0
0 Krepšelis (Tuščias)

Servetėlės makiažo valymui

Servetėlės makiažo valymui yra patogus ir efektyvus būdas pašalinti makiažą ir nešvarumus iš veido. Dauguma šių servetėlių yra specialiai sukurta ir sudrėkinta formule, kuri ne tik švelniai ir efektyviai valo veidą, bet taip pat gali maitinti odą ir suteikti jai drėgmės. Šios servetėlės puikiai tinka keliaujant ar esant situacijai, kai neturite galimybės naudoti vandens ir valiklio. Tai yra patogi ir greita priemonė, padedanti išlaikyti odos švarą ir gerą išvaizdą. 

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Servetėlės makiažo valymui 

Visos, kurios naudoja dekoratyvinės kosmetikos gaminius, pasibaigus dienai privalo pašalinti makiažo likučius, kurie sendina odą. Tikrai ne visada pavyksta turėti su savimi svarbiausias veido priežiūros priemones, kaip tušo valiklis, tonikas ir panašiai. Tokiu atveju puikia pagalba tampa makiažo valymo servetėlės, kurios visada bus po ranka, tad ir džiaugtis tinkamai nuvalyta oda bus paprasta.

Raskite tinkamas servetėles

Servetėlės makiažo valymui ne tik padeda nuvalyti tokias kosmetikos priemones kaip kad akių tušas arba pudra, tačiau taip pat ir papildomai drėkina odą, pamaitina ją. Žinoma, skirtingų servetėlių poveikis yra irgi labai įvairus, tad verta rinktis tokias, kurios ne tik gerai sudrėkintos, tačiau taip pat ir lepinančios Jūsų odą.

Ypač vertinamos tokios makiažo valymo servetėlės, kurių sudėtyje yra ir natūralių komponentų, tiesiai iš gamtos, pavyzdžiui, šalavijų arba ramunėlių. Jie ramina odą, suteikia jai daugiau drėgnumo, tad gali būti naudojamos kasdien vietoje įvairiausių kosmetikos gaminių.

Galite įsigyti pas mus

Jeigu Jus domina makiažo valymo servetėlės, jas galite įsigyti pas mus. Siūlome labai plačią pasiūlą, tad esame tikri, kad rasite tai, kas geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius. Taip pat katalogą aktyviai pildome, kad net ir pačių išrankiausių poreikiai būtų patenkinami. Juk visada galima gyventi paprasčiau ir įprastus veido priežiūros ritualus atlikti greičiau.