0
0 Krepšelis (Tuščias)

Lūpų pieštukai

Lūpų pieštukai yra daugiafunkcinės kosmetikos priemonės, kurios padeda ne tik paryškinti lūpas, bet ir koreguoti jų dydį ir formą bei suteikti ilgaamžį lūpų dažą. Skaidrūs lūpų pieštukai tampa nematomu kontūru, o spalvoti pieštukai suteikia ryškesnę spalvą ir kontūrą lūpoms. Vandeniui atsparūs pieštukai yra patogūs net lietingomis dienomis.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Lūpų pieštukai 

Tobulos lupos - nuostabiai šypsenai, kuri gali papuošti kiekvieną moterį. Žinoma, kad norint atrodyti puikiai nereikia daug dėmesio skirti ar daug investuoti į geros kokybės dekoratyvines priemones. Svarbiau nei tai yra rasti tokias, kurios labiausiai tinkamos Jūsų atveju. Vienos tokių priemonių yra lūpų pieštukai, kurie padeda ne tik paryškinti pačias lūpas, tačiau ir suteikti joms grakštesnę liniją, papildomai dekoruojant dažais arba blizgiu -  džiaugtis elegancija, kurią galima sukurti ir pačiai namuose.

Lūpų pieštuko funkcionalumas

Lūpų pieštukai iki šiol buvo gana mažai Jums žinoma kosmetikos priemonė? Tokiu atveju siūlome susipažinti su poveikiu, kuris tikrai nustebina visas. Paprasčiausiai džiugu, kaip paprastas lūpų pieštukas gali atstoti dažus.

  • Lūpų pieštukai, pirmiausia padeda pakoreguoti lūpų dydį. Taigi, nereikia jokių injekcijų, kad Jūsų lūpos būtų kur kas putlesnės bei gražesnės.
  • Taip pat tai yra puiki pagalba tokiu atveju, kai reikia išlyginti bet kokią lūpų asimetriją. Esame tikri, kad tuomet rezultatas bus labiau džiuginantis, kadangi lūpos atrodys harmoningai, tobulai.
  • Taip pat tai puiki lūpų dažų alternatyva. Visą dieną galėsite džiaugtis nuostabios spalvos lūpomis, kadangi jos bus ryškios. Pieštuko pigmentas dažnai laikosi kur kas ilgiau nei dažų, o tai yra labai patogu bei praktiška.

Mūsų prekybos vietoje siūlomi lūpų pieštukai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tokį variantą, kuris Jums labiausiai patinka. Svarbiausia, kad atitiktų Jūsų poreikius, o dažnai geriausia yra turėti bent jau kelis pieštukus, kurie gali būti keičiami pagal tos dienos lūkesčius bei norą pasidažyti.

Lūpų pieštuko pasirinkimas

Kuo daugiau variantų palyginsite - tuo didesnė tikimybė, kad bus rastas labiausiai Jums tinkamas lūpų pieštukas. Ypač mėgstamas skaidrus lūpų pieštukas, kuris sukuria tarsi nematomą kontūrą aplink lūpas, taip padeda joms būtų taisyklingos linijos, tačiau tuo pačiu yra nematomas, tad niekas nežinos, kad tokios korekcijos buvo atliktos. Jeigu norisi spalvos - tokiu atveju būtinai turite įvertinti - kokio atspalvio kosmetikos priemonė Jums labiausiai tinkama. Nuo ryškių, kurie dažniausiai derinami ir prie labai ryškių lūpų dažų, iki blankesnių, kurie galimai ne tokie traukiantys akis, tačiau lygiai taip pat galintis padėti išbaigti harmoningą lūpų puoselėjimo rezultatą.

Taip pat mėgstami tokie pieštukai, kurie yra atsparūs vandeniui. Žinoma, maudytis su padažytomis lūpomis nėra patogu, tačiau gerai tai, kad lyjant lietui galite drąsiai eiti gatve ir būti ramiu, kad Jūsų šypsena  visada bus plati ir graži.

Lūpų pieštukai internetu pigiau

Jeigu ieškote geros kokybės pieštuko, tačiau nenorite permokėti - esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų siūloma produkcija yra ne tik labai įvairi, tačiau ir pačiomis geriausiomis kainomis. Sutaupyti yra gana paprasta, kadangi taip pat aktyviai skelbiame akcijas ir nuolaidas.