0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dekoratyvinė kosmetika

Dekoratyvinė kosmetika naudojama norint padaryti veidą, akis, lūpas ar kitas kūno dalis gražesnes, pabrėžti tam tikrus bruožus ar sukurti norimą įvaizdį. Ji yra plačiai naudojama kasdienėje makiaže arba ypatingoms progoms, ir suteikia galimybę išreikšti savo individualumą ir kūrybiškumą.

Plačiau
Kaina
Kategorija
daugiau... mažiau
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 8 prekės

Rikiavimas

Dekoratyvinė kosmetika

Gražus žmogus yra tas, kuris pirmiausia myli save. O meilės sau išraiška gali būti labai įvairi. Kol vieniems svarbu atrodyti patraukliai kitų akyse, tuo tarpu kitiems svarbiausia pamilti save. Jeigu turite tam tikrų veido bruožų, kurie Jus erzina, šiuo metu juos panaikinti galima ir be chirurgų pagalbos. Tam geriausiai pasitarnauja dekoratyvinė kosmetika. Internete galima rasti pamokėlių, kurių metu nemokamai yra pasakojama, kaip dažytis, kad tam tikri veido bruožai paryškėtų, o kiti būtų panaikinami. Visa tai leis Jums atrodyti taip, kaip labiausiai norisi. O tuomet dažniausiai atsiranda ir kur kas daugiau meilės sau.

Dekoratyvinė kosmetika pigiau

Mūsų prekybos vietoje siūloma dekoratyvinė kosmetika yra labai įvairi, tad esame tikri, kad rasite tai, ko Jums reikia. Ir jokio skirtumo, ar tai bus patys pirmi Jūsų dekoratyvinės kosmetikos pirkiniai, ar esate profesionali visažistė ir visa kosmetikos duona Jums aiški kaip du kart du.

Kosmetika naudojama labai seniai. Mitas, kad tai yra XXI amžiaus išradimas, kuris labai palengvina moterų gyvenimą. Jau senovės laikais buvo įvairių dekoratyvinės kosmetikos priemonių, kurios dažniausiai būna daromos iš gamtoje rastų augaliukų. Tiesa, įdomu tai, kad kosmetika buvo skirta ne tik moterims, tačiau ir vyrams, kurie lygiai taip pat noriai ryškino savo kūno bruožus. Jeigu prieš tūkstančius metų kosmetikos parduotuvė laukė tik turtingųjų, kadangi tik jie galėjo sau leisti pirkti pagamintus kosmetikos produktus, tai šiuo metu priemonių gausa yra tokia plati, kad kiekvienas ras ne tik sau tinkamos kokybės, tačiau taip pat ir kainos.

Dar vienas didelis skirtumas nuo senų laikų yra tas, kad anksčiau ta pati kosmetika buvo skirta ir vaikams, ir suaugusiems. Šiuo metu vaikams dažniausiai siūloma kurta būtent jiems. Tokia ekologiška kosmetika dažniausiai yra gaminama iš labai natūralių ingredientų. Žinoma, dėl to dažniausiai dažai laikosi ribotą laiko tarpą. Tačiau užtenka tiek, kad vaikai pajustų malonumą dažytis ir tuo pačiu atrodyti taip, kaip jie nori. Galiausiai, juk profesionali kosmetika yra skirta ne tik grožiui, tačiau ir dekoratyvumui. Tai yra ja galima žaisti, piešti ant savo kūno, atrasti savyje menininką, kuris yra kiekviename iš mūsų.

Kokias kosmetikos priemones verta pirkti?

Sunku atsakyti, kurios kosmetikos priemonės turi būti kiekvienos moters rankinėje, namuose, kadangi kinta ne tik dažymosi intensyvumas, tačiau ir poreikis keisti savo veido bruožus. Vis dėlto daugelis pasirūpina bent jau pačiomis esminėmis kosmetikos priemonėmis, kurios leidžia ne tik kasdien, tačiau ir švenčių metu atrodyti įspūdingai.

  • Ekologiška kosmetika neatsiejama nuo veido priežiūros. Pasirinkimas yra labai platus, tad tikrai nebūtina viską turėti, kad pavyktų veido odą padaryti kiek lygesne ir suteikti jai gyvo atspalvio. Tie ir tos, kurie dažosi profesionaliai, dažniausiai naudoja bazę, kuri padeda išlyginti veidą. Toliau tepamas makiažo pagrindas, kuris suteikia papildomą lygumą ir norimą atspalvį. Kaip kur kas lengvesnė alternatyva geras pasirinkimas yra BB arba CC kremas, kuris ne taip intensyviai sulygina odą, tačiau labai ją drėkina ir suteikia minimalų atspalvį. Dažniausiai daugelis moterų savo rankinėse visada turi ir sausą pudrą, kuri lygiai taip pat skirta veido odos nelygumų mažinimui, tai yra, randelių, spuogelių, strazdanų sulyginimui.
  • Pasirūpinus savo veidui reikia daugiau dėmesio skirti ir akims. Gražios akys - ryškios akys, kurios traukia aplinkinių žvilgsnius. Viena svarbiausių priemonių yra akių tušas. Jų pasirinkimas yra labai platus. Nors dažniausiai labiausiai perkami juodi tušai, tačiau galite rasti ir net mėlynus, rudus, raudonus bei bet kokių kitų atspalvių, kurie Jums yra gražiausi. Išraiškingam žvilgsniui išgauti taip pat siūlomi akių pieštukai. Jų spalvų pasiūla yra tikrai labai plati. O kur dar akių šešėliai, kurių įvairovė yra labai plati. Nuo nude tipo spalvų iki blizgių, kurie dažniausiai naudojami švenčių metu. Reikia laiko, kol galiausiai pavyks tinkamai išmokti tepti šešėlius, tačiau su praktika viskas yra įmanoma.
  • Kosmetika internetu taip pat apima ir makiažą, kuris yra skirtas Jūsų lūpoms. Nuo lūpų dažų, kurie gali paryškinti Jūsų veido bruožus, iki balzamų, kurie drėkina lūpas, tad pačios iš savęs jos atrodo puikiai ir daugiau dažų nebereikia. Jums labiausiai tinka lūpų dažai, o gal blizgiai? Balzamai ar vazelinai? 
  • Atskiro dėmesio yra vertos ir priemonės nagams. Dekoratyvinė kosmetika apima ir jas. Tai dažniausiai yra lakai - paprasti arba geliniai. Čia spalvų paletė tikrai neturi ribų ir kiekviena bei kiekvienas, kuriems norisi ryškių, akis traukiančių nagų, gali rasti variantą, kuris atitinka poreikius. Žinoma, nagų priežiūrai būtini ir stiprinamieji lakai, įvairūs geliai, kurie stiprina odeles bei padeda išvengti nago žydėjimo.

Kosmetikos parduotuvė siūlo ir daugiau gaminių. Daugeliui moterų jų pirkimas yra tarsi ritualas, kuris pakelia nuotaiką. Lygiai taip pat kaip ir bandymas dažytis. Tokia pramoga tikrai sveika ir dažnai atpalaiduojanti, tad jeigu ir Jums dažymasis tiesiog saukelia geras emocijas, kodėl gi ne?

Ekologiška kosmetika

Lietuviška kosmetika labai dažnai yra ir ekologiška kosmetika. Paprasčiausiai mūsų tautiečiai labai mėgsta įvairius kosmetikos gaminius, kurie yra tiesiai iš gamtos. Juose komponuojamos lietuviškos laukų gėlės, kurios dedamos į įvairius kosmetikos gaminius: nuo higieninės iki dekoratyvinės. Ką reiškia ekologiška kosmetika? Tai produktai, kurie atitinka tam tikrus reikalavimus. Visi jie yra apibrėžti tam tikrų reglamentų, tad tikrai ant etiketės esanti informaciją apie ekologiją reali ir tai nereiškia, kad prekybininkas tik naudojasi EKO ženkliuku. Žinoma, būti ramiu dėl ekologiškų gaminių galite būti tikras tik perkant juos patikimose prekybos vietose. Tokioje kosmetikoje dažniausiai nėra alkoholio bei kitų komponentų, kurie sausina odą bei kitaip jai kenkia. Nors dažniausiai labai natūrali kosmetika laikosi ne taip ilgai kaip tokia, kurioje yra daugiau chemijos, tačiau ji puikiai tinkama kasdieniniam makiažui atlikti.

Profesionali kosmetika

Daugeliui iki šiol atrodo, kad profesionali kosmetika yra skirta tik visažistams, kurie kasdien kuria meno kūrinius ant žmogaus veido. Tai nėra tiesa. Profesionalios kosmetikos sudėtis dažniausiai yra geresnė, tad dažnai ir pačių gaminių kainos yra didesnės. Vis dėlto ji puikiai tinkama ir kasdieniniam naudojimui. Tik dažnai reikia daugiau įgūdžių, kurie gali padėti tinkamai padengti kosmetikos gaminius, reikia patirties, kad būtų galima išnaudoti visus gaminių privalumus. Juk mokant daugiau dažniausiai tikimasi ir daugiau privalumų, o juos atskleisti pavyks tik tinkamai naudojant kosmetikos gaminius. Taigi profesionali dekoratyvinė kosmetika internetu gali būti ir pats pirmas rinkinys, kuris perkamas apskritai. Tikrai nėra būtina pradėti nuo pigesnės ir dažniausiai paprastesnės kosmetikos. Daugelis renkasi tokią, nes ji pigesnė, tačiau kai pamatoma, kad rezultatas netenkina poreikių, dažniausiai nusivilia savimi. Tam tikra prasme labiau verta kartą sumokėti daugiau, tačiau būti ramiai, kad kosmetika bus geriausia ir belieka tinkamai išnaudoti jos galimybes.

Dekoratyvinė kosmetika internetu

Ieškote dekoratyvinės kosmetikos? Esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų prekybos vietoje asortimentas yra aktyviai pildomas, tad esame tikri, kad raiste variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Dar geriau komplektus, kurie sukomponuoti pagal daugelio moterų poreikius. Užsakyta dekoratyvinė kosmetika jau per kelias dienas bus pristatoma iki Jums labiausiai tinkamos vietos: nuo namų iki biuro. Nieko nereikia daryti, tik pirkti su plačia šypsena, kadangi greitai sulauksite gaminių, kurie Jums tikrai visada pakels nuotaiką.

O jeigu norite, kad profesionali kosmetika Jums kainuotų pigiau, siūlome sekti akcijas, kurias skelbiame labai dažnai. Kaina bus mažesnė, tačiau kokybė tokia pat puiki. Taip pat dažniausiai pigiau kainuoja komplektai, o ne pavieniai kosmetikos gaminiai. Pavyzdžiui, apsimoka pirkti pudrą ir kartu to paties gamintojo šepetėlį. Taip Jus džiugins ne tik gaminių suderinamumas, tačiau ir geresnė kaina.

Dekoratyvinė kosmetika yra priemonės, kurios gali padėti Jums kasdien atrodyti taip, kaip labiausiai norisi. Tai suteiks kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau tikrai labai svarbi. Leiskite sau kiekvieną dieną išgyventi kaip šventę ir pradėti ja džiaugtis ryte, kai atliekamas nuostabus makiažas. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, dauguma dekoratyvinės kosmetikos produktų yra suformuluoti taip, kad būtų tinkami jautriai odai. Tačiau svarbu atidžiai perskaityti produkto aprašymą ir etiketę, kad įsitikintumėte, jog jis nesukelia dirginimo ar alergijos. Be to, galite pasirinkti produktus, kurie yra žymimi kaip hipoalergiški arba specialiai skirti jautriai odai.

Kasdieniam makiažui tinkama dekoratyvinė kosmetika paprastai apima lengvą padengimą, tokį kaip BB ar CC kremas, lengvai užtepamas akių šešėlių rinkinys, blizgesys arba natūralus lūpų dažai. Tai suteikia natūralų ir subtilų įvaizdį, tinkantį kasdieninei veiklai.