0
0 Krepšelis (Tuščias)

Tualetinis vanduo vyrams (EDT)

Tualetinis vanduo vyrams (EDT) yra lengvas ir gaivus kvepalų tipas, turintis vidutinį aromato intensyvumą. Šis kvepalų tipas yra tinkamas kasdieniam naudojimui, nes jo kvapas paprastai išlieka ant odos keletą valandų. EDT kvapai dažnai yra šviežios ir vaisinės natos, todėl jie puikiai tinka kasdieniniam vartojimui ir šiltoms metų laikams. Tai puiki pasirinkimo galimybė tiems, kurie nori subtiliai pasižymėti savo buvimu, nepernelyg dominuodami aplinkinius žmones.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rastos 9 prekės

Rikiavimas

Tualetinis vanduo vyrams (EDT) 

Jeigu mėgstate kvepėti švara ir tuo pačiu gaiva, dažniausiai kvepalų aromatas Jums yra per daug intensyvus - tokiu atveju tualetinis vanduo yra tas tarpinis variantas, kuris tinka daugeliui. Jis dažniausiai yra gaivus, tačiau, žinoma, rasite labai daug įvairiausių aromatų, kurie kinta savo specifiškumu. EDT vyrams yra geras pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi skaniai kvepėti, tačiau pats aromatas tikrai nesilaiko labai ilgai, tad verta su savimi, visada po ranka turėti buteliukus, kurie leis atsišviežinti.

EDT kvepalai vyrams - pasirinkimas

EDT vyrams internetu yra labai įvairus, tad rinktis reikia pagal savo asmeninius poreikius, pagal tai - koks aromatas Jums labiausiai patinka. Kadangi dažniausiai tualetinis vanduo yra gana šviežio kvapo -  dažniausiai pasirenkami gaivūs aromatai. Tačiau tinka ir tokie, kurie kvepia mediena arba muskusu, tokie, kurie siejami su citrusais. Dažniausiai aromatai laikosi iki kelių valandų, o paskui visai išnyksta. Dėl to galima drąsiai turėti bent jau kelis labiausiai mėgstamus kvapus ir net dienos eigoje juos keisti pagal to konkretaus laikotarpio poreikius. Juk kai žmogus kvepia taip, kaip jam labiausiai patinka - tuomet dažniausiai atsiranda ir daugiau pasitikėjimo savimi.

Tualetinis vanduo vyrams internetu

Tualetinis vanduo vyrams (EDT) internetu pigiau pas mus gali kainuoti sekant akcijas, kurias mes siūlome tikrai labai dažnai. Peržiūrėkite mūsų katalogą, kuris aktyviai pildomas ir esame tikri, tad rasite tokius aromatus, kurie Jums labiausiai tinka. Jeigu nesate tikras, kurie gaminiai atitinka lūkesčius - visada galite tartis su mūsų konsultantais, kurie atsakys į kylančius klausimus, pateiks rekomendacijas ir supažindins su to meto labiausiai vertinamais ir dažniausiai pasirenkamas EDT aromatais. Arba kitais kvepalais, kadangi jų tipų yra labai daug bei įvairių.