0
0 Krepšelis (Tuščias)

Tamponai

Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Tamponai

XXI amžiaus moterys gali džiaugtis, kad menstruacijų metu jos gali atrasti daug “pagalbininkų”, kurie padeda šias dienas išgyventi kur kas lengviau. Tai yra ne tik vaistai, kurie gali padėti nugalėti skausmus, vitaminai, kurie sumažina kylantį erzulį, įvairios higienos priemonės, kurios leis būti ramiai, kad nei kraujas pratekės, nei sklis nemalonus kvapas. Vienos dažniausiai pasirenkamų priemonių yra tamponai. Nors jie rinkoje ne taip seniai kaip paketai, tačiau tapo mylimas, daugelio moterų pasirinkimas. Pirmiausia dėl to, kad leidžia gyventi įprastą dieną, kaip visada ir jokio skirtumo, kokia yra Jūsų ciklo diena.

Tamponai kainuoja pigiai

Tamponai su aplikatoriumi arba jo ne tik geros kokybės, tačiau ir poreikius tenkinančios kainos. Kai tik atsirado tamponai, gana dažnai buvo girdima, kad jie kainuoja kur kas brangiau nei paketai. Tai nėra tiesa. Ypač šiuo metu, kai tamponų pasiūla yra labai plati, tad kuo daugiau pasirinkimų, tuo dėl konkurencijos mažėja kaina, o dėl to galiausiai laimi kiekviena moteris, kuri gali rinktis jai labiausiai tinkamą priemonę. Jeigu norite, kad tamponai Jums kainuotų pigiau, visada galite sekti akcijas, kurios mūsų prekybos vietoje dažnos. Taip pat įsigyti tamponus pigiau galite perkant didesniais kiekiais. Tiesiog pakuotėse yra didesnis arba mažesnis tamponų skaičius. Jeigu tai yra dažniausiai arba visada Jūsų naudojama higienos priemonė mėnesinių metu, verta pirkti didesnius kiekius. Ne tik būsite rami, kad tamponai visada bus po ranka, kai reikia, tačiau taip pat ir galėsite sumokėti už vienetą mažiau.

Tamponų paieškos

Tamponų labai daug ir labai įvairių, tad natūralu, kad gali tekti išbandyti kelių skirtingų gamintojų variantus, kurie pasižymi ir skirtingais parametrais, kol rasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Žemiau pateikiame aspektus, kurie turėtų Jums padėti geriau suprasti tamponų klasifikaciją.

  • Kaip paketai, taip ir tamponai pirmiausia skiriasi savo sugeriamumo lygiu. Vieni tinka toms moterims, kurios mėnesinių metu kraujuoja labai daug, o kiti toms, kurios kraujuoja minimaliai. Nei vienu, nei kitu atveju nereiškia, kad kažkas yra blogai, kad egzistuoja koks nors sutrikimas. Tiesiog moterų organizmai yra skirtingi, tad visiškai natūralu, kad kinta ir kraujavimas ciklo metu.
  • Taip pat tamponai klasifikuojami į tokius, kurie skirti dienos metu ir tokius, kurie dažniausiai “dėvimi” nakties metu. Tamponai pagaminti ramiam miegui dažniausiai yra talpesni, tai yra, jie geba sugerti daugiau kraujo. Miegas bus ramus, kadangi neteks pergyventi dėl tampono keitimo, taip pat, tikrai išvengsite kraujuotos patalynės. Svarbiausia rinktis didesnio sugeriamumo tamponus, kurie dažniausiai žymimi “Night” etikete.
  • Daugelis moterų tamponus renkasi pagal vardo žinomumą. Tai tikrai neturėtų būti esminis aspektas, kadangi labiau išreklamuoti gaminiai nebūtinai yra kažkuo geresni nei kiti. Štai labai dažnai daugeliui moterų žinomi Tampax tamponai, kurie vertinami dėl gero sugeriamumo. Taip pat perkami ir Freedom tamponai, kurie pasižymi natūralumu. Be to, itin maži OB tamponai, kurie labai gerai sugeria, tinkami ir nakčiai. Daugeliui moterų norisi, kad tamponai būtų kuo mažesni kad juos dėvint galima būtų nejausti, kad jie yra makštyje. Visgi prioritetas turėtų būti geras sugeriamumas ir galimybė išvengti pratekančio kraujo. Paieškų ir bandymų metu rasti Jums labiausiai tinkamus tamponus tikrai nebus sunku.
  • Kaip jau supratote, tamponai gali būti su aplikatoriumi arba be jo. Nors šiais laikais vis dar galima rasti tamponų, kurie yra be aplikatoriaus, tačiau moterys dažniausiai renkasi variantą su, kadangi jis padeda kur kas paprasčiau palaikyti higieną. O mėnesinių metu jai skirti reikia daugiau dėmesio nei kitomis ciklo dienomis. Naudoti tamponus su aplikatoriumi nėra taisyklė, taigi rinkitės tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra gerai jaustis, o tai turi būti Jūsų prioritetas.
  • Atskiro dėmesio verti yra ekologiški tamponai. Kadangi šiuo metu daugelis moterų skiria natūralumui, renkasi kosmetikos priemones, kurios yra tiesiai iš gamtos, žinoma, kad tamponai taip pat turėtų būti pagaminti iš kuo ekologiškesnių ingredientų, kurie tikrai nedirgina moters organizmo. Juk “tos dienos” ir taip dažniausiai yra gana jautrios, tad gali dirginimą padaryti maksimaliai mažu, kodėl gi ne? Tokie tamponai dažniausiai yra pagaminami iš organinės medvilnės. Joje nėra jokių toksiškų medžiagų, tad pratiškai minimali bet kokios alergijos tikimybė.
  • Renkantis tamponus taip pat visada galima remtis kitų moterų patirtimis. Jos dažniausiai susiaurina paieškas, tad reikės bandyti kur kas mažiau gaminių, kol rastas galiausiai Jums tiks.

Kaip naudoti tamponus?

Įsigijus tamponą kartu su juo taip pat gausite ir instrukciją, kurioje ne tik raštu, tačiau taip pat ir paveiksliukų pagalba yra nurodoma - kaip tamponas turi būti naudojamas. Žinoma, svarbu, kad instrukcijos būtų laikomasi, kadangi teisingas įdėjimas yra labai reikšmingas. Galiausiai, su praktika, tampono įdėjimas bus labai greitas ir paprastas, tačiau visiškai natūralu, kad patys pirmi kartai gali atrodyti sudėtingi, o su tamponu viduje - ne visos moterys jaučiasi smagiai. Visgi, ilgainiui bet kokie jutiminiai pojūčiai tikrai išnyks.

Svarbiausia taisyklė yra laiku keisti tamponus. Geriausia - kas kelias valandas. Yra tamponų, kurie sugeria kraują ir ilgesnį laiko tarpą, tačiau geriau keisti kuo dažniau. Būtina tamponus pakeisti reguliariai, kadangi kitu atveju gali kilti toksinio šoko sindromas. Tampono metu svarbiausia yra atsipalaiduoti, taip pat nereikia jo dėti per giliai. Kai tamponas yra panaudotas, jį išėmus pirmiausia siūlome suvynioti į tualetinį popierių, o tuomet mesti į šiukšlių dėžę. Tampono jokiu būdu negalima mesti į tualetą.