0
0 Krepšelis (Tuščias)

Gelis nagams

Gelis nagams yra specialus produktas, kuris naudojamas nagų stiprinimui, ilgalaikiam dažymui arba nagų priauginimui. Tai storas, lipnus ir nuoseklus gelio produktas, kuris dedamas ant nagų paviršiaus ir kietinamas naudojant UV/LED šviesą. Geliai nagams suteikia ilgalaikį, blizgantį ir tvirtą nagų padengimą, kuris gali laikytis net kelias savaites.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Gelis nagams

Geliniai lakai ir nagai yra tokie mėgstami, kad vis dažniau moterys perka priemones ir pačios namuose lakuojasi nagus šiuo būdu. Tiesiog pačių priemonių kaina nėra didelė, o dažnai piešinukai ant nagų įtraukia, norisi išbandyti kuo daugiau įvairiausių lakų kaskart, kas porą savaičių, tarsi kurti šedevrus, kurie puoš Jūsų nagus. Tiesa, kad geliniai nagai tikrai sėkmingai “atlaikytų” minėtas porą savaičių ir ilgiau, būtinas geras gelis, kuris tampa tarsi statybine priemone, kuri garantuoja gerą sukibimą.

Gelio privalumai ir galimybės

Gelis nagams suteikia galimybę ne tik sutvirtinti nagą, tačiau ir jį priauginti, išgauti tokią formą, kokia labiausiai tinkama pagal rankas arba kurios labiausiai nori konkreti moteris. Bet kuriuo atveju, anksčiau buvo naudojamas tik akrilas, o šiuo metu galimas ir gelis. Statybinis gelis nagams dažniausiai labiau giriamas bei vertinamas dėl to, kad jis yra gana blizgus, tad net ir uždėtas visiškai natūraliai atitinka natūralius nagus. Kadangi ne visos nori gelinius nagus dengti labai ryškių laku, tai yra geras pasirinkimas, pavyzdžiui, kai norisi prancūziško manikiūro. Taip pat svarbus privalumas, kad gelis būti labai įvairaus klampumo, tad tai suteikia galimybę išgauti labai skirtingo ilgio bei formų nagus. Žinoma, kad tinkamam gelio valdymui reikia tikrai gero specialisto, kuris su tokia priemone dirba nuolatos tad per praktikas ir išmoksta daug šaunių dalykų. Pats gelis iš savęs suteikia įvairias nago kūrimo galimybes, tad belieka išmokti jas išgauti. Kietasis gelis nagams yra gana paprastai įvaldomas. Tai reiškia, kad nereikia nuolat dirbti su nagais, kad būtų galima išmokti naudoti gelį. Jį dažnai renkasi ir namuose, pačios sau nagus tvarkančios moterys. Dažniausiai jau po kelių kartų pavyksta sėkmingai išnaudoti gelio galimybes.

Gelis nagams ir UV arba LED lempa

Vis dėlto neužtenka tik įsigyti gelio, kad būtų galima džiaugtis norima nago forma. Kad jis stingtų, būtina UV arba LED kompleksinė UV/LED nagų lempa, kuri ne tik džiovina gelinius lakus, tačiau taip pat ir gelius. Dažniausiai uždėjus gelį reikia lempoje palaikyti iki minutės, tačiau kiekvienu atveju situacija yra unikali, tad dažniausiai gelio džiovinimo metu yra juntama, kiek dar laiko reikia, kad gelis tikrai gerai sustingtų ir būtų galima suformuoti nagų formą, o galiausiai ir lakuoti nagus.

Gelio pasirinkimo gairės

Mūsų prekybos vietoje siūlomas statybinis gelis nagams yra labai įvairus, tad siūlome susipažinti su asortimentu ir rasti tą, kuris atrodo geriausiai patenkins Jūsų poreikius.  Pas mus yra siūlomi gelio pagrindai, taip pat ir biogeliai, galiausiai, baigiamieji geliai. Visi jie kinta savo sudėtimi bei išgaunamo rezultato kokybe.  Taip pat įvertinkite, kokia yra naudojamo gelio spalva bei koks šepetėlis turi būti naudojamas gelio dengimo metu. Galiausiai, žiūrėkite į tūrį. Didesnis gelio buteliukas dažniausiai kainuoja pigiau nei perkant du tokio paties mažesnius. Įvertinkite, kaip dažnai gelis bus naudojamas, ar jis nespės sugesti iki kol pabaigsite. Savo parduodamiems geliams siūlome nuolaidas. Sekite jas ir įsigykite tai, ko Jums reikia, pigiau.