0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido kremai su SPF

Veido kremai su SPF (saulės apsaugos faktoriumi) yra produktai, kurie apsaugo veido odą nuo kenksmingo ultravioletinio (UV) spinduliavimo, kurį skleidžia saulė. Šie kremai yra labai svarbūs, norint apsisaugoti nuo saulės poveikio, įskaitant saulės nudegimus, senėjimo požymius ir kitas su saulės spinduliais susijusias odos problemas.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 5 prekės

Rikiavimas

Veido kremai su SPF 

Ne tik karštomis vasaros dienomis, tačiau visus metus, siūlome kasdien naudoti tokius veido kremus, kuriuos yra SPF apsauga. Ji yra būtina gana baltai lietuvio odai. Ir kaip jau minėjome, tikrai ne tik vasaromis, nes žiemomis saulė gali būti lygiai tokia pat kandi ir daryti neigiamą poveikį Jūsų kūnui. Mūsų kataloge siūlomi veido kremai su SPF yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasti Jums labiausiai tinkamą nebus sunku.

Platus kremų pasirinkimas

Veido kremai su SPF gali būti ne tik apsaugantys, tačiau taip pat turi ir daugiau savybių, kurios teigiamai veikia odą. Daugelis tokių kremų savyje turi drėkiklių, kurie papildomai pamaitina odą, suteikia jai daugiau gyvybingumo. Taip pat žiūrėkite, kad kremuose būtų derinami tokie vitaminai kaip C arba E, kurie yra įvardijami kaip svarbiausi Jūsų veido odai. Visi jie gali padėti džiaugtis nuostabiu veidu, kurio neveiks bėgantis laikas.

Ar būtina naudoti tokį kremą ir nuo kokio amžiaus?

Veido kremai su SPF apsauga yra rekomenduojami net kūdikiams. Tik tokiu atveju, reikia rinktis kremus, kurie geriausiai atitinka jautrią kūdikio odą. Taigi nuo pat pirmų dienų vaikučiai turi būti saugomi nuo saulės daromos žalos ir būtinai naudojamos pačios aukščiausios apsaugos, kurios siekia 50-60 SPF lygį. Naudokite visus metus ir saugokite savo veido odą.