0
0 Krepšelis (Tuščias)

Bronzinė pudra

Bronzinė pudra arba kitaip vadinamais bronzantais yra kosmetikos produktai, naudojami makiažui, siekiant suteikti veidui ar kitoms kūno vietoms natūralų, šiltą atspalvį, panašų į įdegusios veido odos. Šios priemonės dažniausiai būna švelniai bronzos arba šiltos rudos spalvos ir gali būti matinės arba šiek tiek perlamutrinės, suteikiančios švytėjimo efektą. Bronzantai naudojami kontūruoti veidą, pabrėžti skruostų kaulus, nosies tiltelį ir kitaip sukurti trimačio veido įspūdį.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Bronzinė pudra 

Jeigu veidas atrodo pavargęs ir gal net kiek papilkėjęs - tokiu atveju nereikia susitaikyti su tuo ir galbūt visiems aiškinti, kad nesergate, tačiau esate pavargęs. Kur kas paprasčiau laikinai, kol veido oda vėl taps guvi, išbandyti kosmetikos priemones, kurios padeda atgaivinti vizualinę odos būklę. tam puikiai tinka bronzinė pudra, kuri dar kitaip gali būti vadinama Egipto žeme.

Svarbiausia yra tinkamas naudojimas

Bronzinė pudra yra puikus pasirinkimas kiekvienai. Gana dažnai tenka girdėti, kad ji geriausiai tinka tik toms, kurios yra labai tamsaus gymio, įdegusios. Tai nėra tiesa. Tai yra geras pasirinkimas kiekvienai, tik reikia rasti tinkamo atspalvio pudrą, taip pat ir normuoti jos kiekį. Tepimo metu - reikia gero šepetuko. Labiausiai tinka platūs, masyvūs, kurie padeda tolygiai užtepti pudrą ant viso veido ir tuo pačiu išvengti nelygumų, kurie gali sugadinti bendrą vaizdą. Jeigu norite, kad bronzinė pudra tikrai atrodytų gražiai ant Jūsų veido - svarbiausia taisyklė yra saikas. Jos negali būti per daug, ji negali būti per daug tamsi.  Gali būti tepama ant veido, kuris jau yra patobulintas su krempudra arba gali būti paprasčiausiai tepamas ant ką tik kremu sudrėkinto veido. Rasite Jums tinkamą variantą.

Tinka kasdienai

Bronzinė pudra yra pagaminta iš mineralinių medžiagų, kurios padeda ne tik suteikti odai norimą atspalvį, tačiau taip pat ir pamaitinti ją. Dėl to dėmesio verti tokie gaminiai, kuriuose yra daug įvairiausių, natūralių komponentų. Mineralai maitina odą, suteikia jai daugiau drėgnumo, tam tikra prasme - ją puošia. Įsigykite pudrą pas mus. Siūlome skirtingus atspalvius, kad kiekviena rastų variantą, kuris jai labiausiai tinka. Taip pat skatiname sekti mūsų skelbiamas akcijas. Tuomet bronzinė pudra kainuos pigiau, tačiau bus puikios kokybės.