0
0 Krepšelis (Tuščias)

Drėkinamasis veido kremas

Drėkinamojo veido kremo pagrindinis tikslas yra drėkinti, minkštinti ir apsaugoti veido odą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip vėjas, saulė, šaltis ir oro sąstingis. Ši priemonė yra naudojama kasdieninėje veido priežiūroje, kad būtų užtikrinta sveika ir minkšta oda. Dauguma drėkinamųjų veido kremų turi įvairių veikliųjų medžiagų, tokių kaip alavijo ekstraktas, vitaminas E, glicerinas ir pan., kurie padeda pagerinti odos būklę ir sustiprinti jos atsparumą išoriniams veiksniams. Be to, drėkinamasis veido kremas yra svarbi priemonė, kuri padeda išvengti ankstyvo odos senėjimo, kuris yra susijęs su drėgmės stoka ir odos dehidratacija.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 19 prekės

Rikiavimas

Intensyviai drėkinantis veido kremas

Net ir tokiu atveju, jeigu Jūsų veido oda yra riebi, Jums taip pat būtinas drėkinamasis veido kremas, kuris užtikrina, kad oda bus tinkamai pamaitinta, išliks elastinga bei graži. Ne veltui kosmetologai akcentuoja, kad veido drėkinimas yra būtina sąlyga norint sustabdyti laiką. Džiugu, kad su geros kokybės priemonėmis net ir labai dehidratavusi oda gali tapti kur kas gaivesnė ir lygesnė. Svarbiausia rasti Jums tinkamą kremą. Mūsų prekybos vietoje pasiūla yra labai plati, tad susipažinkite su pasiūlymais bei raskite tai, kas leis pasirūpinti Jūsų oda kasdien, be jokių didelių pastangų.

Drėkinantys kremai su hialurono rūgštimi

Drėkinantys veido kremai gali būti labai įvairūs. Juose derinami skirtingi vitaminai, komponentai, kurie ir padeda džiaugtis nuostabai lygia ir elastinga oda. Vienas svarbiausių komponentų, kuris padeda maksimaliai drėkinti odą, yra hialuronas, kuris šiuo metu dedamas į daugelį kremų. Kinta tik jo kiekis, tad taip nurodomas ir pasiekiamas efektas.

Hialurono rūgštį gamina pats žmogaus organizmas, tačiau su amžiumi kiekiai vis mažėja, tad reikia papildomai pasirūpinti šiuo komponentu, kurio kremus dažniausiai siūloma pradėti naudoti nuo 25-erių metų amžiaus. Svarbiausia ir pagrindinė hialurono molekulių savybė yra ta, kad jos ne tik papildo organizmą reikalingu vandens kiekiu, tačiau taip pat ir tars užfiksuoja drėgmę, tai yra, ji nėra pašalinama ir odos, sulaikomas maksimalus kiekis, kuris ir džiugina spindinčia oda. Naudojant tokius kremus po procedūros nejaučiamas joks tempimo jausmas, diskomfortas. Priešingai, daugelis tikina, kad juntamas malonus drėkinimo jausmas.

Jeigu norite, kad efektas būtų pats didžiausias, tokiu atveju drėkinančius kremus reikia naudoti kasdien. Taip pat juos geriausia derinti su hialurono kaukėmis, serumais veidui ir kitomis priemonėmis, kurios taip pat pasižymi drėkinančiomis savybėmis.

Drėkinantys veido kremai internetu

Jeigu šiuo metu ieškote drėkinančio veido kremo, tokiu atveju siūlome peržiūrėti mūsų katalogą, kuris aktyviai pildomas. Mums svarbu, kad kiekvienas ir kiekviena rastų tokias priemones, kurios geriausiai tinka Jūsų veido odai. Juk drėkinantys veido kremai taip pat gali būti labiau orientuoti į sausą odą arba į riebią, mišrią. Taip pat vieni gali būti skirti jaunesnio amžiaus moterims ir vyrams, o kiti – vyresnio. Renkantis būtinai tai įvertinkite ir naudokite tokius, kurie atitinka būtent Jūsų veido odą.

Mes ne tik aktyviai pildome katalogą, tačiau taip pat ir skelbiame akcijas, kurios leis kremus įsigyti pigiau. Tiesa, tokios pačios geros kokybės, kadangi prekiaujame tik žinomų gamintojų gaminiais, kurie yra vertinami visame pasaulyje. Puoselėkite savo odą kasdien ir Jūs. Ji jums padėkos savo patrauklumu. Sustabdyti laiką yra įmanoma, tik tam reikia imtis atitinkamų priemonių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Drėkinamasis veido kremas yra svarbus, nes jis padeda palaikyti odos drėgmę, užkerta kelią jos išsausėjimui ir apsaugo nuo išorinių veiksnių. Be to, drėkinamasis veido kremas padeda išlaikyti odos sveikatą, švelnina jos tekstūrą ir spalvą, mažina raukšles ir kitus neigiamus odos pokyčius, susijusius su senėjimu. Tinkamai parinktas drėkinamasis veido kremas gali pagerinti odos būklę, padidinti jos atsparumą aplinkos veiksniams ir sumažinti spuogų bei kitų odos problemų atsiradimo riziką.

Drėkinamasis veido kremas turi daugybę privalumų, kurie yra naudingi odos priežiūrai. Štai kai kurie iš jų:

  1. Drėkina odą - drėkinamasis veido kremas padeda išlaikyti odos drėgmę, todėl ji išlieka švytinti ir sveika.
  2. Mažina raukšles - drėkinamasis kremas gali sumažinti raukšles ir kitus odos pokyčius, susijusius su senėjimu.
  3. Apsaugo nuo laisvųjų radikalų - kai kurie drėkinamieji kremai turi antioksidantų, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir kitų kenksmingų aplinkos veiksnių.
  4. Gerina odos sveikatą - drėkinamasis kremas gali pagerinti odos būklę, švelninti jos tekstūrą ir spalvą bei sumažinti spuogų bei kitų odos problemų atsiradimo riziką.
  5. Prisideda prie atsparumo aplinkos veiksniams - drėkinamasis kremas padeda odai tapti atsparesnei aplinkos veiksniams, tokiems kaip šaltis, vėjas ir saulės spinduliai.
  6. Suteikia odai minkštumo - drėkinamasis kremas padeda suteikti odai minkštumo ir elastingumo.

Taigi drėkinamasis veido kremas yra ne tik malonus naudoti, bet ir svarbus odos sveikatai ir grožiui.

Kokį drėkinamąjį veido kremą geriausia pasirinkti, priklauso nuo kiekvieno asmens odos tipo ir būklės. Jei Jūsų oda yra riebi arba mišri, geriau pasirinkti lengvą vandens pagrindo drėkinamąjį kremą, kad nebūtų per daug padidinta riebalų gamyba. Jei oda sausa arba jautri, geriau pasirinkti kremą su aliejų pagrindu, kad būtų užtikrintas didesnis drėkinimas ir mažesnis dirginimas. Be to, rekomenduojama atsižvelgti į odos poreikius, pvz., jei turite odos problemų, pvz., spuogų, raukšlių ar pigmentacijos, pasirinkite kremą su konkrečių ingredientų, pvz., salicilo rūgštimi, retinoidais ar vitaminu C, kurie padės susidoroti su šiomis problemomis.

Drėkinamąjį veido kremą rekomenduojama naudoti du kartus per dieną - ryte ir vakare, kad būtų užtikrintas optimalus odos drėkinimas. Jei Jūsų oda yra labai sausa arba linkusi į dehidrataciją, galite naudoti kremą dažniau - tris kartus per dieną ar net daugiau, priklausomai nuo poreikių. Tačiau svarbu neperdozuoti kremo, kad nebūtų per daug apkrauta odos ir neatsirastų nemalonių sudirgimų ar problemų. Be to, svarbu atsižvelgti į produktų instrukcijas ir rekomendacijas, kad būtų pasiektumėte geriausią rezultatą.

Geriausias laikas naudoti drėkinamąjį veido kremą yra ryte ir vakare, po kruopštaus veido valymo. Taip pat, jei jums reikia papildomo drėkinimo, galite naudoti kremą prieš miegą. Be to, jei planuojate ilgai būti saulėje, ypatingai svarbu naudoti drėkinamąjį kremą su SPF apsauga, kad būtumėte saugūs nuo saulės spindulių.

Drėkinamaji veido kremą yra geriausias naudoti prieš pradedant makiažą. Drėkinantis kremas suteikia drėgmės ir minkštumo Jūsų odai, dėl to makiažas ant drėkinamos odos atrodo geriau, o odos tekstūra tampa lygesnė ir be 'užgulimų'. Be to, drėkinantis kremas taip pat gali padėti išlaikyti makiažą tvarkingą ilgiau, taigi Jūsų veidas atrodys tvarkingas ilgesnį laiką.

Taip, bet tai gali atsitikti naudojant bet kurį kremą, ne tik drėkinamąjį. Kai kurie žmonės turi jautrią odą, kuri reaguoja į tam tikras medžiagas, esančias kremuose. Be to, net ir kai kremas yra saugus, jei naudojamas per dažnai arba per daug, jis gali sukelti dirginimą ar net odos pažeidimus. Jei pastebite bet kokius odos alerginės reakcijos požymius, turėtumėte nutraukti kremo naudojimą ir pasitarti su gydytoju dermatologu.