0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnai riebiems plaukams

Šampūnai riebiems plaukams yra specialiai sukurta priežiūros priemonė, skirta mažinti plaukų riebumą ir reguliuoti riebalų gamybą ant galvos odos. Šie šampūnai turėtų turėti formulę, kuri švelniai valo plaukus, šalina perteklinį riebalų sluoksnį ir nekenkia galvos odai bei plaukams.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 6 prekės

Rikiavimas

Šampūnai riebiems plaukams 

Renkantis šampūną labai svarbu naudoti tokį, kuris geriausiai tinka Jūsų plaukams bei galvos odai. Tik tokiu atveju plaukai atrodys gražiai, o ir augs puikiai, bus galima išvengti slinkimo. Jeigu esate riebios galvos odos savininkė, tokiu atveju Jums būtini šampūnai riebiems plaukams. Juose derinami tam tikri komponentai, kurie padeda ne tik sausinti plaukus, taigi, leidžia jiems ilgiau išlikti ne tokiems riebiems, tačiau ir papildomai pamaitina juos, drėkina.

Kaip pasirinkti šampūną?

Šampūnai riebiems plaukams detaliau gali būti klasifikuojami pagal tai, kokį poveikį jie suteikia, kokia sudėtis, kaina bei kitos smulkmenos. Paieškos bus kur kas greitesnės įtraukus kelis paieškos aspektus, kuriuos aptarsime žemiau.

  • Šampūnas riebiems plaukams pirmiausia kinta savo sudėtimi. Visada prioritetą siūlome skirti tokiems gaminiams, kuriuose sudėtis yra kuo natūralesnė. Šiuo metu labai mėgstami ekologiški šampūnai. Tiesa, dėl natūralių komponentų dažniausiai norimas efektas su jais yra pasiekiamas ne taip greitai. Reikia skirti daugiau laiko. Tačiau galiausiai rezultatas  – pats geriausias.
  • Šampūnas riebiems plaukams taip pat gali turėti ir daugiau savybių, kurios teigiamai veikia plaukus bei galvos  odą. Jis gali maitinti plaukus, gali sumažinti plaukų slinkimą, gali drėkinti. Mitas, kad riebiems plaukams nereikia papildomo drėkinimo. Jis yra būtinas visiems.
  • Domėkitės kitų žmonių patirtimi ir raskite tokius gaminius, kurie Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra vertinti ne tik savo plaukus, jų būklę, tačiau taip pat ir galvos odos situaciją.
  • Galiausiai, rinktis galite ir pagal kainas. Mūsų prekybos vietoje siūlomi tokie šampūnai kainuoja pigiau, teikiame konkurencingomis kainomis. Taip pat skelbiame akcijas, kurios leis sutaupyti bei įsigyti tai, kas geriausiai atitinka Jūsų plaukų būklę.

Riebūs plaukai – problema

Jeigu Jūsų plaukai yra labai riebūs, tokiu atveju kova su jais yra būtina. Daugelis galvoja, kad riebūs plaukai yra tokia jų fazė, kurią reikia išlaukti, išgyventi. Tikrai ne. Specialiomis priemonėmis galima sumažinti plaukų riebalavimosi dažnumą ir taip išvengti kasdieninio plaukų bei galvos odos plovimo, kuris tikrai labai vargina.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šampūną riebiems plaukams rekomenduojama naudoti maždaug 3-4 kartus per savaitę. Tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo individualių plaukų poreikių ir jų riebumo lygio. Kai kurie žmonės gali turėti didesnį plaukų riebumą ir prireikti dažnesnio plaukų plovimo, tuo tarpu kitiems gali pakakti ir rečiau plauti plaukus, kad išlaikytų švarą ir plaukų šviežumą. 

Taip, šampūnai riebiems plaukams gali būti naudojami kartu su kitomis plaukų priežiūros priemonėmis, tokiais kaip kondicionieriais ar plaukų aliejumi. Šampūnai skirti riebiems plaukams dažniausiai yra lengvi ir turėtų gerai išvalyti plaukus nuo perteklinio riebumo, tačiau kartu gali palikti plaukus truputį sausesnius. Todėl daugeliui žmonių naudinga naudoti kondicionierių ar plaukų aliejų, kurie padėtų atkurti plaukų drėgmę ir minkštumą.

Kai naudojate kondicionierių, rekomenduojama jį taikyti tik ant plaukų galų ir vidurio, vengiant šaknų srities, kad išvengtumėte jų persodrinimo. Plaukų aliejų galite naudoti kaip drėkinamąjį kaukę, paliekant jį ant plaukų kelias minutes arba ilgiau prieš plaukų plovimą. Tokie papildomi produktai gali padėti išlaikyti plaukus minkštus ir švytinčius, taip pat sumažinti galimo šampūno sukeltos sausumo ar blizgesio praradimo poveikį. Svarbu rinktis kondicionierius ir plaukų aliejus, kurie yra pritaikyti jūsų plaukų tipui, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.