0
0 Krepšelis (Tuščias)

Muilas

Muilas yra tokia įprasta, kasdieninė higienos priemonė, kad net nesusimąstome apie tai - kaip jis pasiekę mūsų dienas. Jau nuo seno naudojamas, mėgstamas, vis tobulinamas, tačiau išlikęs toks pat paprastas ir svarbiausia - kasdieninis. Nors šiuo metu muilų pasirinkimas yra labai platus, tačiau visi jie skirti tai pačiai funkcijai atlikti, tai yra, higienai palaikyti. Visgi, būdami panašūs - tuo pačiu jie yra ir labai skirtingi, tad savo prekybos vietoje siūlome labai daug įvairiausių muilų: nuo kietų iki skystų, kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamus.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 19 prekės

Rikiavimas
 • Kokius muilus galime Jums pasiūlyti?

  Nuolat plečiame savo katalogą, kad kiekvienas rastų tokį muilą, kuris jam kelia geriausias emocijas. Juk ne veltui yra sakoma, kad muilas net gali nukelti laiku, sukelti pačius nuostabiausius vaikystės prisiminimus, jis gali padėti nuplauti dienos negandas. Toks paprastas, o tuo pačiu ir toks ypatingas.

  • Daugeliui patinka kvepiantys muilai. Su jais dažniausiai plaunamos ne tik rankos, tačiau ir visas kūnas. Po prausimosi yra gera jausti malonius kvapus, o dar geriau, kad nebereikia kvepalų, kadangi muilo aromatas tampa skalsiausias Jūsų kūno aromato priemone. 
  • Taip pat siūlome intensyviai drėkinančius muilus. Tam tikra prasme jie “veikia” kaip ir dušo želė. Žinoma, geresniam efektui pasiekti po prausimosi taip pat siūlome naudoti kūno kremus. Tačiau jau pačiuose muiluose yra daug komponentų, kurie drėkina odą. Tai dažniausiai yra įvairūs aliejai. Jie tarsi nejaučiami, tačiau po plovimo rankos atrodo kur kas gyvesnės. Net ir labai atšiauriomis dienomis, šaltomis žiemos dienomis, karštomis vasaromis.  
  • Specialūs muilai yra siūlomi vaikams. Jie dažniausiai ekologiški, pagaminti iš natūralių ingredientų, komponentų, kurie nedirgina vaikučio odelės, tačiau lygiai taip pat ją drėkina. 
  • Galimi muilai tiems, kurių oda yra labai jautri. Tokiuose dažniausiai taip pat yra mažiau kvapiklių, jų sudėtis yra gana natūrali, ekologiška, tad net ir kasdien plaunant rankas - bus galima išvengti alergijų, oda labai nesausės.

  Svarbiausia renkantis yra susipažinti su muilo tipu. Kuo aiškiau pavyks suprasti svarbiausias jo savybes - tuo ir rasti labiausiai tinkamą priemonę kasdieniniams ritualams bus paprasčiau.

  Tinkamiausio muilo pasirinkimas

  Kaip jau supratote - muilo tipų yra daug ir kiekvienas jų pasižymi tam tikru poveikiu. Visgi, greta svarbiausių muilo savybių - verta daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Kaip jau minėjome - galimi ekologiški muilai, kurie tinka ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems, kurie turi jautrią odą. Muilai taip pat kinta savo aromatu: nuo klasika vadinamų rožių aromato iki šokolado arba vanilės. Kinta ir muilo pateikimas. Galimi kieto - labai įvairių formų ir tuo pačiu skysti. Pastarieji gali būti pateikiami gana įprastame įpakavime, tad reikia perpilti į skoningesnius buteliukus arba jie iškart parduodami nuostabiose muilinėse, kuriose traukia akis. Renkantis muilą taip pat verta daugiau dėmesio skirti gamintojui. Mes bendradarbiaujame tik su tais, kurie yra vertinami, pripažįstami kaip patys geriausi. Tikimės, kad taip savo klientams siūlome tik pačią geriausią, visomis prasmėmis poreikius pranokstančią kokybę.

  Ar dažnai reikia plauti rankas?

  Nors muilas labai puikiai tinka viso kūno priežiūrai, o kai kurie, dažniausiai trumpaplaukiai, jį taip pat naudoja ir galvos odos bei plaukų priežiūrai, visgi, dažniausiai jis yra siejamas su rankų higiena. Po Covid-19 pandemijos vis dažniau pradėta kalbėti apie rankų plovimo svarbą. Reikia ne tik jas pakišti po vandeniu, tačiau taip pat ir muiluoti bent jau porą minučių. Tai leis pašalinti virusus bei bakterijas, kurie sukelia įvairias ligas. Rankas, žinoma, reikia plauti iškart, kai tik jos yra nešvarios, taip pat prieš kiekvieną valgį, būtinai, kai pasinaudojate tualetu, prieš maisto gaminimo ritualą, galiausiai, kai kontaktuojate su mažu vaiku (galite užsikrėsti nuo jo arba užkrėsti jį), būtinai, kai grįžtate namo iš viešųjų vietų ir kitais atvejais. Rankų plovimas - ritualas, kuris gali padėti išvengti jums daugelio ligų ir visada gerai jaustis.

  Ar nuo muilo naudojimo rankos sausėja?

  Gana dažnas mitas, kad dėl dažno muilo naudojimo rankos gali pradėti sausėti. Taip, tai yra mitas, kadangi kaip tik šiuo metu yra paprasta įsigyti muilus, kurie ne tik kad nesausina rankų, tačiau kaip tik jas drėkina. Dažniausiai rankas sausina ūkinis muilas. Tačiau kadangi šiuo metu jį naudoja retas - rankų sausumo tikrai pavyks išvengti. Visgi, jeigu norite tikrai būti ramus, kad rankos nebus sausos - po plovimo visada siūlome patepti kremu. Geriausia - drėkinančiu.

  Muilas internetu kiekvienam ir kiekvienai

  Tokia paprasta higienos priemonė kaip muilas gali padėti mūsų gyvenimą padaryti kur kas sveikesniu. Mes tai suprantame, kad siūlome daug ir labai įvairių muilų. Tikimės, kad taip kiekvienas ras jam labiausiai tinkamą. Tokį, kuris net skatins palaikyti higieną. Galiausiai, kad muilai dar labiau patenkintų Jūsų poreikius - siūlome nuolaidas. Ne tik pavienėms prekėms, tačiau ir perkant komplektus. Kadangi visi mūsų siūlomi muilai yra geriausios kokybės, pristatomi kaip patikimi - galite būti tikras, kad jie yra testuoti ir patikrinti dermatologų, tinka kasdieniniam naudojimui.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Jei turite sausą ar jautrią odą, geriausia pasirinkti muilą, kuris yra švelnus ir drėkinantis. Šie muilai dažnai žymimi kaip "hypoalergiški" arba "švelnūs". Svarbu rinktis muilą, kuris neturi aštrių cheminių medžiagų, stiprių kvapų arba dirginančių ingredientų.

  Galite rinktis muilus su natūraliais aliejais, tokiais kaip migdolų aliejus, alyvuogių aliejus arba šaltalankių sėklų aliejus. Šie aliejai padeda drėkinti ir maitinti odą, palieka ją minkštą ir švelnią.

  Be to, verta išvengti muilų su aukštu pH lygiu, nes tai gali pakenkti odos natūraliam pH balansui. Rinkitės muilus su švelniu, neutraliu arba mažu pH lygiu. Svarbu atkreipti dėmesį į muilo sudėtį ir išvengti ingredientų, kurie gali sukelti odos sausumą arba dirginimą.

  Taip, kai kurie muilai gali sukelti odos sausumą ar dirginimą. Tai gali būti dėl aštrių cheminių medžiagų, stiprių kvapų arba dirginančių ingredientų, kurie yra muilo sudėtyje. Kai kurie muilai turi aukštą pH lygį, kuris gali sutrikdyti odos natūralų pH balansą ir sukelti sausumą ar dirginimą.

  Siekiant išvengti tokių problemų, svarbu rinktis švelnius ir drėkinančius muilus, kurie yra skirti sausai ar jautriai odai. Be to, rekomenduojama vengti muilų su stipriais kvapais arba chemikalais, kurie gali būti dirginantys.

  Muilas dažniausiai nėra tinkamas veidui ar plaukams, nes gali būti pernelyg džiovinantis ir dirginantis. Veido oda yra jautresnė ir trapesnė nei kūno oda, todėl rekomenduojama naudoti švelnesnius valymo produktus, skirtus veido priežiūrai, pvz., veido valiklius arba prausiklius, kurie yra sudaryti specialiai veidui ar plaukams.

  Plaukams taip pat geriau rinktis specialius plaukų šampūnus ir kondicionierius, kurie yra pritaikyti plaukų priežiūrai ir turės optimalų pH balansą bei sudėtį, skirtą plaukams drėkinti ir prižiūrėti.

  Taigi norint tinkamai prižiūrėti veidą ir plaukus rekomenduojama naudoti produktus, kurie yra skirti būtent šioms sritims ir turi sudėtį, atitinkančią jų unikalų poreikius.

  Taip, rinkoje yra muilų be kvapų ir cheminių priedų. Daugelis natūralių arba organinių muilų gamintojų siūlo natūralius muilus, kurių sudėtyje nėra sintetinių kvapų arba cheminių priedų. Šie muilai dažnai pagaminti iš natūralių ingredientų, tokių kaip augaliniai aliejai, žolelių ekstraktai ar eteriniai aliejai. Renkantis muilą be kvapų ir cheminių priedų svarbu atidžiai perskaityti produkto etiketę ir sudėtį, nes gamintojų siūlomi muilai gali skirtis. 

  Dažnis, kiek kartų per dieną turėtumėte naudoti muilą, priklauso nuo Jūsų asmeninių higienos poreikių, gyvenimo būdo ir odos būklės. Daugeliui žmonių pakanka naudoti muilą du kartus per dieną – ryte ir vakare. Tačiau kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, esant didesniam prakaitavimui, fiziniam aktyvumui ar kitoms aplinkybėms, gali prireikti dažnesnio muilo naudojimo.

  Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad per dažnas muilo naudojimas gali išdžiovinti odą ir pašalinti natūralią jos drėgmę. Todėl būtina rinktis švelnius ir drėkinančius muilus bei vengti pernelyg intensyvaus trynimo. Jei turite sausą ar jautrią odą, galite apsvarstyti muilo naudojimą tik vieną kartą per dieną arba naudoti švelnesnius alternatyvius prausimosi produktus, pvz., kūno pienelius ar losjonus.