0
0 Krepšelis (Tuščias)

Intymios higienos priemonės

Intymios higienos priemonės yra svarbios ne tik švarumui palaikyti, bet ir siekiant išvengti odos dirginimo, nemalonaus kvapo ir uždegimų intymiose srityse. Tačiau svarbu vengti pernelyg dažno prausimosi ir naudojimo pernelyg gausių priemonių, kad būtų išvengta natūralios intymios aplinkos disbalanso

Plačiau
Kaina
Kategorija
Gamintojas
daugiau... mažiau
Lytis
Filtras

Rasta tik 1 prekė

Rikiavimas

Intymios higienos priemonės 

Net neverta sakyti, kad tinkamos intymios higienos priemonės gali padėti jums kur kas geriau savimi pasirūpinti. Dėl to reikia netaupyti laiko ieškant Jums labiausiai tinkamų. Mūsų prekybos vietoje yra siūlomos labai įvairios intymios higienos priemonės, kurios tikrai tinka ne tik kiekvienai, tačiau ir kiekvienam. Visada verta įsigyti daugiau, kad po ranka būtų viskas, ko reikia, kad pasirūpinti savimi būtų paprasta kaip kad niekada.

Intymios higienos priemonių pasiūla

Kiekvienas žmogus naudoja vis kitokias intymios higienos  priemones. Kol vienam jų reikia labai daug, tuo tarpu kiti turi vos tik vieną, kitą, kadangi atrodo, kad to užtenka, kad būtų galima tinkamai pasirūpinti savimi.

Mūsų siūlomos intymios higienos priemonės internetu yra klasifikuojamos pagal tai - kokią tiksliai tam tikra priemonė atlieka funkciją.

  • Intymios higienos prausikliai dažniausiai yra siejami su moterimis, tačiau tai yra geras pasirinkimas ir kiekvienam vyrui, kuris nori tinkamai savimi pasirūpinti. Tai yra specialiai intymiai zonai skirti prausikliai, kurie subalansuoti, tinkamo pH, dažniausiai skirti kasdieniniam naudojimui.
  • Įklotai yra skirti kasdienai. Jie gali padėti ne tik apsaugoti apatinius, tačiau ir geriau jaustis, kadangi išvengsite drėgnumo jausmo, kuris dažniausiai kankina dėl išskyrų.
  • Galimi ir tamponai. Jie dažniausiai siūlomi toms moterims, kurios jau yra pradėjusios lytinį gyvenimą. Svarbiausia rinktis tinkamo dydžio.
  • Taip pat ir paketai, kurie leis menstruacijų dienas išgyventi kur kas paprasčiau. Siūlome daug opcijų, kad kiekvienos moters poreikiai būtų patenkinami.

Intymios higienos priemonės internetu pigiau

Aktyviai pildome savo katalogą, kad kiekvienai moteriai galėtume pasiūlyti tokius gaminius, kurių jai reikia, kad pasirūpinti savimi būtų galima greitai ir paprastai. Taip pat bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, o tai garantuoja kokybę, kuri patiks kiekvienai. Nuo tokių gaminių, kurie dažniausiai atpažįstami dėl gamintojo, iki tokių, kurie siejami su ekologija, tad juos renkasi moterys, kurioms svarbu, kad kasdien naudojamos priemonės ne tik atitiktų asmeninius poreikius, tačiau ir saugotų gamtą. Rūpintis savimi yra paprasta. Tik reikia tam tinkamų priemonių ir mes jas galime pasiūlyti.