0
0 Krepšelis (Tuščias)

Namų kvapai

Namų kvapai gali pridėti jaukumo ir malonumo jūsų buityje. Įvairių kvapų žvakės, aromatinės lazdelės arba purškikliai su malonaus aromato kvapais padeda sukurtyje atmosferą ir sukurti malonias nuotaikas. Taip pat galite naudoti natūralius kvapus, tokius kaip citrinų, mėtų ar levandų, kurie ne tik suteikia šviežumo, bet ir gaivina ir maloniai kvepia namuose.

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 14 prekės

Rikiavimas

Namų kvapai

Jeigu norite, kad Jūsų namuose visada būtų malonus aromatas, svarbu ne tik palaikyti tvarką, tačiau ir pasirūpinti namų kvapais. Džiugu, kad jie yra daugelio žmonių namuose, komercinėse patalpose, biuruose. Maža smulkmena gali padėti Jūsų namus padaryti kur kas malonesniais. Galiausiai, juk ne veltui yra sakoma, kad malonus aromatas gali būti svarbiausias interjero akcentas.

Mūsų prekybos vietoje siūlomi namų kvapai yra labai įvairūs. Kinta ne tik patys aromatai, tačiau taip pat ir jų pateikimas. Susipažinkite su asortimentu ir puoškite savo namus tokiais kvapais, kurie Jums labiausiai patinka, kelia geriausias emocijas, veikia taip, kaip Jums norisi. Nuo aromatų, kurie aktyvina, iki tokių, kurie suteikia ramybės jausmą, tad labiausiai tinkami miegamojo erdvėje.

Mūsų asortimentas yra labai platus

Kvapai namams, kuriuos galite rasti mūsų prekybos vietoje, labai įvairūs. Katalogą nuolatos pildome, kadangi norime, kad kiekvienas užsukęs rastų tokius kvapukus, kurie jam kelia geriausias emocijas. Juk kaip ir minėjome, ilgai išliekantys namų kvapai gali būti pats stilingiausias interjero dekoro akcentas, kuris visada užuodžiamas ir kelia geriausias emocijas, kai tik žmogus įeina į patalpas. Ar Jums labiausiai patinka itališki namų kvapai, kurie dažniausiai kvepia rožėmis? O gal labiau prie širdies yra rytietiški kvapai, kurie dažniausiai aštrūs? Kiti renkasi gaivesnius, kurie dažniausiai yra gamtos dalis - jūros, miško aromatai. Kartais reikia išbandyti  kelis skirtingus kvapus, kol galiausiai bus rastas “Jūsų kvapas”.

Maloniai kvepianti patalpa pirmiausiai sukuria švaros jausmą, matyti, kad žmogus rūpinasi savo namais ir jam yra svarbi aplinka, kurioje jis kasdien būna. Galiausiai, aromatai gali net nukelti į visiškai kitą pasaulį, tad svarbu rinktis kvapus, kurie Jums kelia teigiamas mintis. O kur dar labai įvairus kvapukų pateikimas, kuris ne ką mažiau svarbus norint, kad namų sienos atrodytų puikiai.

Namų kvapų tipai ir jų pasirinkimas

Geriausi namų kvapai yra tie, kurie ne tik teikia malonų aromatą, tačiau ir pateikti stilingai, taip, kaip Jums labiausiai patinka. Tik geriau pažinus namų kvapų tipus galima ieškoti varianto, kuris geriausiai tinka Jūsų asmeniniams bei namų poreikiams patenkinti.

  • Namų kvapai su lazdelėmis yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų. Ne tik dėl to, kad tokių namų kvapų aromatų gausa yra labai plati, o kvapas tikrai tolygiai driekiasi po visas patalpas, tačiau ir dėl to, kad daugeliui patinka toks namų kvapų patiekimas. Svarbiausia, kad tokie namų kvapai yra daugkartiniai. Tai yra, kad pasibaigus namų kvepalams - galima buteliuką vėl papildyti ir per lazdeles aromatas sklis toliau. Taip pat tokių namų kvapų aromatų intensyvumą yra gana paprasta reguliuoti. Kuo daugiau lazdelių, tuo kvapas bus intensyvesnis. Jeigu norisi kad patalpose aromato būtų mažiau, reikia paprasčiausiai išimti lazdeles iš buteliuko. Pasikartosime, kad visada galima atskirai įsigyti kvapų papildymus. Jie kainuoja kur kas pigiau nei viskas komplektas, tad iškart rinkitės stilingą įpakavimą, kuris Jums patinka ir vėliau beliks papildyti aromatu, kuris kelia geriausias emocijas.
  • Ilgai išliekantys namų kvapai taip pat gali būti tokie, kurie pateikti smilkalų pavidalu. Tai yra kvapnios lazdelės, kurias reikia uždegti. Kai jos pradeda smilkti, namus pripildo patys nuostabiausi kvapai, kurie leis ne tik nusiraminti, tačiau ir puikiai miegoti. Mitas, kad namų kvapai gali būti tik rytietiškų aromatų, kurie yra gana intensyvūs. Galima rasti ir kur kas natūralesnių kvapų, kurie lygiai taip pat patinka mėgstantiems neutralumą.
  • Dar viena opcija yra purškiami namų kvapai. Šie prabangūs namų kvapai taip pat laikosi gana ilgą laiko tarpą, tad nereikia galvoti, kad teks nuolatos purkšti patalpas, kad jose būtų norimas aromatas. Tikrai ne. Tik svarbiausia rasti geros kokybės purškiamus namų kvapus, kurių natos maišosi ir taip kuria harmoningą balansą.
  • Galimi ir eteriniai aliejai, kurie dažniausiai yra natūralumo sinonimas. Tinkami tiems, kurie renkasi ekologiją ir tiems, kuriems dažniausiai patinka paprastumas. Ypač tokie dažni yra lietuviški namų kvapai, kadangi eteriniai aliejai dažnai gaminami iš mūsų pievų gamtos gėrybių.
  • Namuose nuostabius aromatus taip pat dovanoja ir labai įvairios žvakės. Žinoma, visada geriausia yra pirkti natūralaus sojų vaško žvakes, kurios ne tik labai maloniai kvepia, tačiau ir džiugina patraukliu patiekimu. Apsimoka pirkti didesnius žvakių masyvus. Taip, jos kainuoja daugiau, tačiau gera, kad ilgai ir dega, o namuose taip pat gana ilgai sklando malonus, Jūsų pasirinktas aromatas.

Aromatų pasirinkimas pagal patalpos paskirtį

Geriausi namų kvapai yra tie, kurie tobuliausiai atitinka tam tikros patalpos poreikius. Vienose patalpose dažniausiai norisi džiaugtis aromatu, kuris ramina, o kitose patalpose geriausiai tinka tokie kvapai, kurie suteikia daugiau energijos. Žemiau pateikiame trumpą gidą, kuris turėtų padėti rasti tinkamus aromatus pagal konkrečios patalpos tipą.

  • Svetainė yra ta patalpa, kurioje dažniausiai pramogaujama, tai yra vieta, kurioje ilsisi svečiai, tad svarbu, kad joje sklistų toks aromatas, kuris geriausiai atspindi ir Jūsų gyvenimo ritmą. Geriausiai tam tinka pozityvūs kvapai, pavyzdžiui, vanilės natos, taip pat ir įvairių vaisių aromatai, galiausiai, tinka ir rytietiški kvapai, kurie dažniausiai aktyvina ir skatina linksmiau leisti laiką.
  • Darbo kambaryje dažniausiai siūloma rinktis gana panašius aromatus. Tokius, kurie suteikia daugiau energijos ir padeda žmogui būti žvalesniu. Tam puikiai tinka citrusiniai kvapai, taip pat ir mėta, kuri suteikia daugiau jėgų, tinka ir minėti rytietiški aromatai, kurie neatsiejami nuo aktyvios veiklos.
  • Štai miegamojo erdvėje reikia visiškai kitokių kvapų. Svarbu, kad patalpoje būtų palaikomas aromatas, kuris leis po dienos darbų maloniai ilsėtis ir atsipalaiduoti. Kai kurie teigia, kad miegamojo erdvėje geriausias pasirinkimas yra gėlių aromatai. Jie maloniai nuteikia, gerina nuotaiką, padeda geriau miegoti.
  • Vonios patalpoje labai puikiai tiks įvairūs žolelių aromatai. Jie dažniausiai taip pat naudojami ir SPA kambariuose. Taigi tam tikra prasme geras pasirinkimas kiekvienam ir kiekvienai, kurie nori po sunkių dienos darbų maloniai praleisti laiką atliekant grožio ir atsipalaidavimo ritualus.

Renkantis namų kvapus svarbu yra įvertinti ne tik į tai, koks yra jų pateikimas, tačiau taip pat ir į tai, kokia yra jų talpa. Jeigu nesate tikras, ar tam tikras namų kvapas Jums patiks, tuomet geriausia pirkti kelis namų kvapukus mažais kiekiais. O kai galiausiai rasite variantą, kuris kvepia tobulai, žinoma, bus galima įsigyti ir didesnės talpos, kad ilgus mėnesius būtų galima nesukti galvos dėl malonaus aromato namuose.

Namų kvapai per akcijas

Mes bendradarbiaujame su pačiais geriausiais gamintojais, tad galime garantuoti, kad visi mūsų siūlomi namų kvapai yra geriausios kokybės, sertifikuoti ir neturi jokio žalingo poveikio žmogui. Taigi tik nauda. Vis dėlto, jeigu norite sutaupyti net ir pirkdami kokybę, visada siūlome sekti mūsų skelbiamas akcijas ir nuolaidas, kurios aktyvios ne tik per šventes, tačiau ir visus metus. Taip pat dažniausiai lankstesnes kainas siūlome perkant didesnius namų kvapų kiekius, tad sekite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite galimybe įsigyti aromatus, kurie papuoš Jūsų namus.

Tokia paprasta smulkmena kaip namų kvapai gali padėti patalpose sukurti tokią aurą, kuri yra kur kas malonesnė, kurioje yra kur kas geriau būti, tokią, kuri Jums kelia tik pačias pozityviausias mintis. Mums yra gera, kad mūsų siūlomos prekės prisideda prie to, kad stengiamės tobulėti, ieškoti bei pasiūlyti Jums kvapus, kurie suteiks Jūsų namams daugiau autentiškumo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, galima maišyti skirtingus kvapus. Kai kurie kvapų gamintojai netgi siūlo specialius kvapų mišinius arba esencijas, kurias galima maišyti, siekiant gauti unikalų aromatą, atitinkantį individualius skonio ir nuotaikos poreikius.

Kadangi kvapai gali turėti skirtingą intensyvumą ir savybes, svarbu maišyti kvapus protingai, siekiant subalansuoto ir harmoningo rezultato. Pradėkite nuo nedidelio kvapų kiekio ir palaipsniui pridėkite kitus kvapus, stebėdami, kaip jie tarpusavyje derinasi ir koks aromatas Jums patinka.

Kvapų maišymas gali būti kūrybingas ir asmeninis procesas, leidžiantis sukurti unikalų namų kvapą, atitinkantį Jūsų skonį. Tačiau būkite atsargūs, nes per didelis kvapų maišymas gali sukelti perteklinį ar net nepatinkamą aromatą. Patartina pirmiausia išbandyti mažesnį kiekį kvapų mišinio ir tik tada pasirinkti tinkamiausią variantą.

Svarbu atkreipti dėmesį į kvapų sudėtį, nes kai kurie kvapai gali turėti alergenus ar dirgiklius, todėl prieš maišydami kvapus, būtinai perskaitykite etiketę ir atidžiai perskaitykite gamintojo nurodymus arba konsultuokitės su specialistu.

Šiuo metu populiariausi namų kvapai dažniausiai kinta pagal sezonus ir mados tendencijas. Tačiau yra keletas kvapų, kurie išlieka populiarūs ilgą laiką. Štai keli iš jų:

Citrusiniai kvapai: Greipfrutų, apelsinų, citrinų ar mandarinų aromatai suteikia gaivumo ir energijos Jūsų namams. Citrusiniai kvapai yra žinomi dėl savo šviežumo ir 'skaidrumo'.
Gėlių kvapai: Rožių, levandų, jazminų arba lelijų aromatai suteikia romantiškumo ir švelnumo atmosferą. Gėlių kvapai dažnai vertinami dėl jų malonaus ir raminančio poveikio.
Medžio kvapai: Sandalmedžio, kedro arba eglės aromatai suteikia jaukumo ir gamtos prisilietimo. Medžio kvapai yra žinomi dėl savo raminančio ir žemiško charakterio.
Vanilės kvapas: Vanilės aromatas suteikia šilumos ir saldumo Jūsų namams. Tai švelnus ir malonus kvapas, kuris sukuria jaukios ir romantiškos atmosferos pojūtį.
Švieži kvapai: Žolės, mėtos arba žaliosios arbūzo aromatai suteikia gaivumo ir energijos. Šie kvapai dažnai vertinami dėl jų šviežumo ir gaivumo.