0
0 Krepšelis (Tuščias)

Tualetinis vanduo (EDT)

Tualetinis vanduo moterims (EDT) yra lengvas ir gaivus kvepalų tipas, kuris pasižymi vidutiniu aromato intensyvumu. Tai populiari kvepalų forma, puikiai tinkanti kasdieniam naudojimui, nes jo kvapas paprastai išlieka ant odos apie 2-4 valandas. EDT kvapalai moterims dažnai būna švelnūs, vaisiniai ar gėliniai, ir jie yra puiki pasirinkimo galimybė šiltoms metų laikams ar kasdieniam darbui. Šis kvepalų tipas leidžia subtiliai išreikšti jūsų asmeninį kvapą, suteikiant jums šviežumo ir gaivumo pojūtį.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 3 prekės

Rikiavimas

Tualetinis vanduo moterims (EDT) 

Skaniai kvepėti tikrai patinka daugeliui žmonių. Tai yra ne smulkmena, tačiau galimybė džiaugtis maloniu aromatu. Sau ir savęs pačios. Ne veltui šiuo metu rinkoje yra siūloma tiek daug pačių įvairiausių kvepalų. Tokių, kurie kinta ne tik savo aromatais, tačiau taip pat ir sudėtimi, kuri leidžia ilgiau arba trumpiau mėgautis tam tikru kvapu. Pavyzdžiui, egzistuoja tualetinis vanduo, kuris dažniausiai laikosi ant žmogaus kūno tik kelias valandas, tačiau yra labai vertinamas dėl to, kad gaivus, malonus uoslei, tarsi lengvas debesis apgaubia žmogų.

Tualetinis vanduo - pasirinkimas

EDT arba kitaip tualetinis vanduo gali būti labai įvairus. Žemiau pateikiame kelias smulkmenas, aspektus, kurie gali padėti Jums kur kas greičiau rasti tokį aromatą, kuris labiausiai tinka.

  • Taigi, pirmiausia EDT kvepalai yra klasifikuojami pagal tai - koks ryškiausias jų bruožas. Ar jie yra gaivūs? O gal jie yra saldūs? O gal jie kvepia medumi arba konkrečiai - medžiu? Dažniausiai kvepalai yra detaliai aprašomi, tad nebus sunku rasti tokius, kurie jums labiausiai tinka.
  • Taip pat kinta ir EDT kvepalų išsilaikymo kokybė. Dažniausiai jie laikosi kelias valandas, tačiau gamintojai gali patikslinti, kad periodas sieks net ir  8 valandas.
  • Taip pat varijuoja ir gamintojai. Galima remtis kitų žmonių patirtimi ir rinktis tik tokių gamintojų aromatus, kurie yra vertinami bei pripažįstami.
  • Tualetinis vanduo taip pat klasifikuojami pagal tai - kokiai lyčiai konkretus gaminys labiausiai tinka. Tiesiog vienus dažniausiai renkasi moterys, o kitus - vyrai.
  • Taip pat ir pagal buteliukus. Juk kai kuriems norisi džiaugtis aromatais, kurie yra skoningai pateikti.

Tualetinis vanduo (EDT)  internetu pigiau

Mums svarbu, kad galėtumėte Jums pasiūlyti kuo daugiau pačių įvairiausių aromatų. Tai atveria galimybes kiekvienam rasti tokius gaminius, kurie jam labiausiai tinka. Taip pat aktyviai skelbiame akcijas, kurios leis sutaupyti, tačiau mėgautis geros kokybės aromatais, kurie nudžiugins kiekvieną. Tai yra optimalus pasirinkimas kasdienai, svarbiausia, kad geriausiomis kainomis. Ne veltui yra sakoma, kad tualetinis vanduo yra tie kvepalai, kurie tinka ir patinka daugeliui, jie yra universalūs.