0
0 Krepšelis (Tuščias)

Veido prausikliai

Veido prausikliai yra specialios priežiūros priemonės, skirtos nuvalyti odą nuo nešvarumų ir makiažo likučių. Šie prausikliai gali būti skirtingų tipų, pritaikyti skirtingoms odos tipams ir poreikiams. Dažniausiai jie būna skirstomi į du pagrindinius tipus: vandens pagrindo ir aliejaus pagrindo prausiklius. Vandens pagrindo prausikliai yra lengvi, gaivinantys ir geriau tinka riebiai odai, o aliejaus pagrindo prausikliai gali būti sunkesni, maistingesni ir geriau tinka sausai odai.

Plačiau
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Tinka
Lytis
Filtras

Rastos 20 prekės

Rikiavimas

Veido prausiklių svarbą

Skaisti oda reikalauja nuolatinės priežiūros, tačiau jos nereikia daug, svarbiausia – tinkamos priemonės, kurios garantuoja, kad oda bus išvalyta, sudrėkinta bei kitaip pamaitinta. Mūsų prekybos vietoje priemonių gausa yra labai plati, tad esame tikri, kad rasite viską, ko reikia, kad oda ne tik atrodytų gražiai, tačiau taip pat ir išliktų elastinga. 

Itin daug dėmesio turėtų sulaukti veido prausikliai. Jie yra būtini tikrai ne tik tokiu atveju, jeigu žmogaus naudoja dekoratyvinę kosmetiką. Tai yra priemonės, kurios pašalina ir aplinkos nešvarumus, kurie nugula ant mūsų odos kasdien. Geriausia veido prausiklius naudoti du kartus per dieną ir svarbu rasti tokius, kurie labiausiai tinka Jūsų odai.

Odos prausiklių pasirinkimas

Savo klientus galime nudžiuginti labai įvairiais veido prausikliais, kurie ne tik pašalina nešvarumus, tačiau taip pat ir atgaivina odą, pamaitina ją. Aptarsime dažniausiai pasirenkamus, kurie turi didžiausią poveikį Jūsų veidui.

  • Kai reikia maksimalaus odos valymo, visada geriausias pasirinkimas yra rūgštinis veido prausiklis. Jį gali naudoti tikrai ne tik kosmetologai, o kiekvienas, kuris rūpinasi savo veido oda. Ši priemonė yra gera, kadangi padeda efektyviai susitvarkyti su labai įvairiomis odos problemomis įskaitant aknę. Dažniausiai tokios nešvarumų valymo priemonės taip pat yra su įvairiais komponentais, medžiagomis, kurios maitina odą, suteikia jai daugiau elastingumo bei skaistumo.
  • Prausikliai, kurių sudėtyje yra šveičiamųjų dalelių, vadinamieji pilingai, gali padėti pašalinti nešvarumus, kurie yra giliai odoje. Tiesa, tokie prausikliai negali būti naudojami kasdien, geriausia – 2 kartus per savaitę. Pilingą daryti yra būtina, kadangi jo metu pašalinami ne tik nešvarumai, tačiau taip pat ir negyvosios odos ląstelės, kurios apkrauna odą, ji nebeatrodo tokia graži.
  • Prausikliai, kuriuose nėra muilo, labai mėgstami tų, kurių oda yra sausa. Tokiu atveju reikia rinktis tokias kasdienines veido priežiūros priemones, kurios maksimaliai drėkina odą, leidžia išvengti bet kokio galimo papildomo sausėjimo.
  • Nepamirškite, kad egzistuoja ir aliejiniai prausikliai, kuriuose dažniausiai yra drėkinančių komponentų. Tai yra geras pasirinkimas ne tik tiems, kurių oda yra sausa, o visiems, kadangi papildomas drėkinimas gali suteikti Jūsų odai daugiau gaivumo ir elastingumo. Tokie prausikliai gali būti naudojami kasdien, nereikia pergyventi, kad po prausimosi yra pamirštama panaudoti veido kremą, kadangi šie prausikliai patys iš savęs yra gana neblogai drėkinantys.

Veido prausikliai turi būti naudojami kasdien

Kaip jau minėjome, kai kurie galvoja, kad veido prausiklius turi naudoti tik tos moterys, kurios kasdien dažosi dekoratyvine kosmetika. Tai nėra tiesa. Veido prausikliai yra rekomenduojami ne tik moterims, tačiau taip pat ir vyrams, visiems, dažniausiai nuo 13-os metų amžiaus. Tik reikia rinktis tinkamus prausiklius pagal veido odą. Jie pašalina negyvąsias ląsteles, nešvarumus, kurie mus kasdien supa ir taip ilgainiui sendina odą. Kuo daugiau nešvarumų, tuo oda yra labiau apsunkusi, pavargusi, dažniausiai papilkėjusi ir ją „puošia“ daugiau raukšlių.

Veido prausikliai internetu

Mums džiugu, kad galime Jums pasiūlyti labai platų veido prausiklių pasirinkimą. Renkantis įvertinkite gamintojus, kurie yra žinomi bei vertinami, jų gaminiai atpažįstami visame pasaulyje. Taip pat susipažinkite su papildomomis prausiklio savybėmis: nuo odos maitinimo iki gydymo. Nepamirškite, kad mūsų prekybos vietoje prausikliai be kitos odos priežiūros priemonės kainuos pigiau per akcijas, tad kviečiame sekti mūsų pasiūlymus, pasinaudoti jais ir kasdien tinkamai pasirūpinti savo veido oda be jokių didelių pastangų.

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, rekomenduojama naudoti drėkinamąjį veido kremą po veido prausiklio naudojimo, kad būtų išlaikytas odos drėgmės balansas. Veido prausikliai, ypač su sulfato turinčiais ingredientais, gali pašalinti natūralias odos aliejų, dėl to oda gali tapti sausa ir išdžiūvusi. Drėkinamasis kremas padės atkurti odos drėgmės balansą ir užkirsti kelią odos išdžiūvimui.

Veido prausikliai gali būti pavojingi, jei jie netinkamai naudojami arba jei juose yra agresyvūs ar kenksmingi ingredientai. Kai kuriems žmonėms gali būti alerginės reakcijos arba odos išsausėjimas po veido prausiklio naudojimo. Todėl svarbu atidžiai perskaityti produkto sudėtį ir naudoti tik patikrintus, saugius ir rekomenduojamus veido prausiklius. Taip pat svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl produkto naudojimo ir laikymo sąlygų.