0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai šviesintiems plaukams

Šampūnai šviesintiems plaukams yra specialiai sukurta priežiūros priemonė, skirta plaukams, kurie buvo arba yra šviesinami, balinami arba dažomi šviesiomis spalvomis. Šie šampūnai turi specifines formulės savybes, kurios padeda palaikyti, išryškinti ir pailginti šviesesnių plaukų spalvų intensyvumą.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 13 prekės

Rikiavimas

Šampūnai šviesintiems plaukams

Norint turėti gražią plaukų spalvą reikia juos puoselėti. Pirmiausia reikia rasti geros kokybės dažus, kurie tolygiai padengia plauką. O paskui išbandyti priemones, kurios derinamos prie Jūsų plauko tipo. 

Šampūnai šviesintiems plaukams – nauda visokeriopa

Jeigu Jūsų plaukai yra šviesinti, tuomet jiems reikia ir specialių šampūnų, kitų priemonių, kurios maksimaliai pamaitina plauką ir tuo pačiu padeda išsaugoti jo spalvą. Šampūnai šviesintiems plaukams dažniausiai yra su ramunėlių ekstraktu, kitais komponentais, kurie ne tik paryškina spalvą, tačiau ir drėkina plaukus. Būtent šviesinti plaukai dažniausiai yra labai sausi, linkę lūžinėti. Gerai, kai šampūnai bei kaukės geba juos tinkamai sudrėkinti ir tuo pačiu išsaugoti plauko lankstumą. Žinoma, būtina kuo detaliau domėtis tam tikro šampūno poveikiu. Kai kurie tikrai geba tik paryškinti spalvą, kai tuo tarpu kiti greta to geba ir suteikti plaukui daugiau gyvybingumo, net skatinti jo augimą, kadangi dažnai tokiuose šampūnuose yra daugelis komponentų, maitinančių ne tik plaukus, tačiau taip pat ir jų šaknis.

Geriausia kokybė – tik pas mus

Mūsų prekybos vietoje siūlomi šampūnai šviesintiems plaukams atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Siūlome gaminius kirpykloms, profesionaliems stilistams, kuriems svarbu išbandyti kokybę. Bendradarbiaudami tik su geriausiais gamintojais siekiame pagerinti Jūsų kasdienybę. Taigi siūlome daug ir labai įvairių šampūnų, kurie tinka blondinams ir tikimės, kad tai padės rasti tinkamiausią plaukų priežiūros priemonę.