0
0 Krepšelis (Tuščias)

Modeliavimo pasta ir molis plaukams

Modeliavimo pasta ir molis plaukams yra plaukų priemonės, naudojamos plaukams formuoti ir kurti įvairias šukuosenas. Jos suteikia plaukams tekstūrą, fiksaciją ir kontroliuoja jų formą. Modeliavimo pasta dažniausiai turi lankstumo suteikiančią formulę, kuri leidžia plaukus lengvai formuoti ir pertvarkyti, taip sukurdama norimą stilių. Molis, kita vertus, yra gana stipri ir dažnai naudojama norint sukurti šukuosenas su išraiškingais ir matiniais efektais. Abi šios priemonės suteikia plaukams ilgalaikę fiksaciją ir leidžia eksperimentuoti su įvairiais stiliais ir tekstūromis.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Modeliavimo pasta ir molis plaukams 

Norite, kad Jūsų plaukai kasdien atrodytų puikiai ir nereikėtų lankytis pas profesionalus, kurių paslaugų kainos yra prieinamos ne kiekvienam? Tokiu atveju namuose privalote įsigyti priemones, kurios naudojamos labai paprastai, kurių efektas yra puikus, svarbiausia, tokias, kurios ne tik padės išmodeliuoti plaukus, tačiau ir juos maitins. Tokia yra modeliavimo pasta ir molis plaukams, kurio savybės atimančios žadą.

Tinkamų priemonių pasirinkimas

Tiek modeliavimo pasta, tiek molis plaukams yra labai įvairūs, tad renkantis turite kuo daugiau dėmesio skirti gaminio poveikiui. Abi šios priemonės ne tik padeda suformuoti norimą šukuoseną, tačiau ir maitina plauką. Plaukų modeliavimo pasta dažniausiai papildomai drėkina. Ne tik plaukus, bet ir galvos odą, tad galiausiai svogūnėliai yra aktyvesni ir pats plaukas auga greičiau. O plaukų formavimo molis greta šukuosenos kūrimo taip pat gali padėti tinkamai išvalyti plaukų odą, išnaikinti pleiskanas bei prisidėti prie naujų plaukelių augimo.

Modeliavimo pasta ir molis plaukams internetu

Jeigu Jums reikalingas modeliavimo pasta ir molis plaukams, esate ten, kur ir reikia, kadangi mūsų pasiūla rinkoje yra labai plati, tad esame tikri, kad gebėsime patenkinti labai skirtingų žmonių poreikius. Ir tų, kurių plaukai sausi, ir tokių, kurie dažniausiai skundžiasi riebiais plaukais. Svarbiausia yra rasti Jums tinkamą priemonę ir  ją naudoti pagal nurodytas instrukcijas.