0
0 Krepšelis (Tuščias)

Serumai nuo plaukų slinkimo

Serumai nuo plaukų slinkimo yra specialios priežiūros priemonės, skirtos sustiprinti plaukus ir mažinti jų slinkimą. Šie serumai dažniausiai yra lengvi, greitai įsigeria į plaukus ir gali būti naudojami kartu su kitomis plaukų priežiūros priemonėmis, tokiomis kaip šampūnai ar kondicionieriai. Jų sudėtyje dažnai yra naudingų ingredientų, tokiais kaip biotinas, keratinas, riešutmedžio aliejus ir pan., kurie stiprina plaukus ir skatina jų augimą. Plaukų serumai yra patogūs ir paprasti naudoti, taigi jie yra populiarus pasirinkimas siekiant pagerinti plaukų būklę ir užkirsti kelią plaukų slinkimui.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 5 prekės

Rikiavimas

Serumai nuo plaukų slinkimo 

Slenka plaukai? Tai gali reikšti labai daug ir labai įvairių problemų. Pirmiausia reikia išsiaiškinti jas ir greta imtis įvairiausių plaukų puoselėjimo priemonių, kurios tikrai nudžiugins Jus rezultatu. Serumai nuo plaukų slinkimo dažniausiai padeda per gana trumpą laiką pasiekti labai neblogų rezultatų, kadangi juose yra dedamos tam tikros medžiagos, komponentai, kurie ne tik sulėtina slinkimą, tačiau taip pat ir skatina naujų plaukelių auginimą.

Kodėl slenka plaukai?

Yra labai daug ir labai įvairių plaukų slinkimo priežasčių, tad svarbu, kad jos būtų tikrai gerai išaiškinamos. Tik žinant priežastis, kodėl slenka plaukai, galima jas panaikinant greičiau pasiekti geresnių rezultatų. Aptarsime dažniausiai pasitaikančias plaukų slinkimo priežastis.

  1. Pirmiausia labai didelę įtaką daro stresas.
  2. Taip pat plaukai slenka kur kas greičiau, kai žmogus prastai maitinasi.
  3. Dažniausiai slenka ir dėl to, kad trūksta būtent tų medžiagų, kurios reikalingos plaukų augimui. Tai yra D arba E vitaminai.
  4. Slinkti gali net ir dėl netinkamų higienos priemonių.
  5. Po nėštumo – tai normalu. Taigi, dėl tam tikrų hormoninių pokyčių.

Jeigu nesate tikras, kodėl slenka plaukai, visada verta keliauti pas mediką, kuris atliks kraujo bei kitus tyrimus ir padės rasti problemos priežastis.

Serumai nuo plaukų slinkimo internetu

Ieškant problemos taip pat siūlome kartu iškart naudoti ir serumus, kurie gali padėti sumažinti netenkamų plaukų kiekius. Serumai nuo plaukų slinkimo ne tik dažniausiai sulėtina prarandamų plaukų kiekius, tačiau taip pat ir papildomai pamaitina plaukus. Visa tai leis džiaugtis ne tik tankesniais ir ilgesniais plaukais, tačiau ir tokiais, kurie labiau žvilga, atrodo gyvesni. Juk plaukai gali būti gražiausias Jūsų papuošalas, tad puoškitės jais.