0
0 Krepšelis (Tuščias)
Kategorija
Kaina
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 71 prekės

Rikiavimas
 • Šis prekinis ženklas sukurtas Lietuvoje, atsižvelgiant į vartotojų poreikius ir norus. Čia galima rasti viską, kas susiję su plaukų priežiūra. Jų tikslas suteikti žmonėms kokybiškas, natūralias ir veiksmingas priemones, kurios padėtų lengvai ir paprastai pasirūpinti savo plaukais.

  Noah plaukų priežiūros priemonės moterims

  Tai prekinis ženklas, kuris didelį dėmesį skiria moterų plaukams. Jų siūlomos plaukų priežiūros priemonės gaminamos iš natūralių ingredientų, nes siekia užtikrinti aukščiausią gaminio kokybę. Noah asortimente galima rasti ne tik šampūnus ir balzamus ar kaukes plaukams, bet ir įvairius plaukų dažus, kurie ne tik paslepia žilus plaukus, bet ir efektyviai pagyvina plaukų spalvą. 

  Noah šampūnai ir plaukų dažai

  Šie gamintojai turi didelį šampūnų pasirinkimą visų tipų plaukams. Šampūnai tinka tiek besiriebaluojantiems, pleiskanotiems, tiek sausiems, pažeistiems plaukams. Yra ir šampūnų dažytiems plaukams, kurie neleidžia greitai nublukti plaukų spalvai. 

  Noah prekinio ženklo paslaptis, jog visas plaukų priežiūros priemonesgamina su meile, todėl galite būti tikri, jog šie šampūnai veiksmingi ir gali padėti net labiausiai pažeistiems plaukams. 

  Šio gamintojo plaukų dažai yra ypač mėgstami tų, kurios nori greitai ir efektyviai pagyvinti plaukų spalvą. Jie ne tik tobulai paslepia žilus plaukus, bet ir nepažeidžia plaukų, nes yra gaminami be ingredientų, kurie paprastai pažeidžia plaukus, juos išdžiovina, o plaukai tampa šiurkštūs ir nepaklusnūs. 

  Tačiau su šiais Noah plaukų dažais galėsite nesijaudinti dėl sausų, pažeistų plaukų. Jie puikiai išsaugo drėgmę, pamaitina plaukus ir suteikia jiems neįtikėtino žvilgesio.