0
0 Krepšelis (Tuščias)

Blakstienų tušai

Blakstienų tušai yra kosmetikos priemonės, kurios naudojamos, kad vizualiai padidintų blakstienų storį, ilgį ir tamsumą, suteiktų jiems išraiškingumo ir paryškintų akis. Šios priemonės dažnai būna skystos arba kremo formos ir būna įvairių spalvų, tačiau juodos spalvos tušai yra labai populiari ir dažniausiai naudojami. Teisingai naudojant, blakstienų tušai gali padaryti didelę įtaką jūsų išvaizdai ir padaryti jūsų akis ryškesnėmis bei gražesnėmis.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Blakstienų tušai 

Sakoma, kad akys yra žmogaus veidrodis. Kai jos yra gyvos, kai jos kalba garsiau nei lūpos, kai jos yra ryškios - tuo pačiu jos traukia akis ir padeda kasdien atrodyti įspūdingai net ir nedėvint jokių unikalių drabužių. Siekiant išraiškingo žvilgsnio - kasdienai labiausiai rekomenduojama kosmetikos priemonės yra blakstienų tušas. Nereikia nei šešėlių, nei pieštuko, kadangi vien tik tušo pagalba galima sukurti išties patrauklų vaizdą, kuris leis Jums gatve žengti tarsi podiumu.

Blakstienų tušo pasirinkimas

Renkantis blakstienų tušą siūlome įvertinti tai, kad šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati, tad kiekviena gali rasti tokį, kuris geriausiai tinka ne tik jos blakstienoms, tačiau ir jai pačiai visomis kitomis prasmėmis.

  • Labai mėgstami blakstienas ilginantys tušai. Jie tikrai tinka ne tik švenčių metu, kai išraiškingas žingsnis dažniausiai yra prioritetas, tačiau ir kasdienai, kai norisi atrodyti įspūdingai. Tokie tušai dažniausiai ne tik ilgina blakstienas, tačiau ir vizualiai joms suteikia daugiau apimties.
  • Ypač vertinami blakstienų tušai jautrioms akims. Tai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai Jūsų akys yra gana jautrios ir daugelis tušų Jums labiausiai netinka. Šiouse dažniausiai yra dedama mažiau komponentų, kurie gali galimai dirginti akis, tad mažėja ir jautrumo rizika.
  • Rinkitės ir pagal spalvas. Juoda yra klasika, tačiau mėgstamas net ir mėlynas blakstienų tušas, rudas, net raudonas. Norėdami patenkinti labai skirtingų moterų bei vyrų poreikius - siūlome ir daug skirtingų spalvų tušų, kurie leis Jums kurti tokį žvilgsnį, koks atrodo patraukliausias.
  • Ekologiški tušai - ne tokie patvarūs, ne taip ilgai laikosi, tačiau džiugina savo sudėtimi. Vėlgi, alabi geras pasirinkimas tokiu atveju, kai Jūsų akys yra labai jautrios. Tačiau apskritai daugeliui žmonių patinka ekologiški kosmetikos gaminiai, kadangi jie padeda priartėti link gamtos.
  • Galimi ir riečiantys akių tušai. Tai yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad Jūsų blakstienos būtų tarsi riestos. Žinoma, geriausia, kai kartu derinami ir specialūs riestuvai, tačiau jau pats tušas iš savęs, šiuo atveju, yra funkcionalus ir apsimoka.

Jeigu yra galimybė, pagal poreikius, visada labiausiai apsimoka turėti bent jau kelis tušus. Tuomet ir Jūsų žvilgsnio “kūrimas” kasdien gali būti menas, kuris leis išgauti tokį rezultatą, koks Jums labiausiai patinka.

Blakstienų tušai pigiau

Mūsų prekybos vietoje yra siūlomi ne tik labai įvairūs blakstienų tušai, kurie padės jums kasdien atrodyti taip, kaip norisi, tačiau taip pat ir akcijos bei nuolaidos, kurios suteikia galimybę įsigyti tai, kas Jums labiausiai tinka, kur kas pigiau. Būtinai peržiūrėkite mūsų išparduodamas prekes, kurios lygiai tokios pačios geros kokybės, tačiau kainuoja pigiau. Pasinaudokite galimybe kasdien atrodyti puikiai, tačiau per daug į tai neinvestuoti. Juk ir namuose galima kasdien sau sukurti tokį makiažą, kuris atrodys profesionaliai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Blakstienų tušų kainos yra labai įvairios. Nuo kelių eurų iki keliasdešimt. Žinoma, kad viskas priklauso nuo to - kurio gamintojo akių tušai bus pasirenkami.

Atsakyti sunku, kadangi kokybė - labai įvairi. Pas mus galite įsigyti tik žinomų gamintojų akių tušus, kurie leis Jums kasdien atrodyti nuostabiai. Tai yra: Captain Fawcett, Nailmatic KIDS, Nanogen, NERA, The Bluebeards Revenge ir daugelis kitų gamintojų.

Prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas, nebent prekės aprašyme nurodyti kitokie pristatymo terminai ar sąlygos.