingredientams, todėl rekomenduojama atlikti mažą odos testą, prieš pradedant naudoti naują toniką. Geriausia pasitarti su savo dermatologu ar kosmetologu, kad jie galėtų patarti, kuris tonikas yra geriausias Jūsų odai, ir kaip jį naudoti, kad būtų išvengta bet kokių odos problemų.

  Tai priklauso nuo Jūsų odos tipo ir būklės, tačiau dauguma dermatologų ir kosmetologų rekomenduoja naudoti veido toniką du kartus per dieną - ryte ir vakare. Toniką geriausia naudoti po valymo, kad būtų pašalinti likę makiažo ar nešvarumų likučiai, kurie gali būti likę ant odos po valymo. Taip pat galite naudoti toniką po kiekvieno didesnio suprakaitavimo (pvz. sporto salės seanso) arba po veido kaukės naudojimo, kad būtų atstatytas odos pH balansas ir odos drėgmė.

  Tačiau svarbu nepamiršti, kad per dažnas toniko naudojimas gali sukelti odos išsausėjimą ar sudirginimą, todėl geriausia laikytis atsargumo priemonių ir laikytis rekomendacijų. Jei pastebite, kad odos būklė pablogėjo po toniko naudojimo, sumažinkite jo naudojimo dažnumą arba pasitarkite su savo dermatologu.