0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kaukės nuo spuogų

Veido kaukės nuo spuogų yra specialiai sukurta priemonė, skirta kovoti su spuogais ir sumažinti odos nešvarumus bei uždegimus. Jos dažnai yra praturtintos veikliosiomis medžiagomis, kurios padeda valyti, gydyti ir raminami odą bei sumažinti spuogų atsiradimą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Veido kaukės nuo spuogų 

Kankina spuogai? Su jais gyventi tikrai nėra būtina. Nors efektyviausiai su spuogais kovoja pakoreguota mityba, dieta, tačiau taip pat siūlome išbandyti ir kaukes, kurios gali padaryti ne ką mažiau teigiamos įtakos. Veido kaukės nuo spuogų yra pripildytos įvairiausių vitaminų, medžiagų, kurios padeda išvengti naujų spuogelių susidarymo, taip pat ir gydo tuos, kurie tuo metu jau yra.

Veido kaukės nuo spuogų pagal odos tipą

Renkantis veido kaukes nuo spuogų siūlome kuo daugiau dėmesio skirti sudėčiai. Geriausia rinktis kuo natūralesnes, kadangi dažniausiai jų poveikis yra ilgalaikis. Taip pat dažnai veido kaukės nuo spuogų turi ir kitų papildomų naudų. Tai yra maitinimas, drėkinimas, kuris yra būtinas kiekvienam odos tipui. Mitas, kad labai riebiai odai daugiau drėkinimo nereikia, kadangi ji ir taip atrodo „šlapia“. Reikia, jis yra būtinas, kadangi drėkinimas gali padėti išlaikyti odą elastingą bei gražią nepriklausomai nuo to, kokio tipo ji yra. Susitvarkyti su spuogeliais šiuo metu tikrai gana paprasta ir pradėti ritualus reikia nuo tinkamiausių kaukių pasirinkimo.