0
0 Krepšelis (Tuščias)

Paketai

Siūlome labai daug ir labai įvairių paketų, kadangi suprantame, jog kiekviena moteris yra unikali ir jai reikia konkrečiai jos kūnui ir asmeniniams poreikiams labiausiai tinkamų paketų. Mes bendradarbiaujame tik su tais gamintojais, kurie yra vertinami bei pripažįstami, visa parduodama produkcija yra sertifikuota, tad galite būti ramus dėl kokybės, galiausiai, Jūsų odos santykio su šiais gaminiais.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Higieniniai paketai

Šiais laikais mėnesinės dažnai įvardijamos kaip visiškai natūrali organizmo būsena, tad nereikia tomis dienomis ieškoti pasiteisinimų arba atšaukti planus. Tam tikra prasme, toks požiūris yra visiškai natūralus, kadangi mėnesinės yra reguliarios (arba bent jau tokios turi būti), tad gyventi pagal “jų ritmą” tikrai nėra nei patogu, nei sveika. Paprasčiausiai laiminga moteris yra ta, kuri planuoja savo gyvenimą nepriklausomai nuo tų dalykų, kurių pakeisti negalima ir kurie tikrai gali būti minimaliai pastebimi. Tam pirmiausia reikalingi tinkami paketai, o juos galite įsigyti pas mus.

Kaip pasirinkti paketus?

Gali tekti skirti laiko, kol išbandžius įvairius paketus galiausiai rasite tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Tai yra normalu. Įvertinus tai, kad moteris serga mėnesinėmis didžiąją gyvenimo dalį, tenka išbandyti įvairią produkciją, tad taip ir atrandama jai labiausiai tinkama.

  • Renkantis paketus pirmiausia siūlome atsižvelgti į tai, kad labai kinta jų sugeriamumo lygis. Kiekviena moteris geriausiai žino, kiek labai ji kraujuoja, tad atitinkamai renkasi ir paketus. Galiausiai vienos turi galimybę juos keisti kas valandą, tad joms puikiai tinka ir mažesnio sugeriamumo paketai, kai tuo tarpu kitoms tenka su tuo pačiu paketu išbūti net kelias valandas, tad tokiais atvejais labai svarbu, kad būtų naudojami itin didelio sugeriamumo paketai.
  • Vieni higieniniai paketai dažniausiai pristatomi kaip labiausiai tinkami dienai, o kiti - nakčiai. Dažniausiai tie, kurie skirti nakčiai, ne tik kur kas storesni, labiau priglunda, tačiau yra kur kas didesnio sugeriamumo lygio. Paprasčiausiai nakties metu tikrai nereikia keltis keisti paketo, jis labai sėkmingai atlaikys ir intensyvaus kraujavimo dienas. Dienomis, žinoma, galimybės keisti paketus yra kur kas didesnės, tad dažniausiai siūlomi ir daug plonesni, kurie netrikdo kasdieninių darbų, sporto.
  • Tam tikrų paketų gamintojas gali būti žinomas daugiau arba mažiau. Sunku atsakyti, ar visada labiau reklamuojamas prekės vardas yra geresnis. Ieškoti tinkamiausių geriau ne pagal gamintoją, tačiau pagal gaminio technines charakteristikas. Kaip jau minėjome, tai gali būti eksperimentų vedinas kelias.

Intymi higiena tomis dienomis - kokia ji turi būti?

Tinkami higieniniai paketai gali padėti mėnesinių dienas padaryti kur kas lengvesnes. Jie yra neatsiejami nuo tinkamos higienos palaikymo, tad kad ir kokios yra “Jūsų dienos”, kaip intensyviai kraujuojate, kokį gyvenimą tenka gyventi ir panašiai, svarbiausia yra gero sugeriamumo paketai, kurie leis Jums negalvoti apie jokius nemalonius potyrius. Žinoma, greta paketų taip pat svarbu pasirūpinti ir kitais tų dienų higienos ritulais. Svarbu kuo dažniau praustis pagal galimybes. Tam puikiai tinka intymios higienos prausiklis. Taip pat, neturint galimybių kas kelias valandas nusiprausti, visada verta su savimi turėti drėgnas servetėles, kurios yra skirtos intymios higienos palaikymui. Žinoma, dėvėkite natūralios medžiagos kelnaites, geriausiai tinka medvilnė. Gyvenkite įprastai ir neleiskite, kad mėnesinės sutrikdytų Jūsų kasdienybę.

Kuo skiriasi paketai nuo kasdieninių įklotų?

Paketai yra higienos priemonė, kuri naudojama mėnesinių dienomis. Tuo tarpu higieniniai įklotai dažniausiai naudojami kasdien. Jų paskirtis yra sulaikyti išskyras, taip išvengti ne tik labai nemalonaus drėgnumo pojūčio kelnaitėse, tačiau apsaugoti apatinius. Paprasčiausiai nebebus poreikio juos kasdien keisti ir tuo pačiu kasdien plauti (o tai labai pablogina drabužio kokybę, jis greičiau blunka ir t.t.). Higieninius įklotus galima naudoti kasdien, kadangi jie sukurti iš labai plonos medžiagos, tad visiškai netrukdo odai kvėpuoti. Tuo tarpu paketai kur kas storesni (net ir patys ploniausi), taigi turi būti naudojami tik mėnesinių dienomis, netinka kasdieniniam dėvėjimui vietoje įklotų.

O gal tamponai?

Paketai ar tamponai? Atsakyti sunku, kadangi tai priklauso nuo kiekvienos moters gyvenimo ritmo bei poreikių. Tos, kurios gyvena labai aktyviai ir mėnesinių dienomis taip pat mėgsta maudytis, pavyzdžiui, lanko baseiną, žinoma, kad renkasi tamponus, kadangi tai yra vienintelė galimybė išlaikyti savo rutiną. Tačiau jeigu Jūsų gyvenimo ritmas neriboja paketų dėvėjimo mėnesinių dienomis, tai dažniausiai ginekologų labiau giriamas pasirinkimas. Tiesiog dažniausiai tamponuose kur kas labiau susilaiko kraujas, bakterijos išlieka makšties viduje, tad kyla didesnė uždegimo rizika. Žinoma, jokiu būdu nesakome, kad tamponų naudojimas yra blogai, tačiau esant abiem galimybėms, geriau yra rinktis paketus.

Mėnesinės neturi trikdyti Jūsų gyvenimo. Tai yra natūrali moters ciklo dalis, tad būtina imtis paprastų priemonių, kurios gali padėti Jums ir tomis dienomis visada jaustis puikiai. Tai yra įmanoma.