0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 138 prekės

Rikiavimas
 • Plaukų šampūnai

  Plaukų puoselėjimui skirtų priemonių gausa šiuo metu dažnai atima žadą. Kurios yra pačios geriausios? Kurios labiausiai tinka Jūsų plaukams ir galvos odai? Rinktis reikia atsakingai, dažnai tenka įvertinti labai daug priemonių, kol rasta pranoksta Jūsų poreikius. O viskas prasideda nuo šampūno, kadangi tik švarūs plaukai geriau auga, gražiau atrodo ir yra puresni.

  Mūsų prekybos vietoje siūlomi plaukų šampūnai yra labai įvairūs. Tikimės, kad taip kiekvienas pirkėjas ir pirkėja ras tai, kas labiausiai tinka ne tik jų plaukams, tačiau ir galvos odai. Kadangi tai yra daugkartinė plaukų priežiūros priemonė, rinktis atsakingai bei įvertinus smulkmenas tikrai verta. O visi mūsų prekybos vietoje pateikti pasiūlymai yra profesionalūs, tad esame tikri, kad rasite savo plaukams tobulą priemonę, kuri leis tik po galvos plovimo jaustis kaip ką tik iš salono.

  Šampūno pasirinkimas pagal plaukų tipą

  Renkantis šampūną pirmiausia siūlome susipažinti su jo pagrindine savybe. Žinoma, galima daugiau dėmesio skirti ir sudėtinėms dalims, kurios gali padėti geriau suprasti galimą poveikį ne tik plaukams, tačiau ir odai. Visgi, ant buteliuko tiksliai nurodytas poveikis – lengviausias būdas surasti Jums tinkamą priemonę.

  Šampūnai gali būti skirti plaukams, kurie yra riebūs, tokiems, kurie yra sausi, plaukams, kuriems trūksta apimties arba galvos odai, kuri yra pleiskanota. Siūlomi specializuoti, kurie tinka tik garbanotiems plaukams, tokiems, kurie yra labai pažeisti arba net dažyti. Su specialiais šampūnais galima išsaugoti net ir senokai dažytų plaukų spalvos ryškumą. Šampūnų pasiūla, kurią Jums teikiame, vis auga, tad kad ir kokio Jums reikia, esame tikri, kad pas mus rasite tinkamą variantą. Nepamirškite, kad šampūnus galima keisti. Tik reikia rinktis tokius, kurie tinka Jums. Pavyzdžiui, puikus derinys tiems, kurie turi garbanotus plaukus, šampūnai, kurie yra skirti garbanoms ir tokie, kurie yra skirti sausiems plaukams. Vieną kartą plaunant su vienu, o kitą kartą su kitu, plaukučiai gaus visas jiems reikalingas medžiagas, atrodys puikiai ir svarbiausia neįpras.

  Atminkite, kad ne veltui šampūnai yra kategorizuojami pagal tai, kokiam plaukų tipui jie tinka. Ieškokite atsakingai, pažinkite savo plaukus bei galvos odą ir rasti tinkamą švaros priemonę nebus sunku.

  Šampūnų pasirinkimas pagal metų laiką

  Retas žino, kad renkantis šampūną taip pat naudinga įvertinti, kokiu metų laiku priemonė yra naudojama. Žiemomis ir rudenį dažniausiai siūloma rinktis šampūnus, kurie turi maitinamąjį poveikį, kadangi nuo didelio šalčio plaukas tampa šiurkštus ir jam reikia papildomų vitaminų. Vasaromis dažniausiai plaukams tenka kentėti nuo kaitros. Tai ypač svarbu tiems, kurie nedėvi kepurių. Būtinai rinkitės šampūnus, kurie turi drėkinimo funkciją. Siūlome net ir tiems, kurių plaukai yra riebūs.

  Šampūnai pagal odos arba plaukų problemą

  Nors svarbiausia šampūno funkcija yra švaros palaikymas, tačiau šiuo metu galima rasti priemonių, kurios veikia ir kaip gydomosios. Tuomet dažniausiai siūloma šampūnus derinti su kitomis, to paties gamintojo linijos priemonėmis: kaukėmis arba balzamais.

  Pas mus siūlomi tokie šampūnai, kurie efektyviai kovoja su pleiskanomis.  Tokiose priemonėse yra daug specialių komponentų, kurie ne tik suteikia odai daugiau drėgnumo, tačiau taip pat ir padeda geriau išplauti pleiskanas, kurios daugeliui žmonių kelia diskomfortą. Ilgainiui naudojant tokias priemones jos padeda sutvarkyti galvos odos pH, tad pleiskanos paprasčiausiai išnyksta. Tiesa, pasikartosime, kad dažniausiai efektas yra paremtas tik daugkartiniu naudojimu ir ant priemonės buteliuko nurodoma, po kiek laiko galima tikėtis efekto.

  Taip pat dažnai rinkoje minimi šampūnai nuo plaukų slinkimo. Geriausias poveikis bus juos derinant su kitomis priemonėmis, kurios užtikrina tą patį rezultatą. Dažniausiai tokie šampūnai „reikalauja“ atidesnio naudojimo, tai yra, juos reikia ne tik įtrinti į galvos odą, tačiau gali tekti ir kažkiek laiko palaikyti, tarsi kaukę. Visgi, kai poveikis yra, verta rūpintis savo galvos oda.

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Prieš renkantis plaukų šampūną būtina įvertinti ir atsižvelgti į savo plaukų tipą. Juk visi šampūnai yra skirtingi, todėl, toli gražu, tinka ne visiems. Jei Jūsų plaukai riebūs, pasirinkite šampūną, skirtą riebiems plaukams. Jei Jūsų plaukai sausi, pasirinkite drėkinamąjį šampūną, kuris atstatys drėgmės balansą plaukuose. Jei turite dažytus plaukus, pasirinkite šampūną, kuris skirtas dažytiems plaukams. Taip pat galite pasirinkti natūralius šampūnus be parabenų ir sulfatų.

  Plaukų šampūną rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 2-3 kartus per savaitę. Per dažnai naudojant šampūną, gali nusilpti plaukų struktūra, plaukai tampa sausi, trapūs, labiau pažeidžiami. Per dažnas plaukų plovimas išplauna natūralius galvos aliejus, kurie apsaugo galvos odą ir neleidžia jai išsausėti.

  Naudoti kondicionierių po šampūno nėra būtina, tačiau rekomenduojama. Kokybiškas kondicionierius padeda atkurti drėgmę, suminkština plaukus. Taip pat kondicionieriaus pagalba yra uždaromi plauko žvyneliai, kurie po šampūno naudojimo būna atsivėrę. Nenaudojant kondicionieriaus plaukai būna sausesnis, nes drėgmei lengviau išgaruoti. Taigi, jei norite, kad Jūsų plaukai žvilgėtų ir atrodytų sveiki, kodiocionierių naudoti patariame.

  Tai dažniausiai ir yra rekomenduojama, nes dauguma plaukų šampūnų ir kondicionierių yra pritaikyti vienas kitam. Jie papildo vienas kitą ir padeda atkurti plaukų grožį ir žvilgesį.

  Rekomenduojama keisti šampūną reguliariai, nes plaukai gali priprasti prie vieno produkto ir netekti jo poveikio. Rekomenduojama keisti šampūną kas 2-3 mėnesius. Be to, tai yra puiki galimybė atrasti dar geresnį šampūna Jūsų plaukams. Pasitaiko atvejų, kai per ilgai naudojant tą patį šampūną plaukai praranda sveiką išvazdą, gali net pradėti pleiskanoti galvos odą. Tad norint pasiekti geriausių rezultatų reguliariai patariame keisti šampūnus.

  Kiekvieno žmogaus plaukų tipas yra unikalus, todėl reikia atsižvelgti į individualius plaukų poreikius ir būklę, ypač kai renkatės plaukų priežiūros produktus. Pavyzdžiui, šampūnas, kuris padėjo Jūsų draugei, gali būti, kad jūsų plaukams tiesiog netinks. Galbūt Jūsų plaukams reikalingas kitoks šampūnas, nes turite visiškai kitokio tipo ir struktūros plaukus. Taip pat, norint pasiekti geriausių rezultatų patariama naudoti ir kitas papildomas priemones plaukams. Svarbiausia išsirinkti sau tinkamą šampūną.