0
0 Krepšelis (Tuščias)

Hibridiniai nagų lakai

Hibridiniai nagų lakai yra specialūs produktai, kurie kombinuoja nagų lako ir gelio savybes. Tai reiškia, kad jie turi ilgalaikį, blizgantį ir atsparų nagų padengimą, tačiau juos galima pašalinti naudojant nagų lakų valiklį, be specialaus šalinimo proceso su UV/LED šviesa.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Hibridiniai nagų lakai

Hibridiniai nagų lakai labai dažnai yra vadinami naujos kartos lakais. Nors rinkoje yra gana neseniai, tačiau jau turi savo pirkėją. Vis labiau mėgstami, vis aktyviau perkami ir vis labiau džiugina ne tik profesionalias meistres, tačiau ir tas moteris, kurios lakuojasi nagus pačios namuose. Tai yra lakas, kuris turi tiek paprasto, tiek gelinio lako savybių, tad džiugina ne tik dar geresniu laikymusi, tačiau taip pat ir sodriomis, nuostabiomis spalvomis.

Hibridinis nagų lakas - pagal kiekvienos poreikius

Nors šis lakas turi tiek paprasto, tiek hibridinio lako savybes, jis neturi būti džiovinamas UV arba LED lempoje. Ypač daugeliui moterų patinka, kad jo nereikia tirpinti specialiu tirpikliu, tai yra, nuvalyti laką galima paprastu nagų lako valikliu, tad taip nago plokštelė yra pažeidžiama minimaliai. Šis lakas geriausiai perteiks visas savo savybes tik tuomet, kai bus derinamas su kitu, specialiai tam skirtu laku, kuris yra dengiamas ant nulakuoto nago. Specialus viršutinis sluoksnis padeda nagui kur kas greičiau išdžiūti, ir laikytis kur kas ilgiau nei įprasti nagų lakai. Šis lakas tarsi paprastas, tačiau turi gelinio lako efektą. Esame tikri, kad jau ilgai laukėte tokios opcijos rinkoje, tad pagaliau ji pasirodė ir įsigyti norimą spalvą galite pas mus.

Tinkamas nago paruošimas

Kadangi hibridinis nagų lakas vis dažniau yra perkamas sau (ypač dėl to, kad gelinio lakavimo kainos labai išaugo), natūralu, kad moterims reikia detaliau domėtis jo naudojimo instrukcija. Viskas vardan to, kad būtų pasiekiamas ne tik ilgalaikis, tačiau ir tikrai skoningas efektas. Svarbu, kad prieš lakuojant nago plokštelė būtų tinkamai nuvalyta, pašalinti riebaliukai, kurie gali trukdyti lakui gerai sulipti su nago plokštele. Žinoma, taip pat reikia pašalinti nagų odeles, būtina su dilde pirmiausia išgauti norimą nago formą, o tik paskui jį lakuoti. Paruošus nagą galima lakuoti, o galiausiai reikia dengti mūsų minėtu kitu, specialiu laku, kuris sutvirtina spalvotą laką ir taip jam padeda ilgiau išsilaikyti, žinoma, taip pat ir sulyginti nagą, vizualiai jį padaryti gražesnį.

Lakavimo metu specialistai dažniausiai siūlo daryti bent jau 1-2 minučių pertraukas tarp sluoksnių. Tai leis dažui tolygiai paskirstyti ir tikrai gerai sustingti. Nors palaukti šiek tiek reikia, tačiau tokio lako džiūvimas yra kur kas greitesnis nei gelinio lako. Galiausiai hibridiniai nagų lakai tampa tarsi nuosavo SPA priemonė, ritualu, kuris leis atsipalaiduoti po dienos darbų.

Hibridiniai nagų lakai internetu

Mūsų prekybos vietoje siūlomi hibridiniai nagų lakai yra labai įvairūs. Asortimentas aktyviai plečiamas, tad tikrai rasite tokius, kurie Jums labiausiai patinka. Žinoma, džiugina spalvų paletė, taip pat galite rasti lakus, kurie yra su blizgučiais, tokius, kurie yra matiniai arba tiesiog blizgūs. Sutaupyti galite pirkdami lakus per akcijas, kurias mes siūlome reguliariai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Teisingai naudojant ir pašalinant hibridinį nagų laką, jis neturėtų pažeisti nagų. Tačiau svarbu laikytis naudojimo instrukcijų, kad užtikrintumėte saugų ir tinkamą naudojimą. Taip pat nerekomenduojama nuolat naudoti hibridinio lako be pertraukos, kad suteiktumėte nagams laiko atsigauti.