0
0 Krepšelis (Tuščias)

Šampūnas su kofeinu

Jeigu Jus domina šampūnas su kofeinu – įsigyti galite pas mus. Siūlome gana daug įvairiausių produktų, kurie turi  ir geriausias, konkurencingas kainas, o jos leis įsigyti tai, ko reikia, pigiau. Taip pat sekite mūsų pasiūlymus, kuriems aktyviai skelbiame akcijas bei kitas nuolaidas.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Šampūnas su kofeinu

Pavargote nuo labai aktyviai slenkančių plaukų? Tokiu atveju siūlome išbandyti šampūnus, kurie gali padėti ne tik sulėtinti plaukų slinkimą, tačiau taip pat ir suaktyvinti jų augimą. Toks yra šampūnas su kofeinu, kuris plačiai žinomas kaip viena geriausių priemonių tiems, kurie dėl įvairiausių priežasčių skundžiasi dideliu plaukų slinkimu.

Kaip veikia šampūnas su kofeinu?

Tai yra šampūnas, kuriame esantys elementai aktyvina plaukų svogūnėlius, tad plaukai greičiau auga. aip pat padeda sumažinti ir plaukų slinkimą, kadangi tokiuose gaminiuose yra labai daug įvairiausių komponentų, kurie pamaitina plaukus, suteikia jiems daugiau gyvybingumo bei elastingumo. Dažniausiai greta šių svarbiausių funkcijų šampūnai taip pat ir pamaitina plaukus, padeda jiems atrodyti kur kas gražiau, blizgėti. Viskas priklauso nuo to, kokie elementai yra derinami šiuose produktuose.