0
0 Krepšelis (Tuščias)

Nuplaunami plaukų dažai

Nuplaunami plaukų dažai puikiai tinka ypatingoms progoms ar šventėms, kai norite trumpam laikui pakeisti plaukų spalvą. Taip pat jie dažnai naudojami moterų, kurios nori išbandyti įvairias plaukų spalvas, prieš nusprendžiant, kokia yra geriausia spalva būtent jų plaukams. Tai saugi ir kūrybiška galimybė eksperimentuoti su plaukų spalvomis, nes spalva nusiplaus po kelių plovimų.

Plačiau
Rikiavimas

Šiuo metu neturime jokių prekių

Nuplaunami plaukų dažai 

Graži plaukų spalva gali puošti kiekvieną galvą. Ypač šiuo metu, kai plaukų dažų pasiūla rinkoje yra tokia plati. Nuo tamsių, kurie gali paryškinti Jūsų plaukus, iki blondiniškos spalvos, kuri atrodo tikrai natūraliai. Atspalvių yra daug, tad svarbiausia Jūsų norai, kadangi galimybės tikrai labai plačios. 

Tiesa, galimi ne tik ilgam Jūsų plaukų spalvą pakeičiantys dažai, tačiau taip pat ir nuplaunami, kurie leidžia ribotą laiko tarpą įvertinti, ar Jums tinka konkreti spalva, ar norite su ja gyventi. O toks įsivertinimas yra labai naudingas, kadangi ne visada norai sutampa su realybe, tad gerai, kai ją atkurti yra įmanoma.

Kiek laiko laikosi nuplaunami plaukų dažai?

Nuplaunami plaukų dažai gali laikytis labai skirtingą laiko tarpą, tad sunku atsakyti tikslų terminą. Juk pirmiausia kinta ir patys plaukų dažai. Vieni galima laikytis iki 7 dienų, o kiti net iki kelių savaičių, tad rinkitės tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Tiesa, dažniausiai dažų laikymo terminas labiausiai varijuoja priklausomai nuo to, kaip dažnai plaukai yra plaunami. Kuo ilgiau galva nebus plaunama, tuo dažas ilgiau laikysis. Dažniausiai su kiekvienu plovimu jis vis labiau blunka, tad galima plaukus trinti daugiau arba ne taip intensyviai bandant išgauti tam tikrą plaukų atspalvį.

Kaip dažyti plaukus?

Nuplaunami plaukų dažai gali būti labai įvairių konsistencijų, tad kinta ir jų dažymo metodika. Dažniausiai pasirenkami yra purškiami nuplaunami plaukų dažai, kadangi juos naudoti yra labai paprasta, tai geras pasirinkimas ir vaikams, kurie nori išbandyti ryškias, akis traukiančias ir galbūt kiek neįprastas spalvas. Galima įsigyti ir kreminės tekstūros dažus, kurie labiau primena ilgalaikius, tad juos tepant reikia laikytis atsargumo priemonių, kruopštumo. Žinoma, net ir nuplaunami plaukų dažai turi būti „dedami“ ant plaukų pasirūpinus pirštinėmis, taip pat ir apsaugojus savo drabužius.

Nuplaunami plaukų dažai internetu

Jeigu ir Jus domina tokie plaukų dažai, kurie leidžia žaisti su spalvomis ir kasdien išbandyti vis kitą stilių, siūlome dažus užsisakyti pas mus. Siūlome labai daug ir labai įvairių, tad esame tikri, kad ne tik rasite tokius, kurie Jums vizualiai yra patys gražiausi, labiausiai dėmesio vertos spalvos, tačiau ir tokius, kurie ne tik keičia spalvą, tačiau taip pat ir maitina plaukus, net suteikia jiems daugiau drėgnumo. Aktyviai pildome savo prekybos vietą, bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie savo gaminiams siūlo garantijas. Mums svarbu, kad jūsų plaukai tikrai būtų puoselėjami.

Ilgalaikiai ar nuplaunami dažai?

Sunku atsakyti, kurie dažai geriausiai tinka Jūsų plaukams. Faktas, kad nuplaunami yra kur kas natūralesnės sudėties, tad labai puikiai tinka tiems, kurių galvos oda yra jautri, o pats plaukas – labai pažeistas. Tiesa, kai norisi ilgam laikui pasirūpinti savo plaukais, tokiu atveju siūlome rinktis ilgalaikius, kurie dažniausiai blukti pradeda tik nuo mėnesio arba dviejų, o net ir tuomet išlaiko tam tikrą atspalvį, kurį buvo bandoma išgauti dažymo metu. Visgi nuplaunami dažai gali labai pasiteisinti, kai norisi eksperimentų pagalba rasti tinkamiausius dažus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuplaunami plaukų dažai yra mažiau kenksmingi plaukams nei dažymas tradiciniais, ilgalaikiais dažais. Tačiau jie gali turėti tam tikrą neigiamą poveikį plaukams, ypač jei naudojami per dažnai ar netinkamai.

Kadangi nuplaunami dažai veikia laikinai ir neprasiskverbia giliai į plauko struktūrą, jie paprastai nesukelia tokio intensyvaus pažeidimo kaip ilgalaikiai dažai. Tačiau jie gali sausinti plaukus arba juos padaryti trapesniais, ypač jei plaukų priežiūra po dažymo netinkama arba naudojamos nesuderinamos priemonės.

Siekiant išvengti galimų pažeidimų svarbu tinkamai naudoti nuplaunamus plaukų dažus ir reguliariai prižiūrėti plaukus drėkinančiais ir maitinančiais produktais. Prieš naudojant dažus būtina atidžiai perskaityti gamintojo nurodymus ir atlikti odos testą, kad įsitikintumėte, jog nėra alergijos ar kitų reakcijų. 

Nuplaunami plaukų dažai dažniausiai išlieka ant plaukų nuo vieno iki kelių plovimų, priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokiais kaip pradinė plaukų spalva, dažų intensyvumas, plaukų tipas ir būklė bei naudojimo dažnumas. Paprastai spalva išlieka apie 1-3 plovimus, tačiau šis laikas gali svyruoti.

Šių plaukų dažų unikali savybė yra ta, kad jie nesuteikia ilgalaikio rezultato, todėl jie yra idealūs, jei norite išbandyti naują plaukų spalvą trumpam laikui arba norite eksperimentuoti su įvairiais spalvų atspalviais, nepakeičiant ilgalaikės plaukų spalvos.