0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido serumai su retinoliu

Kita opcija, kuri taip pat mėgstama ir serumai, kurių pagrindą sudaro retinolis. Tai yra vitaminas A, kuris būtinas sveikai bei gražiai odai. Sakoma, kad tai yra bene pati stipriausia medžiaga kovoje su raukšlėmis. Žinoma, geriausia tokius serumus taip pat derinti su kitomis priemonėmis, kadangi tuomet efektas bus ne tik greitesnis, tačiau taip pat ir didesnis. Tokius serumus dažniausiai siūloma naudoti kuo anksčiau, nelaukti, kol veidą pradės puošti raukšlės. Serumai su retinoliu yra puikus pasirinkimas nuo 25-erių metų amžiaus. Kartu su jais siūlome derinti ir itin intensyviai drėkinančius kremus, kurie padės greičiau pasiekti norimą efektą, tai yra – veiką bei gražią odą.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Veido serumai su retinoliu 

Odą reikia pamaitinti kasdien. Mitas, kad labiau rūpintis savo oda privalo tie, kurie kasdien naudoja dekoratyvinę kosmetiką. Poveikį daro tikrai ne tik ji, tačiau ir įvairios dulkės, juk kasdien oda sensta, ląsteles reikia atnaujinti, kadangi tik tokiu atveju bus galima sulėtinti bėgančio laiko ženklus ant Jūsų veido. Tam puikiai tinka veido serumai su retinoliu, kurie dažnai įvardijami kaip geriausia kovos su senėjimu priemonė.

Veido serumai su retinoliu – tobulas pasirinkimas Jūsų odai

Serumų yra labai daug ir labai įvairių, tad gali tekti išbandyti kelias priemones, kol galiausiai bus rastas toks, kuris tobulai atitinka Jūsų veido odą. Tačiau būtent veido serumai su retinoliu dažniausiai įvardijami kaip universalūs, kadangi jie tinka bet kokiai veido odai, ir tai, kuri yra labai sausa, ir tokiai, kurie yra riebi. Geriausia, kai tokie serumai yra naudojami kartu su įvairiomis kaukėmis, kitais kremais bei produktais, kurie ne tik drėkina, tačiau taip pat ir pamaitina odą.

Užsisakykite internetu 

Veido serumai su retinoliu gali greitai tapti kasdienine Jūsų rutina. Užsisakykite pas mus ir jau po kelių dienų galėsite pradėti save lipinti ritualais, kurie ne tik atpalaiduoja, tačiau ir padeda Jūsų odai atrodyti puikiai. Gaminiams taikome akcijas, kurios leis sutaupyti bei mėgautis nuostabia oda, kurios yra vertas kiekvienas ir kiekviena.