0
0 Krepšelis (Tuščias)

Lūpų dažai

Lūpų dažai (lūpdažiai) yra svarbi kosmetikos priemonė, kuri padeda paryškinti lūpas ir sukurti unikalų stilių. Pasirenkant lūpų dažus, svarbu atsižvelgti į spalvą ir kokybę. Yra įvairių spalvų ir tipų lūpų dažų, įskaitant matinius, blizgūs, ilgai išliekančius, drėkinančius ir kt. Lūpų dažai gali būti išsirenkami atsižvelgiant į kasdienines poreikį arba ypatingoms progoms. Kleo parduotuvėje galima rasti didelį lūpų dažų pasirinkimą už prieinamas kainas.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Lūpdažiai

Gražios lūpos yra tarsi vilioklės. Ne veltui moterys dažniausiai veide būtent labiausiai ir ryškina lūpas. Vien tik jų paryškinimas gali padėti sukurti unikalų stilių. Nereikia ne drabužių. Svarbiausia yra akcentas ir tai gali būti Jūsų lūpos. Ryškinimui puikiai tiks lūpų dažai, kurie yra tokios spalvos ir pasižymi tokiomis kitomis savybėmis, kurios Jums labiausiai tinka. Suprantame moterų poreikius visada džiaugtis ryškiomis, akis traukiančiomis lūpomis. Dėl to ir aktyviai plečiame savo katalogą, kad kiekvienos poreikiai būtų geriausiai patenkinami, o gal net ir pranokstami visomis prasmėmis.

Lūpų dažai yra pasirenkami pagal norimą spalvą

Nors lūpų dažus reikia rinktis pagal daugelį aspektų, tačiau dažniausiai spalva yra vienas esminių rodiklių, kuris gali padėti Jums greičiau nuspręsti - kurie dažai tinka labiausiai. Žemiau pateikiame rekomendacines gaires, kurių laikantis rasti tinkamus dažus bus galima kur kas greičiau.

 • Ryškiai raudonos spalvos lūpų dažai dažniausiai vadinami klasika, kuri niekada neišeina iš mados. Tokius dažus siūlome rinktis moterims, kurios nebijo būti dėmesio centre, kurios yra drąsios. Ši spalva yra laikoma universalia, tad tinka ir toms, kurios yra tamsių plaukų, ir toms, kurios yra šviesiaplaukės. Svarbiausia - pasitikėjimas savimi, kadangi tai svarbi ryškiai raudonų lūpų savininkės charakterio savybė.
 • Egzistuoja ir juodi lūpų dažai. Pasirenkami kur kas rečiau, dažniausiai tik fotosesijoms. Tinka toms, kurios yra ekscentriškos.
 • Tamsiai violetinė spalva dažniausiai siejama su prabanga. Lygiai taip pat kaip ir vyšninė. Dažniausiai tokie lūpų dažai tobuliausi toms, kurios mėgsta prabangą bei eleganciją. Vėlgi, tai gana drąsios spalvos, tad reikia įvertinti  - ar nebus kuklu jomis puoštis.
 • Rožiniai lūpų dažai iki šiol dažniausiai siejami su barbėmis. Tačiau tinkami tikrai kiekvienai, kadangi gana universalūs. Žinoma, tik reikia nuspręsti dėl konkretaus atspalvio, kadangi rožinės paletė yra labai plati bei įvairi.
 • Avietiniai dažai puikiai tinka toms, kurių oda yra šviesi.
 • Koraliniai arba smėliniai - universalūs. Tinka moterims, kurios nori atrodyti elegantiškai, tačiau ne per daug ryškiai. Sakoma, kad ši spalva yra geras pasirinkimas kasdienai.

Šiuo metu galimi lūpdažiai, kurie yra perkami rinkiniais. Tuomet dažniausiai kiekvienas buteliukas, pakuotė yra minimali, tačiau taip suteikiama galimybė išbandyti daugiau skirtingų spalvų ir rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Juk svarbu, kad lūpų dažai ne tik Jus puoštų, tačiau ir leistų pasitikėti savimi, taigi, negalima dažytis tais, kurie Jums netinka prie asmenybės arba su kuriais jaučiatės nejaukiai, galimai, per ryški.

Lūpų dažų tipai

Nors lūpų dažai dažniausiai yra pasirenkami pagal spalvą, tačiau yra dar kelios smulkmenos, kurios gali padėti rasti labiausiai tinkamas  lūpų puoselėjimo priemonės.

 • Žiūrėkite, lūpų dažai gali būti matiniai arba blizgūs. Matiniai dažniausiai atrodo kukliau, tad tokius siūloma rinktis kasdienai, kai nesinori per daug į save traukti žvilgsnius. Tuo tarpu blizgūs - kur kas išraiškesni, tad dažniausiai mėgstami vakarėlių metu.
 • Taip pat dažus galima ir verta rinktis pagal lūpų stotumą. kuo Jūsų lūpos yra plonesnės - tuo šviesesnių spalvų dažus geriausia rinktis.
 • Galimi tokie lūpų dažai, kurie ne tik padeda jums išbaigti dekoratyvumą, tačiau ir tokie, kurie papildomai pamaitina lūpas. Juose yra daug vitaminų, dažniausiai svarbiausias yra E, kuris maitina lūpas, suteikia joms daugiau drėgnumo, tad pastarosios atrodo puikiai visus metus. Ir žiemomis, kai labai šalta, ir vasaromis, kai labai kaitru.
 • Taip pat kinta ir pačių dažų išsilaikymo kokybė. Nuo tokių, kurie laikosi labai ilgą laiko tarpą, net ir dienos metu geriant gėrimus arba valgant galite būti rami, kad jūsų lūpos atrodys puikiai. Iki tokių, kurie laikosi kur kas trumpiau. Tai dažniausiai yra blizgantys dažai. Tai puikus pasirinkimas vakarėliui. Tik nepamirškite, kad reikia nuolat tikrinti, ar nereikia papildomai pasidažyti.
 • Galimi tokie lūpų dažai, kurie yra atsparūs drėgmei. Taigi, nereikia bijoti lietaus, kadangi jis nesugadins jūsų makiažo.

Gali tekti išbandyti kelis lūpų dažus, kol galiausiai bus rasti Jūsų atveju labiausiai tinkami. Tačiau ieškoti ir skirti dėmesio bei laiko smulkmenoms tikrai verta. Ypač dėl to, kad radus tobulus dažus - galėsite jais puoštis kasdien.

Lūpų dažai internetu

Mūsų siūlomi lūpdažiai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekviena ras tokius, kurie jai labiausiai tinka. Ne tik savo spalva, tačiau ir kitomis savybėmis, kurias pateikiame žemiau. Galiausiai, taip pat siūlome sekti akcijas, kurios leis tinkamus dažus įsigyti geriausiomis kainomis ir patikima kokybe. Visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie padės rasti Jūsų atveju labiausiai tinkamus dažus lūpoms. O siūlome tik pripažintų gamintojų, kurie yra vertinami dėl savo kokybės. Tai yra Vilana" , "Olaplex", "Vivi", "Nõberu", "Q+A", "Yonelle", "NERA", "Noah" bei kitų gamintojų dažai, kurie leis Jums kasdien atrodyti puikiai. Esate to verta.