0
0 Krepšelis (Tuščias)

Dažančios plaukų kaukės

Dažanti plaukų kaukė yra dažnas moterų pasirinkimas. Tinka toms, kurios nori, kad jų plaukų spalva būtų sodresnė, natūralesnė, tačiau nenori naudoti dažų, kurie dažniausiai sausina plaukus. Siūlomos dažančios kaukės, kurios tinkamos bet kokios spalvos plaukučiams nuo tamsių iki šviesių.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Dažančios plaukų kaukės

Gražūs plaukai, pirmiausia, yra sveiki plaukai. O kai jie tokie yra, taip pat svarbu, kad spalvų ryškumas irgi būtų sodrus. Tam geriausiai tinka ne tik plaukų dažai, tačiau ir dažančios plaukų kaukės, kurios dažniausiai padeda labai saikingai ir tuo pačiu natūraliai paryškinti plauką.

Tinkamos kaukės pasirinkimas

Kadangi dažančios plaukų kaukės sulaukia tikrai gana daug dėmesio ir yra labai mėgstamos, mes savo prekybos vietoje stengiamės pateikti kuo didesnę pasiūlą, kad kiekvienas ir kiekviena rastų tą variantą, kuris geriausiai tinka jų atveju.

Kaip pasirinkti tinkamas kaukes?

  1. Pirmiausia reikia žiūrėti, kokios spalvos yra siūlomos. Dažniausiai dažančios plaukų kaukės labiausiai tinka toms, kurios turi tamsesnius, ypač rudus plaukus.
  2. Taip pat galimos ir tonuojančios plaukų kaukės. Jos jau labiau tinka blondinėms.
  3. Galima rasti kaukes, kurių sudėtis yra labai natūrali. Tuomet jos ne tik dažo, tačiau ir pamaitina plauką.
  4. Plaukų kaukės skiriasi ir dėl savo poveikio. Dažnai greta dažymo jos turi ir daugiau savybių. Gali drėkinti, maitinti ir t.t.

Įsigykite plaukų puoselėjimo priemones pas mus

Dažančios plaukų kaukės  bei kitokios, kurios gali padėti atgaivinti plaukus bei padėti jiems būti kur kas gražesniais, gali būti perkamos pas mus. Mums svarbu, kad visi rastų tai, ko jiems reikia, tad aktyviai pildome savo katalogą. Taip suteikiame galimybę kiekvienam rasti labiausiai tinkamas kaukes prieinamomis kainomis. Esate verti nuostabių plaukų ir tikrai galime bandyti juos puoselėti kartu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažančios plaukų kaukės yra specialios formulės, kurios suteikia plaukams spalvą arba atnaujina esamą plaukų spalvą. Jos veikia taikant pigmentą ant plaukų paviršiaus, kuris prisijungia prie plaukų ir suteikia jiems norimą atspalvį. Dauguma dažančių kaukių yra laikinos ir su laiku išplaunamos.

Dažančios plaukų kaukės dažniausiai yra mažiau žalingos plaukams nei tradiciniai plaukų dažai, nes jos neperdirba plaukų struktūros. Tačiau tam tikri dažančių kaukių ingredientai arba jų kiekis gali padaryti plaukus šiek tiek sausesnius arba jautresnius. Svarbu naudoti šias kaukes atsargiai, su saiku ir laikytis gamintojo nurodymų, kad sumažintumėte galimą plaukų pažeidimą.

Trukmė, kuriai dažantis poveikis išlieka po dažančios plaukų kaukės naudojimo, priklauso nuo kiekvieno produkto ir individualių plaukų savybių. Dauguma laikinų dažančių kaukių išplaunamos iš plaukų po kelių plovimų. Jų poveikis gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Po to plaukai grįš į savo pradinę spalvą.

Dažančios plaukų kaukės gali būti naudojamos daugumai plaukų tipų. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad rezultatai gali skirtis priklausomai nuo pradinės plaukų spalvos, struktūros ir būklės. Šviesiems arba balintiems plaukams dažantis poveikis gali būti ryškesnis nei tamsiems plaukams. Taip pat svarbu atsižvelgti į individualius plaukų poreikius ir pageidavimus, prieš naudojant bet kokį dažantį produktą.